Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

Pytanie:
Pełno kości, stosy gnijących zwłok, baseny wypełnione krwią a wszędzie pałętają się gnijące zwłoki, małe szkieleciątka i bpandy tępogłowych(lub Wampiry w zależności od rozmiarów pecha).Architektura południowo amerykańsaka pomieszna z tym charakterystycznym diablowym elementem...
O czym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:02, zadymek napisał:

Pytanie:
Pełno kości, stosy gnijących zwłok, baseny wypełnione krwią a wszędzie pałętają się gnijące
zwłoki, małe szkieleciątka i bpandy tępogłowych(lub Wampiry w zależności od rozmiarów pecha).Architektura
południowo amerykańsaka pomieszna z tym charakterystycznym diablowym elementem...
O czym mowa?


Najpewniej o kazamatach nienawiści, ew. o całym Travi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:53, Luk Zombi napisał:

Najpewniej o kazamatach nienawiści, ew. o całym Travi.

Same kazamaty, Travi ma styl ale nie zwłoki w kupkach i baseny krwi(ew. jedno albo drugie ale nie oba naraz).
Luk Zombi+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krwawa Hrabina to nawiązanie do pewnej historycznej hrabiny, która również kąpała się w krwi dziewic. Podaj jej imię i nazwisko, podpowiadam że była spowinowacona z jednym z polskich królow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:59, vip konius napisał:

to ja zadam bedzie proste :P czemu kazdy w diablo sie jara jak jego zbroja ma 1337 obrony ?

Ja dla przykładu nie rozumiem co ich tak jara skoro można mieć nawet 2000Def i więcej.
A jeśli pijesz do konkretnej sztuki to wiedz, że ta wartość jest losowa, raz może być 1401 innym razem 1337 jeszcze innym razem 1387...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:59, vip konius napisał:

to ja zadam bedzie proste :P czemu kazdy w diablo sie jara jak jego zbroja ma 1337 obrony ?

Od dawna nie grałem na BN, ale mi się wydaje że tyle ma perf Enigma w archerońskiej zbroi płytowaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:57, zadymek napisał:

> to ja zadam bedzie proste :P czemu kazdy w diablo sie jara jak jego zbroja ma 1337 obrony
?
Ja dla przykładu nie rozumiem co ich tak jara skoro można mieć nawet 2000Def i więcej.
A jeśli pijesz do konkretnej sztuki to wiedz, że ta wartość jest losowa, raz może być 1401
innym razem 1337 jeszcze innym razem 1387...

nie o to chodzi... ten kto o wie o co chodzi to by wolal zborje z 1337 niz 1500 defa te 1337 cos znaczy i to nie tylko w diablo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:59, vip konius napisał:

> > to ja zadam bedzie proste :P czemu kazdy w diablo sie jara jak jego zbroja ma 1337
obrony
> ?
> Ja dla przykładu nie rozumiem co ich tak jara skoro można mieć nawet 2000Def i więcej.

> A jeśli pijesz do konkretnej sztuki to wiedz, że ta wartość jest losowa, raz może być
1401
> innym razem 1337 jeszcze innym razem 1387...
nie o to chodzi... ten kto o wie o co chodzi to by wolal zborje z 1337 niz 1500 defa te 1337
cos znaczy i to nie tylko w diablo :]

http://www.miejski.pl/slowo-1337 <<<<< odpowiedz
bo chyba nikt nie znal jej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:06, vip konius napisał:

> > > to ja zadam bedzie proste :P czemu kazdy w diablo sie jara jak jego zbroja ma
1337
> obrony
> > ?
> > Ja dla przykładu nie rozumiem co ich tak jara skoro można mieć nawet 2000Def i więcej.

>
> > A jeśli pijesz do konkretnej sztuki to wiedz, że ta wartość jest losowa, raz może
być
> 1401
> > innym razem 1337 jeszcze innym razem 1387...
> nie o to chodzi... ten kto o wie o co chodzi to by wolal zborje z 1337 niz 1500 defa te
1337
> cos znaczy i to nie tylko w diablo :]
http://www.miejski.pl/slowo-1337 <<<<< odpowiedz
bo chyba nikt nie znal jej....


Pewno chodzi o przedmioty elitarne, tylko to było naprawdę kiepskie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 11:22, kecal napisał:

Pewno chodzi o przedmioty elitarne, tylko to było naprawdę kiepskie pytanie.

??? po prostu 1337 znaczy elite... i daltego tak sie cieszyli....
nie wiem co w tym pytaniu bylo niejasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:27, vip konius napisał:


> Pewno chodzi o przedmioty elitarne, tylko to było naprawdę kiepskie pytanie.
??? po prostu 1337 znaczy elite... i daltego tak sie cieszyli....
nie wiem co w tym pytaniu bylo niejasne

a to zdaje się jest quiz Diablo a nie jakichś slangów(durnych zresztą ), a jak chodzi o to "jaranie sie", to może "twoi" kumple od slangów się jarają:)
I tylko oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:53, zadymek napisał:

>
> > Pewno chodzi o przedmioty elitarne, tylko to było naprawdę kiepskie pytanie.
> ??? po prostu 1337 znaczy elite... i daltego tak sie cieszyli....
> nie wiem co w tym pytaniu bylo niejasne
a to zdaje się jest quiz Diablo a nie jakichś slangów(durnych zresztą ), a jak chodzi o to
"jaranie sie", to może "twoi" kumple od slangów się jarają:)
I tylko oni.

omg lol :P ja gralem na bn ponad 2 lata i juz wiem swoje.... i wlasnie priewszy raz na bn w DIABLO II sie z tym spotkalem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:17, vip konius napisał:

omg lol :P ja gralem na bn ponad 2 lata i juz wiem swoje.... i wlasnie priewszy raz na bn w
DIABLO II sie z tym spotkalem....

to dziwne bo to slang komórkowców, a wywodzi sięjeszcze z czasów kalkulatorków(sam siez kolegamie tak bawiłem) co nie zmienia faktu że tylko debil mógł skojarzyć LEET z Elitą(slang nazywa się LEETSPEACH), ale przecież pełno jest takich w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:27, zadymek napisał:

to dziwne bo to slang komórkowców, a wywodzi sięjeszcze z czasów kalkulatorków(sam siez kolegamie
tak bawiłem) co nie zmienia faktu że tylko debil mógł skojarzyć LEET z Elitą(slang nazywa się
LEETSPEACH), ale przecież pełno jest takich w sieci:)

dobra kit z tym...
zadam nastpene...
co wchodzi w sklad edycji kolekcjonerskiej diablo II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować