Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

99 to odpowiedź parwidłowa Zienio i K3ine mają racje. Niewiem kto ma teraz zadawać pytanie bo Zienio zrobił znak zapytania przy odpowiedzi, więc niewiem czy wiedział czy mnie pytał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:58, wikweb napisał:

99 to odpowiedź parwidłowa Zienio i K3ine mają racje. Niewiem kto ma teraz zadawać pytanie
bo Zienio zrobił znak zapytania przy odpowiedzi, więc niewiem czy wiedział czy mnie pytał :P


niech zadaje! mysle ze kazdy wie ze maxymalny lev to 99
tutaj czesto przy odpowiedziach stawiamy znaki zapytania ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 17:56, wikweb napisał:

dobra nieskorzystał :) następne pytanie kiedy został wydany LoD dokładna data :-)


o cholibka! zapomnialem tu zajrzec :-/ co do mojej odpowiedzi to bylem pewny tego poziomu 99, wiec rownie dobrze mogloby byc bez znaku zapytania. dobra, teraz, zeby sie zrewanzowac wymysle jakies pytanko. a zeby nie bylo ze ominelo mnie to definitywnie to podaje date wydania LoD: 27.06.2001. dobra odpowiedz? juz zaczynam myslec nad pytaniem, tylko musze przejrzec poprzednie strony quizu, zebym sie nie powtarzal przypadkiem. pozdrawiam! :-)

PS. 27.06.2001 to data wydania w USA. w europie 29.06.2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:54, Zienio napisał:

Tak wiec, jak obiecalem, zadaje pytanie: na jakie języki przetłumaczono Diablo II? Pozdrawiam
i czekam na odpowiedzi


chyba powinienes zmienic pytanie bo juz od dwoch dni nikt sie nie odzywa i quiz sie blokuje.
a co do pytania to przypuszczam ze na wszytkie "podstawowe jezyki" ale wymieniac nie bede bo to byloby poprostu strzelanie (a cos takiego w quizie jest troche bez sensu). jezeli nikt nie da zadnej odpowiedzi to zmien pytanie w najblizszym czasie ok?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:58, Mistiq napisał:

> Tak wiec, jak obiecalem, zadaje pytanie: na jakie języki przetłumaczono Diablo II? Pozdrawiam
> i czekam na odpowiedzi

chyba powinienes zmienic pytanie bo juz od dwoch dni nikt sie nie odzywa i quiz sie blokuje.
a co do pytania to przypuszczam ze na wszytkie "podstawowe jezyki" ale wymieniac nie bede bo
to byloby poprostu strzelanie (a cos takiego w quizie jest troche bez sensu). jezeli nikt nie
da zadnej odpowiedzi to zmien pytanie w najblizszym czasie ok?? pozdrawiam


Witam! Tak wlasnie sie zastanawialem czy brak odpowiedzi na pytanie jest spowodowany okresem swiatecznym i brakiem dostepu w te dni niektorych osob do internetu, czy tez moze jego trudnoscia. Skoro jest za trudne to zmienie na latwiejsze. Mianowicie kazda z 7 postaci rozpoczynajac gre, tzn wychodzac z Obozowiska Łotrzyc na Krwawe Wrzosowisko, mowi kilka slow. Prosze dopasowac kwestie do odpowiednich postaci. Oto one:

1. Strzeżcie się, demony i bestie!
2. Oczyszczę tę dzicz!
3. Strzeżcie się! Wy, którzy stajecie przeciw mnie.
4. Strzeżcie się, sługi zła!
5. Nawet nie zauważą jak nadchodzę...
6. A więc zaczyna się...
7. Oczyszczę tę ziemię z cienia!

Mysle, ze pytanie jest banalne, bo mozna szybko sprawdzic, ale sprobujcie moze dopasowac bez sprawdzania. Pozdrawiam!

PS. Odpowiedz na poprzednie pytanie jest na oficjalnej stronie blizzarda w FAQ do Diablo II: francuski, niemiecki, wloski, japonski, mandarynski, polski, hiszpanski, koreanski, no i oczywiscie angielski. pracuja takze nad tlumaczeniem na brazylijski portugalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:01, Zienio napisał:

> > Tak wiec, jak obiecalem, zadaje pytanie: na jakie języki przetłumaczono Diablo II?
Pozdrawiam
> > i czekam na odpowiedzi
>
> chyba powinienes zmienic pytanie bo juz od dwoch dni nikt sie nie odzywa i quiz sie blokuje.

> a co do pytania to przypuszczam ze na wszytkie "podstawowe jezyki" ale wymieniac nie bede
bo
> to byloby poprostu strzelanie (a cos takiego w quizie jest troche bez sensu). jezeli nikt
nie
> da zadnej odpowiedzi to zmien pytanie w najblizszym czasie ok?? pozdrawiam

Witam! Tak wlasnie sie zastanawialem czy brak odpowiedzi na pytanie jest spowodowany okresem
swiatecznym i brakiem dostepu w te dni niektorych osob do internetu, czy tez moze jego trudnoscia.
Skoro jest za trudne to zmienie na latwiejsze. Mianowicie kazda z 7 postaci rozpoczynajac gre,
tzn wychodzac z Obozowiska Łotrzyc na Krwawe Wrzosowisko, mowi kilka slow. Prosze dopasowac
kwestie do odpowiednich postaci. Oto one:

1. Strzeżcie się, demony i bestie!
2. Oczyszczę tę dzicz!
3. Strzeżcie się! Wy, którzy stajecie przeciw mnie.
4. Strzeżcie się, sługi zła!
5. Nawet nie zauważą jak nadchodzę...
6. A więc zaczyna się...
7. Oczyszczę tę ziemię z cienia!


a wiec bez sprawdzania ...bo nie mam teraz Diablo II ^_^

1. barbarzynca
2. paladyn
3. nekromanta
4. Amazonka (nie mam pewnoci czy to nie jest tekst czarodziejki)
5. Zabojczyni
6. Druid
7. Czarodziejka ( nie mam pewnosci czy to nie jest tekst amazonki)

ps.. najlepeszy tekst jest nekromanty co ?? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:14, Mistiq napisał:

> Mianowicie kazda z 7 postaci rozpoczynajac
gre,
> tzn wychodzac z Obozowiska Łotrzyc na Krwawe Wrzosowisko, mowi kilka slow. Prosze dopasowac

> kwestie do odpowiednich postaci. Oto one:
>
> 1. Strzeżcie się, demony i bestie!
> 2. Oczyszczę tę dzicz!
> 3. Strzeżcie się! Wy, którzy stajecie przeciw mnie.
> 4. Strzeżcie się, sługi zła!
> 5. Nawet nie zauważą jak nadchodzę...
> 6. A więc zaczyna się...
> 7. Oczyszczę tę ziemię z cienia!
>

a wiec bez sprawdzania ...bo nie mam teraz Diablo II ^_^

1. barbarzynca
2. paladyn
3. nekromanta
4. Amazonka (nie mam pewnoci czy to nie jest tekst czarodziejki)
5. Zabojczyni
6. Druid
7. Czarodziejka ( nie mam pewnosci czy to nie jest tekst amazonki)


no blisko, blisko. trafiles wszystko oprocz tych co nie byles pewny, wiec mysle, ze mozna ci zaliczyc. zadajesz nastepne pytanie.

Dnia 27.12.2006 o 20:14, Mistiq napisał:

ps.. najlepeszy tekst jest nekromanty co ?? ^_^


Tekst zabojczyni jest IMHO fajniejszy, aczkolwiek nekromanta lepiej wypowiada swoja kwestie, co sprawia ze robi to lepsze wrazenie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowe pytanie =) bardzo mi sie podobało :D tylko szkoda że dopiero teraz dorwałem sie do kompa =( ahhh te święta :P no ale czekam na kolejne pytanie własnie w tym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra.. a wiec zadaje pytanie (moze byc troche trudniejsze od poprzedniego)

w Diablo I mamy do czynienia (nie za kazdym razem) z questem. Trzeba oczyscic wode w miescie. Zleceniodwaca jest Pepin. Okazuje sie ze trzeba wytluc wszystkie potwory w okolicy podziemnego zrodla.
Nizej podaje rodzaje potworow z jakimi sie przyjdzie nam tam zmierzyc a Waszym zadaniem jest napisac dokladna ich liczbe (z kazdego z rodzaji)
1) Carvery (te z wlocznia)
2) Devil Kin''y ( z mieczami)
3) Falsh Clan (koziolki z maczugami)
4) Flash Clan (koziolki z lukami)

powodznia ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że jak na porządny quiz przystało przydałaby się punktacja :)
Więc poświęciłem pół godziny na zliczenie dotychczasowych poprawnych odpowiedzi i mam ranking :)
Co jakiś czas będę go uaktualniał.

Tak więc przy każdej zaliczonej odpowiedzi proszę pogrubioną czcionką podać nick tego kto zgadł i dodać punkcik.
Przykładowo: Deejay +1


A oto lista:
1. BLOOD2 - 18
2. MISTIQ - 15
2. DEEJAY - 15
4. K3INE - 8
5. BIMBER FRESH - 3
5. NAPEK - 3
7. VORMULAC - 2
7. XARDASIK - 2
7. ZIENIO - 2
10. PAWEL-DOM - 1
10. MACIOS - 1
10. PROBOS - 1
10. KECAL - 1
10. KAEL''THAS - 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:25, Deejay napisał:

A teraz moje pytanie :)

Co zmienił patch 1.09 w związku z hazardem w Diablo II.
Dodam że ta zmiana baaardzo ułatwia życie :)


wydaje mi sie ze w momencie kiedy ten patch (lub wyzsze) zostaje wprowadzony, to za kazdym razem kiedy zagadamy z osoba, z ktora dokonuje sie hazardu, mamy mozliwosc wyhazardowania innych przedmiotow... nie trzeba wychodzic z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiec moje pytanie bedzie dotyczylo "magicznych przyrostkow"
zakladamy wiec, ze mamy trzy duze talizmany o nastepujacych wlasciwosciach:
1) +15 obrazen od trucizny przez 4 sekundy
2) +25 obrazen od trucizny przez 5 sekund
3) +50 obrazen od trucizny przez 6 sekund

Waszym zadaniem jest okreslic prawidlowy przyrostek do kazdej wlasciwosci przedstawionej powyzej ^_^

podam na wszelki wypadek przyklad.

mamy duzy talizman o wlasciwosci: +5-22% dodatkowego zlota od potworow.
jego przyrostek bedzie zatem brzmial: "chciwosci"
nazwa koncowa: "Duzy talizman chciwosci"

tak to powinno wygladac ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować