Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 21:02, Mistiq napisał:

1) +15 obrazen od trucizny przez 4 sekundy

Talizman Jadu (of Venom)

Dnia 29.12.2006 o 21:02, Mistiq napisał:

2) +25 obrazen od trucizny przez 5 sekund

Talizman Zarazy (of Pestilence)

Dnia 29.12.2006 o 21:02, Mistiq napisał:

3) +50 obrazen od trucizny przez 6 sekund

Talizman Pryszczycy (of Anthrax)

Mam nadzieję, że o to chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 11:32, Napek napisał:

> 1) +15 obrazen od trucizny przez 4 sekundy
Talizman Jadu (of Venom)

> 2) +25 obrazen od trucizny przez 5 sekund
Talizman Zarazy (of Pestilence)

> 3) +50 obrazen od trucizny przez 6 sekund
Talizman Pryszczycy (of Anthrax)

Mam nadzieję, że o to chodziło :)

Chciało ci sie szukać tych talizmanów? no chyba że już je masz :P na jakimś charze :P zapewne te talizmany sie przydają dla Necra w pioson jak ktoś jedzie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ^_^ dokladnie o to chodzilo.

Napek +1

ps. sorry ze dopiero teraz sie odezwalem ale wiecie jak to jest ... nie zawsze sie ma dostep do kompa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie sprawi Wam to problemów :)
Do jakiej wartości można było rozwinąć preferowany atrybut postaci (tzn. Siłę u Woja, Magię u Maga, Zręczność u Łuczniczki) w Diablo 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 07:18, Napek napisał:

Mam nadzieję, że nie sprawi Wam to problemów :)
Do jakiej wartości można było rozwinąć preferowany atrybut postaci (tzn. Siłę u Woja, Magię
u Maga, Zręczność u Łuczniczki) w Diablo 1?


250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:23, Zienio napisał:

250


Zgadza się :) Przepraszam za długi czas oczekiwania na weryfikację ale Sylwester się napatoczył :P
Twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:11, Deejay napisał:

nie wiem czy zauważyłeś ale dobre odpowiedzi punktujemy... (popatrz chociażby na ostatniego
posta mistiq)

Zienio +1


Najmocniej przepraszam. Zupełnie zapomniałem, żeby zaliczyć punkcik :)
Na swoją obronę mam jedynie nieprzespaną noc i post pisany zaraz po powrocie do domu :P
Gomenasai ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:24, Napek napisał:

Najmocniej przepraszam. Zupełnie zapomniałem, żeby zaliczyć punkcik :)
Na swoją obronę mam jedynie nieprzespaną noc i post pisany zaraz po powrocie do domu :P
Gomenasai ;]


Biorąc pod uwagę te wyjątkowe okoliczności, jestem w stanie ci wybaczyć... :)
BTW ja dopiero przed paroma godzinami doszedłem do stanu używalności... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec lecimy z nastepnym pytaniem. Nie mialem za bardzo pomyslu wiec daje cos latwego: jaka nazwe ma pierwszy przedmiot unikalny, ktory mozemy znalezc w Diablo 2? Mysle, ze nie sprawi Wam to klopotow, bo niemal w kazdej grze mozna ten przedmiot znalezc (hmm wiec dlaczego ten przedmiot jest unikalny? :-) )

PS. cholibka! nie biore wiecej udzialu w quizie, bo pomyslow na pytania nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 22:55, Zienio napisał:

Tak wiec lecimy z nastepnym pytaniem. Nie mialem za bardzo pomyslu wiec daje cos latwego: jaka
nazwe ma pierwszy przedmiot unikalny, ktory mozemy znalezc w Diablo 2? Mysle, ze nie sprawi
Wam to klopotow, bo niemal w kazdej grze mozna ten przedmiot znalezc (hmm wiec dlaczego ten
przedmiot jest unikalny? :-) )

tak sie zastanawiam nad tym pytaniem i dochodze do wniosku ze pytanie jest troche zle sformulowane... przeciez nie ma ustalonej kolejnosci zdobywania uniklanych przedmiotow... na poczatku tak jak i w dalszej fazie gry moga wypadac narozniejsze unikaty... moze chodzi Ci o przedmiot, ktory stosunkowo najczesciej wypada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 23:48, Mistiq napisał:

> Tak wiec lecimy z nastepnym pytaniem. Nie mialem za bardzo pomyslu wiec daje cos latwego:
jaka
> nazwe ma pierwszy przedmiot unikalny, ktory mozemy znalezc w Diablo 2? Mysle, ze nie sprawi

> Wam to klopotow, bo niemal w kazdej grze mozna ten przedmiot znalezc (hmm wiec dlaczego
ten
> przedmiot jest unikalny? :-) )
>
tak sie zastanawiam nad tym pytaniem i dochodze do wniosku ze pytanie jest troche zle sformulowane...
przeciez nie ma ustalonej kolejnosci zdobywania uniklanych przedmiotow... na poczatku tak jak
i w dalszej fazie gry moga wypadac narozniejsze unikaty... moze chodzi Ci o przedmiot, ktory
stosunkowo najczesciej wypada??


Hmm wiesz, zapewne masz o wiele wieksze doswiadczenie zwiazanie z Diablo 2 niz ja wiec niech tak bedzie. Jaki unikalny przedmiot wypada najczesciej na poczatku gry, tj. chyba na zimnej rowninie? W kazdym badz razie mnie szczegolnie sie to rzucilo w oczy, ze niemal za kazdym razem jak gralem nowa postacia wypadal wlasnie ten przedmiot. Nie mieliscie tak? Hmmm moze to tylko mnie sie tak zdarzalo :-) No nic, jak nikt nie wie o co chodzi i nie padnie odpowiedz o jaka mi chodzi, to zmienie pytanie. Juz zaczynam myslec nad nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj moze jakies inne pytanie bo widze ze nikt chyba nie bedzie wiedzial jaki to przedmiot tak czesto Ci wypadal na poczatku gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:29, Mistiq napisał:

daj moze jakies inne pytanie bo widze ze nikt chyba nie bedzie wiedzial jaki to przedmiot tak
czesto Ci wypadal na poczatku gry :)


Cholibka, to ja jakis dziwny chyba jestem :-) Spoko, wlasnie mialem zamiar uniewaznic moje pytanie. Mam pomysl na nowe pytanie, ale musialbym dokladnie sie upewnic uruchamiajac gre, a nie mam jej przy sobie. Tak wiec jesli mozna, prosze kogos innego o zadanie pytania. Moze Ty? :)

PS. chodzilo mi o Szara Szate (pikowana zbroja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok.. widze ze nikt sie nie kwapi do zadania pytania, a wiec ja sobie na to pozwole ^_^

wymiencie nazwy poziomow drugiego aktu gdzie, punkty nawigacyjne mozemy zastac zawsze w tym samym miejscu.


pytanie z * (nie obowiazkowe) ;)

powiedzmy ze przechodzimy "sale umarlych" posiadajac juz kostke Horadrimow (wiec powienin by to poziom koszmar lub pieklo). Co nam wypadnie gdy otworzymy ta piekna swiecaca skrzynke na trzecim poziomie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:31, Mistiq napisał:

ok.. widze ze nikt sie nie kwapi do zadania pytania, a wiec ja sobie na to pozwole ^_^

wymiencie nazwy poziomow drugiego aktu gdzie, punkty nawigacyjne mozemy zastac zawsze w tym
samym miejscu.


Kanion Maga
Tajemne sanktuarium
Pałacowe piwnice poziom 1
Lut Gholein

A na pytanie z * to nie zmam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 17:37, blood2 napisał:

Kanion Maga
Tajemne sanktuarium
Pałacowe piwnice poziom 1
Lut Gholein


jasne ze tak :) odpowiedz prawidlowa twoja kolej
blood2 +1

co do pytania z gwizdka to sobie je jeszcze zatrzymam.. nie podam na nie teraz odpowiedzi... bo w koncu bylo to pytanie z gwiazdka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:46, blood2 napisał:

Wymień wszystkie sposoby zdobycia kostki Horadrimów.


hmm ja znam w sumie tylko jeden... wyrznac wszystko co Ci stanie na drodze w "Salach Umarlych" i otworzyc glowna skrzynie na trzecim poziomie ^_^ innego sposobu nie znam..no chyba ze fantazja nas poniesie i zabierzemy/wyhandlujemy (nie potrzebne skreslic) ta kostke od innego gracza

ale jezeli naprawde jest jakis inny sposob to mam nadzieje ze nie jest on cheaterski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:59, Mistiq napisał:

ale jezeli naprawde jest jakis inny sposob to mam nadzieje ze nie jest on cheaterski ??


Jest jeszcze jeden i nie jest cheaterski. Na singli go się nie używa nigdy, ale jak kumpel mi robi taxi lub ja mu to zawsze używały tego drugiego sposobu, bo jest szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować