Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 19:11, kecal napisał:

Pożyczanie sobie?


Pożyczanie czyli musisz oddać :D.
Nie o to mi chodzi jest jeszcze jeden sposób (chyba że ktoś zna więcej), ale musisz spełnić warunek: nie możesz mieć kostki Horadrimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:15, blood2 napisał:

Nie o to mi chodzi jest jeszcze jeden sposób (chyba że ktoś zna więcej), ale musisz spełnić
warunek: nie możesz mieć kostki Horadrimów


Moze chodzi o to, zeby dolaczyc do sojuszu do ekipy, ktora wlasnie wyrzyna wszystko w salach umarlych, ale nawet tam nie wchodzic. Po wykonaniu przez nich zadania pojawia sie kostka dla wszystkich sojusznikow, ktorzy nie maja kostki horadrimow, a wiec i dla nas. Wchodzimy do bezpiecznych juz sal umarlych i zabieramy kostke. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kolega wyżej, czyli jesteśmu w drużynie, która eksterminuje w salach umarłych(my w mieście), jak wszyscy zdobędą kostke, ale nie idziemy tam tylko wychodzimy z serwera, po ponownym wejściu do gry mamy kostke (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kolega wyżej, czyli jesteśmu w drużynie, która eksterminuje w salach umarłych(my w mieście), jak wszyscy zdobędą kostke, ale nie idziemy tam tylko wychodzimy z serwera, po ponownym wejściu do gry mamy kostke (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:06, Zienio napisał:

> Nie o to mi chodzi jest jeszcze jeden sposób (chyba że ktoś zna więcej), ale musisz spełnić

> warunek: nie możesz mieć kostki Horadrimów

Moze chodzi o to, zeby dolaczyc do sojuszu do ekipy, ktora wlasnie wyrzyna wszystko w salach
umarlych, ale nawet tam nie wchodzic. Po wykonaniu przez nich zadania pojawia sie kostka dla
wszystkich sojusznikow, ktorzy nie maja kostki horadrimow, a wiec i dla nas. Wchodzimy do bezpiecznych
juz sal umarlych i zabieramy kostke. Dobrze?


Ale i tak wykonujecie to zadanie. Chodzi mi że można zdobyć kostkę bez wchodzenia w czasie taxi kogokolwiek do sal umarłych, chociaż ktoś musi ci ją na chwilę pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:34, blood2 napisał:

24 godziny minęły więc podaje odpowiedź.
Kostkę wyrzuca ( o ile jej nie masz) wysoka rada.


Kurcze... No w sumie logiczne. Jeżeli się ją zgubi do przy wielkiej radzie jest drugie zadanie przy którym kostka jest niezbędna...
No nic, czekamy na kolejne pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:12, Deejay napisał:

Jak ma na imię staruszek, który opowiada swoją historię Baalowi w cut-scenkach?


Marius (A wiec wreszcie cie odnalazlem, Mariusie...)

Po cholere ja odpowiadam, skoro pomysly mi sie skonczyly? :-) Zadawaj nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne :)
Zienio +1

No dobra, następne pytanie... (ale w nieskończoność nie będę zadawał, bo ja też chcę trochę zapunktować... ;] )

Kto co mówi nam w mieście, po czynie Tyraela po zabiciu Baala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 23:18, Deejay napisał:

Kurcze chyba źle sformułowałem pytanie... :/
Jeszcze raz...

Kto i jak komentuje czyn Tyraela na końcu gry?


no.. juz troche czasu minelo wiec moze powinienes zmeinic pytanie?? ja osobiscie np. nie mam jak sprawdzic bo nie mam teraz dostepu do Diablo 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:41, Mistiq napisał:

no.. juz troche czasu minelo wiec moze powinienes zmeinic pytanie?? ja osobiscie np. nie mam
jak sprawdzic bo nie mam teraz dostepu do Diablo 2 :(


:/ To ja nie umiem zadawać... :(
Odp.: Malah mówi nam, że po zniszczeniu Kamienia Świata nie wiadomo co stanie się ze światem śmiertelników...

Ja już nie zadaję pytań... niech ktoś inny zada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. to ja zadam pytanie.
nizej podam dwie nazwy unikalnych potworow. Wasze zadanie to wymienienie miejsc w jakich mozna je spotkac, ich unikalne zdolnosci (te ktore zawsze posiadaja) no i oczywiscie jaki to rodzaj potowora ^_^
1) "Sszark Płonący" - oto pierwsza bestyjka :D
2) "Kościołamacz" - a to drugi delikwent :)
powodzenia

pamietajcie ze pytanie dla "chetnych" (tj. z gwiazdka), ktore zadalem kilka postow wyzej jest caly czas nie rozwiazane. Kazdy kto bedzie mial ochote moze odpowiedziec i na to pytanie... link do tego pytania znajdziecie tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15190&pid=455
oczywiscie pytanie z * jest nie obowiazkowe :P (zadaje je tylko po to, aby troche urozmaicic zabawe) pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować