Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Quiz WarCraft

1685 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 10:38, Shabranigdo napisał:

Jaką nazwe nosiła broń którą Azgalor trzymał od Mannoroth''a? Każdy Władca Otchłani używa
takiego w walce ale to które Azgalor dostał od Mannoroth''a ma swoją własną nazwe.

Nie wiem ale ten twój nik całkiem pasuje do tej nazwy więc nazwą będzie twój nik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:38, Shabranigdo napisał:

Jaką nazwe nosiła broń którą Azgalor trzymał od Mannoroth''a? Każdy Władca Otchłani używa
takiego w walce ale to które Azgalor dostał od Mannoroth''a ma swoją własną nazwe.


Ten miecz o dwu ostrzach nazywa się Spite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 11:12, Skywalker560 napisał:

Ten miecz o dwu ostrzach nazywa się Spite.


Skywalker560 proszony o zadanie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za życia czarnoksiężnik orków, po śmierci przywrócony do życia przez Gul'' dan''a służył jako jeden z jego rycerzy śmierci. Prawdopodobnie ostatecznie został zgładzony kiedy Przymierze Ludzi zaatakowało Fortece Shadowmoon. O kogo chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,to kolejne pytanie.Tutaj już trochę wybiegam poza WarCrafta.W World of WarCraft pojawia się pewien trogg,który jest nawiązaniem do pewnej postaci (ma takie same imię).O kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:20, Skywalker560 napisał:

Dobra,to kolejne pytanie.Tutaj już trochę wybiegam poza WarCrafta.W World of WarCraft pojawia
się pewien trogg,który jest nawiązaniem do pewnej postaci (ma takie same imię).O kim mowa?


Myślę że nie złym pomysłem była by zmiana pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 09:42, Sita napisał:

Myślę że nie złym pomysłem była by zmiana pytania.


No kurde,a ja chciałem zadać trudne pytanie...:P.

Jak chcesz,to zadaj coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:20, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

facet to naprawde trudne pytani niektorych nie stac wow lane warc tak
nastepnym razem do tematu


No to zadaj jakieś pytanie w takim razie,jak ci to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawler, Boss Galgosh, Gnasher, Grawmug, Grimlok, Grubbis, Magosh, Oggleflint, Revelosh, Warosh

Nie ma potrzeby zmieniać pytania odp. jest powyżej (chyba) trzeba tylko wybrać tego właściwego :/ nie mam pojęcia który to bo w WoW''a nigdy nie grałem ale postawiłbym na Grubbis''a, imie pochodzi od 4k.grubby xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok tu mogę się przejechać ale zaryzykuje {jeśli ta lista Trogów jest OK}. Chodzi o Grimloka, Grimlok był dinobotem w klasycznych transformersach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaryzykuje i odpowiem że to Gnasher, dlaczego? Bo Gnasher był psem w jakimś komiksie i bajce dla dzieci Dennis and Gnasher. Gnasher z WoW''a nawiązuje do postaci Gnasher - psa z tej bajki, zapewne pozostali też mają jakieś swoje odpowiedniki w innych filmach, serialach, komiksach itp. Jak dla mnie to można porównywać w nieskończoność, a co za tym idze nie można wiedzieć która z odpowiedzi jest poprawna. Radze precyzyjniej sformułować pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować