Zaloguj się, aby obserwować  
chopin06

GTA 3 - Temat Ogólny

272 postów w tym temacie

nie do 3 to rewelka! nie wiem czy ktoś po Gta 2 spodziewał sie czegoś takiego! ja przyznam że moją ulubioną jest Vice City zdecydowanie! A San Andreas ojjj... to już nie to. Oby Gta 4 zasłużyła na takie miano jak Gta 3 i Vice City!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:14, Grzema napisał:

> Znamy... Claude Speed
z kąd wiesz?

Skąd wiem? W SA poznajemy jego imię, a po drugie...
GTA3 ma pewne pliki językowe. W nich zawarte są informacje w dwóch kolumnach: po lewej nazwa tekstu, a po prawej sam tekst. I w atrybucie Defult Name (domyślne imię) widnieje Claude Speed. Analogicznie w VC i SA, tylko, ze w VC Tommy Vercetti, a w SA Carl Johnson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:24, bartek_kawa napisał:

> kiedy w SA poznajemy jego name?
>
W misji na wsi(jakiś wyścig)

acha dzięki,sprawdzę sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:58, lukasz11111 napisał:

Dzięki za radę. A nie da się najpierw wszystkich znaleść a póżniej walić po koleji?

O ile dobrze pamiętam to licznik czasu uruchamiał sie po tym jak rozwaliłeś pierwszą budkę z narkotykami. Tak więc możesz sobie pojeździć po całym Liberty City w poszukiwaniu tych budek. Ja zawsze pierwsze rozwalałem budki na drugiej wyspie potem trzeciej i nakońcu na pierwszej wyspie. Trase miałem tak zaplanowaną, że nie robiłem jakiś nawrotów, nie krążyłem w kółko itp. Staraj się nie zniszczyć samochodu i nie mylić dróg. Co do samochodu to ja tą misje przeszłem jeżdżąc stingerem yakuzy. Uważaj w Sant Mark`s bo Mafia za tobą nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:26, Grzema napisał:

> > kiedy w SA poznajemy jego name?
> >
> W misji na wsi(jakiś wyścig)
acha dzięki,sprawdzę sobie :P

Stop, stop, stop...jego POZNAJEMY w tej misji, ale imię słyszymy, kiedy Catalina dzwoni do nas(w San Fierro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:46, lukasz11111 napisał:

O co chodzi w misji S.A.M. dla Asuki na budowie. Zabrałem bazooke i paczke z boii, ale nie

Powiem Ci jak ja wykonuje tą misję. Zabierasz bazooke i płyniesz łódką do tego pasa startowego. Jest tam miejsce gdzie można wyjść na suchy ląd. Popatrz przed siebie będzie podjazd w górę a tam członkowie kartelu kolumbijskiego. Zabij ich, wszystkich. Stań na pasie najlepiej na środku, szykuj bazooke. Samolot nadleci nad pas startowy wtedy Ty musisz weń strzelić aby się rozbił. Gdy już to uczynisz, będziesz musiał pozbierać osiem paczek. W prezencie od policji dostaniesz 4 gwiazdki, więc miej się na baczności. Gdy już paczki będą pozbierane (nie natrudzisz się leżą blisko siebie) czym prędzej wsiadaj w Cartel Cruiser od tych panów co to ich na początku pozbawiłeś życia i gnaj do Asuki na budowę uważając na policję.
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poleci taki strasznie szybki DODO ( ten samolot, nie ptak. To dla tych z zbyt wybujałąwyobraźnią :D)
Zestrzel drania ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis.Przydał się. Rozwaliłem DODO z Karabinu. A może wiesz gdzie na necie są jakieś mapy z paczkami. Bo nie moge nigdzie znaleść tych prochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:00, MindzuR napisał:

Bajuj napisał więcej. Przeczytaj sobie...


Wiem, przeczytałem. Ale u ciebie też było dobże, tylko że krótko. Nie bądz przypadkiem zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:07, MindzuR napisał:

Chyba żartujesz :)


No może. A właśnie znasz jakąś strone ze spolsczeniem bo mam po angielsku i nieciekawie się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować