Zaloguj się, aby obserwować  
chopin06

GTA 3 - Temat Ogólny

272 postów w tym temacie

Cóz w GTA 3 bardzo trudno jest latać samolotem . Ja robiłem tak rozpedzałem się Dodo w strone morza , gdy doszłem do końca planszy samolot zawracał i mogłem latać , ale nie na dlugo poźniej samolot spada. Poprostu długo nie polatasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:55, pan m. napisał:

Jak latać Dodo?Bo za każdy razem albo mi się przewróci,albo wpadnę do morza.

Jak startujesz, to trzymaj na numerycznej ten przycisk, który jest odpowiedzialny za "skręcanie" w dół. Po pewnym czasie zaczną się pojawiać iskierki i wtedy przejedź jeszcze kawałem i puść ten przycisk. Samolot uniesie się gwałtownie w górę. Musisz wtedy znów wcisnąć przycisk w dół(wciąż ten na numerycznej), aby samolocik nie leciał pionowo w górę bo odrazu spadnie. Ustaw go mniej więcej na poziomo i staraj się nie skręcać. Samolot zacznie spadać, ale nie staraj się go odrazu podnosić w górę. Zrobi to sam, ponieważ podczas całego lotu będzie ciągle co jakiś czas opadał w dół, aby nabrać prędkości i się wznieść z powrotem. Jeśli chodzi o skręcanie to rób to delikatnie. Samolot będzie skręcał dość "szeroko". Nie myśl, że będziesz nim robił podniebne akrobacje, jak w późniejszych częściach gry(SA i VC) :] To chyba tyle, myślę iż da się połapać w tym co napisałem... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:46, olki77 napisał:

Cóz w GTA 3 bardzo trudno jest latać samolotem . Ja robiłem tak rozpedzałem się Dodo w strone
morza , gdy doszłem do końca planszy samolot zawracał i mogłem latać , ale nie na dlugo poźniej
samolot spada. Poprostu długo nie polatasz.

Sorry za dubla. Chyba żartujesz jeśli długo nie polatasz....:) Trochę praktyki wystarczy... :) Ja mogłem latać nim godzinami bez najmniejszego problemu..:) Uwierz mi, praktyka czyni mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:37, lukasz11111 napisał:

Jak DODO zaprowadzić do garażu IMPORT/EXPORT w Portland? Napisze ktoś czy jest jakaś technika?

Gdzieś w necie jest patch uo.umożliwiający łatwiejsze latanie Dodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:38, bartek_kawa napisał:

Gdzieś w necie jest patch uo.umożliwiający łatwiejsze latanie Dodo.


A wiesz może gdzie jest ów patch? Przydałby się ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:41, lukasz11111 napisał:

> Gdzieś w necie jest patch uo.umożliwiający łatwiejsze latanie Dodo.

A wiesz może gdzie jest ów patch? Przydałby się ludziom.

No właśnie nie. Ale to się nazywało bodajże "Vice City Dodo in Liberty City" czy cuś takiego xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:39, lukasz11111 napisał:

Fajnie kończy się gra. Czy bohater zabija córke Dona Leone? Bo słychać strzał, a całych napisów

Maria nie była córką Leone tylko kochanką :P
Natomiast nie jest ukazany obrazek z zabitą Marią, chociaż faktycznie słychać, że bohater do niej strzela. To po prostu kolejny żart twórców (Maria mówi, że musi iść do fryzjera bo sie jej fryzura popsuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, czemu misje telefoniczne po przejściu znowu mi się włączją. Dlaczego tak jest. Jest na to jakiś patch czy co, bo mnie trochę to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować