Zaloguj się, aby obserwować  
chopin06

GTA 3 - Temat Ogólny

272 postów w tym temacie

Elo, czy ktokolwiek moze mi podac link do stronki gdzie moge pobrac jakis program do gry po necie (bo jest taka mozliwosc) i zeby tam bylo wszystko od A-Z czyli : lista serwerow sam program itd. i prosilbym zeby to nie mialo wirusów bo na gta site niestety jest trojan w pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gta 3 jest ciekawsza niż Gta Vice city np:W Gta 3 są ciekawsze misje a w Gta Vice city są nieciekawe.

20080209154237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem... Otóż ukończyłem już grę i teraz zbieram auta na listę tą z Portland i Shoreside Vale. W 3 mieście na liście jest auto Banshee, którego nigdzie nie mogę znaleźć. Czy ktoś wie gdzie mogę je odszukać ?
EDIT : Wpisałem w google Banshee GTA 3 i wyskoczył mi Demon. Czy to jest to auto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:15, Skarmory napisał:

Mam pewien problem... Otóż ukończyłem już grę i teraz zbieram auta na listę tą z Portland
i Shoreside Vale. W 3 mieście na liście jest auto Banshee, którego nigdzie nie mogę znaleźć.
Czy ktoś wie gdzie mogę je odszukać ?


A to nie jest przypadkiem ten samochód co stoi w budynku z oszklonymi ścianami w pobliżu miejscówki 8Balla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:20, Skarmory napisał:

właśnie też mi się tak wydaje, ale czemu się nazywa Demon ? :P


może dlatego że gra jest spolszczona i fantazja poniosła tłumacza ;D. BTW: co Ci szkodzi sprawdzić czy to ten wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:23, KŁEJK napisał:

> właśnie też mi się tak wydaje, ale czemu się nazywa Demon ? :P

może dlatego że gra jest spolszczona i fantazja poniosła tłumacza ;D. BTW: co Ci szkodzi
sprawdzić czy to ten wózek?

Dzięki ;] To ten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... GTA 3:) Pamiętam jak w to grałam na starym komputerze, trochę się nawet przycinało ;P
Ogólnie gra była wtedy świetna.. ciężko było mi się oderwać od niej, wciągała mnie, choć uważam że najlepszą częścią GTA jest Vice City, lecz GTA 3 utkwiło mi w pamięci na dobre :]

Teraz czekamy na "czwórkę".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy ktoś jeszcze gra w GTA3 ja osobiście chcę sobie kupić wersję z Kolekcji Klasyki. A jak grałem w gta3 to pamiętam że dzoszedłem do misji z jakąś motorówką i dalej już nie umiałem przejsć. Chyba już w drugim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:40, KOREKTBG napisał:

Ja się zastanawiam czy ktoś jeszcze gra w GTA3 ja osobiście chcę sobie kupić wersję z
Kolekcji Klasyki. A jak grałem w gta3 to pamiętam że dzoszedłem do misji z jakąś motorówką
i dalej już nie umiałem przejsć. Chyba już w drugim mieście


ja niekiedy pogrywam jeszcze w GTA3, ale tak dla relaksu, choć nigdy jej nie przeszedłem, byłem już na 3 wyspie i odechciało mi się grać z przyczyn niewiadomych mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gta 3 heh... Całkiem fajna gra pamiętam jak zasiadałem do niej poraz pierwszy grałem w nią chyba ze 7 godzin bez przerwy :P. Tak mnie wciągnęła ale jeden wedłóg mnie ma minus. Pod koniec gry no może nie pod koniec ale w drugim mieście misje już są coraz nudniejsze... Przynajmniej ja mam takie zdanie jak już jestem ja przy końcówce gry to z taką straszną nudą gram dalej ale muszę przyznać gra jest bardzo udana :P 7/10 takie moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:34, hagen321 napisał:

no aj też lubie gta3 chociaż moim zdaniem najlepsze to vice city no ale nic czekam teraz
na gta4

No jak masz konsolę to już długo czekać nie musisz ale jak nie masz a posiadasz tylko PC to jeszcze chwila dobrego czekania jest :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:38, Dekerinho6 napisał:

> no aj też lubie gta3 chociaż moim zdaniem najlepsze to vice city no ale nic czekam
teraz
> na gta4
No jak masz konsolę to już długo czekać nie musisz ale jak nie masz a posiadasz tylko
PC to jeszcze chwila dobrego czekania jest :P :(



nie mam jeszcze konsoli ale mam zamiar kupic tylko się zastanawiema ps3 czy xboxa360 jak xboxa360 to którą wersje doradzcie i czy gta4 będzie chodziło tak samo na każdej wersji.ja się na tym nie znam i nie wiem którą kupić więc prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam kupić konsole ale PSP. A jeśli ty mówisz że chcesz sobie jakąmś kupić to tylko PS 3 bo słyszałem że Xboksy 360 sie psują więc PS 3 bez dwóch zdań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:44, Dekerinho6 napisał:

Ja też zamierzam kupić konsole ale PSP. A jeśli ty mówisz że chcesz sobie jakąmś kupić
to tylko PS 3 bo słyszałem że Xboksy 360 sie psują więc PS 3 bez dwóch zdań :P



też słyszałem że się dość szybko psują czyba rzeczywiście ps3 a czy ma też takie opcje jak xboc360????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować