Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12% uzależnionych fanów MMO?

117 postów w tym temacie

ja jestem ciekaw na jakich grach oni to testowali... jak tylko na WOW to lol bo nie kazdemu sie ta gra podoba co tez ma jakis wplyw na to kto ile gra itp. bebe uzaleznienia sux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Do you have Warcraft account?
- No, I have a life.

Southpark ;)

Też gram w WoW, dobrze wiem, że to uzależnia, co więcej sam się o to otarłem, ale dałem sobie radę, znalazłem złoty środek i gram dalej, a nawet mam życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię grać w gry komputerowe , ale żeby się uzależnić ? s gdzie są rodzice którzy powinni zrobić porządek z wyrzuceniem kompa włacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię grać w gry komputerowe , ale żeby się uzależnić ? s gdzie są rodzice którzy powinni zrobić porządek z wyrzuceniem kompa włacznie

co tu wyrzucac :P wiekszosc ludzi co graja w wowka to sa ludzie 21 up i placa za abonament z wlasnej np. pensji. wiec rodzice juz tu nie pomoga :D sam mam 24 i gram 1.5roku :P i dlatego lubie ta gre bo niema zbyt duzo 15 latkow co tylko pie.... glupoty i popisuja sie ktury zna wiecej przeklenst. Imba gra i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 08:51, pan m. napisał:

Ja to nawet WoW nie mam ani innych gier MMO.Ja wolę jakieś rajdówki zwykłe na przykład Colin
McRay 2005 czy jakaś Toca


Hmm.... a gdzie można kupic tego Colin McRay 2005? Bo o takiej grze to nie słyszałem. Pograj w Richard Burns Rally, przy tym Colin wyglada jak Maluch Racer

So.... As you can see: Hi I''m not Lanca and I''m not an addict. < Prison Break ktoś oglądał to wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jakie to szczęście, że nienawidzę MMO :D
Bo gdybym się wciągnął, to bym już nie wychodził z domu - taki jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w gry "normalnie", tzn. nie przez sieć. Choć śpię normalnie, zap... do tego..., tego..., ekhmmm... miejsca, które niektórzy zwą szkołą, nie mam lach i dwój, to na swój sposób jestem uzależniony od kompa:D.
Jak nie pogram ze 2h/dzień to jestem tak wk******, że....
Ale moja średnia to 3 - 5h/dzień ( w weekendy dużo więcej, np. 8h)
Jakbym mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:31, El Pingwinho napisał:

> Ja to nawet WoW nie mam ani innych gier MMO.Ja wolę jakieś rajdówki zwykłe na przykład
Colin
> McRay 2005 czy jakaś Toca

Hmm.... a gdzie można kupic tego Colin McRay 2005? Bo o takiej grze to nie słyszałem. Pograj
w Richard Burns Rally, przy tym Colin wyglada jak Maluch Racer

So.... As you can see: Hi I''m not Lanca and I''m not an addict. < Prison Break ktoś oglądał
to wie o co chodzi.


Colin Mcrae 2005 to następca Colin Mcrae 04.Kupisz w sklepie komputerowym z grami w serii Platynowa kolekcja. gdybyś kupował w październiku to byś kupił w tańszej Ekstra-Grze.Richard Burns Rally też mam,wolę colina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:03, EdenLord napisał:

Taa, a w Tibię to około 90 % jest uzależnionych.

darmowe dragi uzalezniaja jeszcze szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:44, pan m. napisał:

Colin Mcrae 2005 to następca Colin Mcrae 04.Kupisz w sklepie komputerowym z grami w serii Platynowa
kolekcja. gdybyś kupował w październiku to byś kupił w tańszej Ekstra-Grze.Richard Burns Rally
też mam,wolę colina.



Wiem, to ironia, bo napisałeś McRay. A co do RBR, lepszy realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłem uzależniony od darmowych od darmowych gier MMO ale nie aż tak żeby głodować ani się nie myć :P ale już naszczęścię żuciłem to bo mnie nudziło ciągłe stanie i nabijanie expa w 1 mjejscu :P. Teraz jeżeli w jakieś OnlineRPG miałbym grać to tylko w CS-a na modzie RPG :P to jest wypas mod ;p, dzięki niemu nie trzeba żadnych abonamentów płacić ani nic tylko nabijamy lvle za zabijanie się między graczami ;), minus jest taki że mało serverów jest z takim modem ;( a szkoda bo grałem na nim i mi się bardzo podobał! :D. Jak kupie CS-a:Source i będę miał Net 1MB to może sobie założe taki server z modem RPG ;). Ale wracając do tematu o u uzależnieniach w grach MMO to powiem tylko tyle one uzależniają graczy tylko dla tego żeby mieć jak najlepszy lvl od wszystkich graczy! w całej grze i pokazać innym graczom jaką się ma wypas postać! :D hehe... :P i dla tego one tak uzależniają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to może od mmo sie nie uzalezniam ale takie maratony robie np 4 miechy w L2 i 80 lev potem mi sięnudzi już ale tak 1-1,5 roku ciągiem to nieee za długo to dla mnie robi sie monotonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:02, Sephirath napisał:

A tam, mnie MMO nie uzależniło (GW)...


Może dlatego, że to nie MMO :P Prawdziwe MMO faktycznie uzależniają jak diabli, a to z dwóch powodów:

1) całe mnóstwo możliwości rywalizacji z innymi graczami/ osiągnięcia czegoś w świecie gry

2) producent, a nawet sami gracze, którzy wszystko to utrudniają i ciągle (często nieświadomie) podnoszą sobie poprzeczkę co raz wyżej

Przykładowo, taki WoW na początku był świetną i ciekawą grą - ludzie zwiedzali świat, handlowali wszystkim, "wczuwali" się w gierkę. Po latach WoW wygląda już tak, że większość graczy skupia się już tylko na jednym - chorej rywalizacji ze sobą i ciągłym doskonaleniu ekwipunku... Bardzo wielu graczy dopiero po dłuższym czasie zdają sobie sprawę z bezsensowności takiej rozgrywki i rezygnują z WoWa, twierdząc że to nudne i monotonne. A po paru tygodniach/miesiącach wracają i znowu robią to samo :P

Według mnie, to gracze nawet bardziej z powodu tej chorej rywalizacji między sobą tak łatwo się uzależniają, niźli z tego powodu, że grają w tzw niekończącą się grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować