Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medieval II: Total War - dzień trzeci

61 postów w tym temacie

Lucas the Great

Pora zaprezentować materiał przygotowany na trzeci dzień tego okolicznościowego tygodnia. Przypominamy, że obrazki do wszystkich tych artykułów powstawały na bardzo wczesnej wersji tłumaczenia, więc tekstami z okien gry nie należy się nadmiernie sugerować, w finalnej wersji na pewno wyglądają inaczej.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Medieval II: Total War - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:13, libero85 napisał:

A moze pora juz wyslac paczki z gra ?

Heh, my z Szarym (autorem) tylko robimy swoje, nie miałem jeszcze dziś kontaku ze zleceniodawcą, więc za diabła nie wiem jak tam ich postępy w wysyłce.
:D W sumie też z chęcią bym już wymienił wczesną betę na finalną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:17, Lucas the Great napisał:

> A moze pora juz wyslac paczki z gra ?
Heh, my z Szarym (autorem) tylko robimy swoje, nie miałem jeszcze dziś kontaku ze zleceniodawcą,
więc za diabła nie wiem jak tam ich postępy w wysyłce.
:D W sumie też z chęcią bym już wymienił wczesną betę na finalną wersję...


A ja z miłą chęcią rozpakowałbym moją EK:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:17, Lucas the Great napisał:

> A moze pora juz wyslac paczki z gra ?
Heh, my z Szarym (autorem) tylko robimy swoje, nie miałem jeszcze dziś kontaku ze zleceniodawcą,
więc za diabła nie wiem jak tam ich postępy w wysyłce.
:D W sumie też z chęcią bym już wymienił wczesną betę na finalną wersję...


To wybadaj sprawe :D bo nie wiem czy sobie zrobie kolejny andrzejkowy prezent jutro :) czy bede musial czekac do piatku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> > A moze pora juz wyslac paczki z gra ?
> Heh, my z Szarym (autorem) tylko robimy swoje, nie miałem jeszcze dziś kontaku ze zleceniodawcą,
> więc za diabła nie wiem jak tam ich postępy w wysyłce.
> :D W sumie też z chęcią bym już wymienił wczesną betę na finalną wersję...


To wybadaj sprawe :D bo nie wiem czy sobie zrobie kolejny andrzejkowy prezent jutro :) czy bede musial czekac do piatku :/ "

Jeszcze wybadaj sprawe jak to jest w normalnej bitwie łucznicy vs rycerze piesi komputera czy przypadkiem nie ma śmiesznego bugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne, ale należy stwierdzić, że PRE-ORDER w CDP po prostu nie funkcjonuje. Ludzie zamawiali tę grę, żeby mieć ją SZYBCIEJ. Wy dostajecie szybciej kasę a gracze dostają szybciej grę. Tymczasem wygląda to tak: Wy dostaliście kasę a gracze ciągle czekają. Teraz pewnie zasuwacie jak mrówki, żeby dostarczyć chociaż na dzień przed premierą, żeby nikt Wam nie zarzucił, że nie dotrzymujecie warunków. Tylko wiecie... Takie ''przed premierą'' to możecie sobie w... sadzić. Poza tym proszę mi powiedzieć co to jest za tekst: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"? To co? Jeśli mam zamówionego Medievala i ciągle najwyraźniej ''wszystkie produkty nie są dostępne'' to dalej ''zamówienie jest gotowe do wysyłki''? To jest robienie z ludzi idiotów. Nigdy więcej na pewno nie zamówię u Was niczego w trybie PRE-ORDER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam tylko spokojnie. Takie rzeczy się zdarzają. A zamiast ciągle im narzekać nad głowami może po prostu życzmy im wszystkiego najlepszego żeby np. takie sytuacje się nie zdarzały już w przyszłości. Trochę wyrozumiałości droga społeczności - motto na dziś :) A tymczasem Panowie z CDP i gram.pl - spokojnie ze wszystkim zdążycie życzę Wam powodzenia. I na koniec krakowsko - góralskie: Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykół ; < gdzie moje EK powina dojśc dzis a ja jeszcze nie wysłali ; jezeli wyslą ja jutro to dojdzie w piątek czyli 1 grudnia ; CDP chyba nie wie co to jest PRE-ORDER ; bo 1 grudnia to MEdieval trafi do zwykłych sklepów typu "Empik" / czuje sie rozczarowany bo czekam na tę grę prawie miesiąc


czy ktos wie co sie dzieje z przesyłkami ?

;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP to nie jest jakaś garażowa firma. Mają swoje lata i powinni wiedzieć, co są w stanie ''pociągnąć'' a co nie. Jeśli nie dają rady, to nie powinni uruchamiać PRE-ORDER. Uruchomili to i najwyraźniej jedynym celem tego było wyciągnięcie kasy od ludzi. Irytuje mnie po prostu takie olewanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację - to fakt... Chyba im coś sklep nie funkcjonuje bo skoro masz w statusie tak jak napisałeś tzn. będą czekać do dnia premiery gry (kiedy to wszystkie pozycje będą dostępne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czekali na jakieś nowe patche do gry? Bo trochę moim zdaniem dziwne że grę zaczęli tłoczyć wczoraj (chyba - w każdym razie w tym tygodniu) :O. Jakby np. w polskiej wersji było poprawione AI... ohohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre wiesci : teraz w MEDIEVAL''u 2 zamiast PRE-ORDER pisze ze towar jest dostępne ; Wiec jutro wyślą : HURAAAAAAAAAAAA ; nareszcie ; Ale jescze jedno pytanie czy dotrze paczka jutro czy w piątek ; Jak w piątek to nie opłacało sie zamawic bo wystarczy do empiku podejsc i juz jest ; A tak sie cieszyłem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować