Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medieval II: Total War - dzień trzeci

61 postów w tym temacie

moment moment... ( nie chcialem juz tu pisac ale skoro dalej tez piszesz w tym topicu zamiast nas przekierowac gdzies indziej tzn., ze dajesz przyzwolenie na pisanie tu )

w kwestii tej waszej wspolpracy, NASA, Rumunii itd. to nie przesadzaj... bo fakty sa takie, ze sklep przez ktory tu zamawiamy oraz forum oraz strona glowna z artykulami to ze tak sie wyraze "jedno cialo" i jedno bez drugiego raczej by nie istnialo... a przynajmniej nie na taka skale jak teraz... a jezeli wy gdzies jestescie podzieleni i dajmy na to porozrzucani CDPROJEKT w jednym koncu Polski a wy w drugim to nas to nie interesuje bo my korzystamy ze sklepu, portalu, bazy artykulow a to wszystko jest ze soba powiazane a gdzieniegdzie nawet sprzezone...
wiec tak naprawde jezeli jeden z elementow nawali - w tym wapadku dystrybutor to spada renoma calosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link podałem, podjąłem wysiłek użycia za Was szukajki :)
Portal gram pl zamawia teksty u niezależnych publicystów. Au masse, ja podejmuję decyzje o czym pisać, we współpracy z autorami. Czasem CDP zamawia cykle okolicznościowe u szefostwa gram.pl, więc wtedy ja, jako Naczelny (czyli najemnik koordynujący innych najemników) szukam chętnych wśród współpracujących autorów. Gajowy Marucha być może kiedyś kupił sobię grę w CDP, więc ma tyle samo co ja wspólnego z wysyłką (albo i więcej). Naprawdę nie rozumiesz, że brak niebieskiego koloru CDP u mnie to bardzo ważna informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:11, UNIDENTIFIED napisał:

Coś mi się wydaje, że mimo wszystko redakcja podlega CDP i jako firma jesteście zespołem

W tym zespole (naszej wirtualnej redakcji) są autorzy, którzy na co dzień to: pisarze, publicyści, redaktorzy papierowych pism, prawnicy, bankowcy, informatycy, prywatni przedsiębiorcy... ale nie ma wśród nich nikogo kto pracuje w CDP. Przyjmujemy zlecenia, wykonujemy je - jak Masterlink (ale lepiej), jak wolni strzelcy-tłumacze, jak chińska restauracja, jak firma taksówkowa... czy i oni są "współwinni" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst jak zwykle spoko warto było poświęcić chwilę i czegoś się więcej dowidzieć o grze(którą nie wiadomo czy dostanę jutro) !!! Czekam na kolejny dzień z Medievialem II i na samą grę!!! Pozdro dla tych którzy się niecierpliwią (jestem z wami). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst, bardziej mi się podobał od wczorajszego, ale ten z pierwszego dnia jak na razie wg mnie jest najlepszy. Bitwy historyczne dla mnie zawsze były miłym urozmaiceniem w grze - mam nadzieję, że w Medievalu II się nie zawiodę i będę mógł pokazać kto jest wielkim wodzem ;) (ależ skromność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:41, KrzysztofGud napisał:

Bardzo ciekawe teksty, ładne screeny ogólnie spoko. A mam takie pytanie jak można zostać takim
"najemnikiem"?

Tak ogólnie, czy w kontekście kontraktów od gram.pl? Tak czy inaczej lepiej napisz na ten temat tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Piątek w MediaMarkt na półce będę mijał pięknie wystawionego Medievalka.Pooglądam sobie i nacieszę wzrok. Moj egzemplarz dotrze pewnie w poniedziałek,może w sobotę,chociaż w to wątpię.Dziękuję Cd-Projekt za pre-order.
3 dni przed premierą.Prawie. Prawie robi dużą różnicę.Przynajmniej dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:32, haryjesion napisał:

W Piątek w MediaMarkt na półce będę mijał pięknie wystawionego Medievalka.Pooglądam sobie
i nacieszę wzrok. Moj egzemplarz dotrze pewnie w poniedziałek,może w sobotę,chociaż w to wątpię.Dziękuję
Cd-Projekt za pre-order.
3 dni przed premierą.Prawie. Prawie robi dużą różnicę.Przynajmniej dla graczy.

A teraz powiedz mi, gdzie w tym związek ze stylem pisania Szarego, lub z wyprawą krzyżową Rysia Lwie Serce. Dziękuję za przeczytanie moich wcześniejszych apeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetny tekst (może mi się dzisiaj przyśni jak pocinam w Medivalka pod Grunwaldem nie bacząc na trudy bitewne, bez śniadania, bez obiadu, bez kolacji, bez ciasteczek....), to tylko zaostrzyło mi apetyt, ach nie moge sie doczekać aż odpale to cudo na swoim PC''ciku. Ciekawe jaki będzie dodatek, ciekawi mnie jaka bedzie następna część gry, pograł bym sobie jako Napoleon albo cuś, Księstwo Warszawskie :) (jeszcz nie mam Medi II, a już myśle o kolejnych częściach ^^ zachłanny ;p), ale podzielam zdanie któregoś z poprzedników, dzień pierwszy najbardziej mi sie podobał.

PS. Nie oskarżajcie, że pre-order jest tylko po to aby wcześniej wyciągnąć z klienta forse, równie dobrze możesz zamówić gre z opłatą za pobraniem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcię się pre-orderem. Ja dzięki opóźnieniem wyrobię się na czas z pracą długoterminową z matmy, bo będę pracował, a nie pocinał w Medievala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta seria artykułów o M2 to naprawde swietny pomysl. Znakomicie tez, ze teksty sa bogato ilustrowane. Tylko ze rzeczywiscie niefortunnie wyszlo z tym, ze teksty na screenach pochodza z wczesnej, najeżonej błędami wersji tłumaczenia. Niestety, trzeba liczyć się z tym, że niektorzy nie przeczytają informacji o tym i rzuca sie z komentarzami typu "OMFG CDP sux0rz". Moze chociaz screeny z drugiego dnia daloby sie podmienic na aktualne? To w koncu ekrany jednostek... Choc byc moze teraz to juz szkoda Waszego zachodu.

Ciekawe, co bedzie dalej. Moge sie tylko domyslac, ze jeden z artykulow bedzie opisywal krwawe dzieje nawracania Aztekow na katolicyzm (= podbijania ich ziem :-)). Pewnie bedzie tez jakas krucjata...

No i chce zobaczyc te oslawione słonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować