Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – tylko do północy!

85 postów w tym temacie

Hej.A ja w tym czasie kupiłem tylko jedną extra klasykę i zarejestrowałem.Kupiłem też Extra grę i też zarejestrowałem.Ale Extra gra się i tak nie liczy.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 00:33, KannX napisał:

No nie przesadzajcie znowu z tym ''wywalaniem'' kasy na gry. 20zł na spolszoną grę w ładnym
wydaniu to niewiele. Ja sobie kupiłem Riddicka, Tribes i Helikopter w Ogniu. Miałem ubaw z
tymi grami przez ponad miesiąc, a historia Tribes mnie wzruszyła :)

Tribes świetne potwierdzam - miło mnie zaskończyła tra gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic tylko czekać, może CDP uwzględni moje urodziny podarkiem :)
do sesji jeszcze trochę, więc jutro zacznę męczyc gothica2 z nxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak internetu na stancji to duży dyskomfort :( Ale nic to, nadrabiam czytanie newsów. Zgłoszenie wysłane i zostało już tylko wyczekiwać na 6 grudnia. Jak szczęście dopisze to się może na coś załapię. Wygranych będzie sporo więc każdy ma spore szanse :) A taki laptop to by się przydał. Sprzęt pod pachę, biegiem na uczelnie i można po gram.pl śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jakiego typu hasła, tam się wpisuje :/ ?. To ma byc jakis essej wychwalający eXtra klasyke :] , czy tylko proste hasełko reklamowe. Pytam z ciekwości, bo zastanawiam sie czy mam szansę wygrać z moim krótkim hasełkiem ...
A jak ktoś kupił np. 6 gier to ma podwójna możliwość wygrania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma śniegu to nie czuje się atmosfery Mikołajek, ale jakaś fajna "nagroda" odrazu by odmieniła tę ponurość, łudzę się na naprawdę coś fajnego ale dawno mnie opuściło szczęście i pewnie wypadłem z kolejki, ciekawe ile osób zgłosiło się bo można się jeszcze nie załapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę się musiał z zajęć wyrwać, żeby do domu wrócić, maila odebrać. Na stancji neta nie mam, a nie chce mi się do kumpla na drugi koniec miasta fatygować (ale przejechać 70 kilometrów mi się chce ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:49, tosz napisał:

czekam na wyniki , bo hasło wysłałem juz dawno temu


A pochwalisz jakie haslo ? Podajcie jakieś przykładowe, nie będę papugować bo już swoje też dawno wysłałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:29, hehe napisał:

> czekam na wyniki , bo hasło wysłałem juz dawno temu

A pochwalisz jakie haslo ? Podajcie jakieś przykładowe, nie będę papugować bo już swoje też
dawno wysłałem :D

jasne jak wygram to ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja wyniki sprawdze w środe na wykładzie przez komorke ;-)
Ale ciekaw jestem jak w 6 dni CDP chce sprawdzic mase takich zgloszen, szczegolnie jak ktos walnie takie na 1 strone w Wordzie (takich wyslalem 2 i jedno mniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:02, tosz napisał:

jasne jak wygram to ci powiem


No dobra to powiedz chociaż, czy było długie tak jak :

Dnia 04.12.2006 o 17:02, tosz napisał:

...szczegolnie jak ktos walnie takie na 1 strone w Wordzie...


czy po prostu chwytliwe hasełko :], góra dwa zdania ? Chodzi mi w sumie o długość a nie o treść , bo moje to tylko 2 zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować