Zaloguj się, aby obserwować  
ryszbojka

Bezduszność rodziców ;)

21 postów w tym temacie

W związku z frustracją na moich rodziców zakładam ten temat dla wszystkich, którzy chcieliby się wyżalić :) W moim przypadku zamówiłem EK Medieval II i oszalały z radości pobiegłem odebrać przesyłkę kurierowi, ale moi przekochani rodzice od razu mi ją odebrali i powiedzieli, że to przecież prezent na gwiazdkę i dostanę do ręki dopiero 24 XII. Błagałem ich, żeby chociaż pokazali album o średniowieczu, albo mapkę, albo chociaż instrukcję, ale oni swoje "Nie, to prezent na gwiazdkę, dostaniesz 24 XII, nie martw się to zosały tylko 23 dni, nie denerwuj mnie, nie rozumiem, jak można się ekscytować jakąś głupią grą" i tak w kółko, zwariować można :( Był kiedyś taki kawałek "Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy" i to jest właśnie o moich "starych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:15, ryszbójka napisał:

W związku z frustracją na moich rodziców zakładam ten temat dla wszystkich, którzy chcieliby
się wyżalić :) W moim przypadku zamówiłem EK Medieval II i oszalały z radości pobiegłem odebrać
przesyłkę kurierowi, ale moi przekochani rodzice od razu mi ją odebrali i powiedzieli, że to
przecież prezent na gwiazdkę i dostanę do ręki dopiero 24 XII. Błagałem ich, żeby chociaż pokazali
album o średniowieczu, albo mapkę, albo chociaż instrukcję, ale oni swoje "Nie, to prezent
na gwiazdkę, dostaniesz 24 XII, nie martw się to zosały tylko 23 dni, nie denerwuj mnie, nie
rozumiem, jak można się ekscytować jakąś głupią grą" i tak w kółko, zwariować można :( Był
kiedyś taki kawałek "Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy" i to jest właśnie o moich "starych".


słuchaj jak przyjemność to przyjamnośc, chyba lepiej dostać na gwiazdkę i mieć przyjemny w ten dzień niż dostać prezent wcześniej a gdy dojdzie 24 to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ten temat i problem zarazem mozna bylo spokojnie zarzucic tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9144&u=68

Co do twoich rodzicow i ich postanowienia. Dobrze zrobili, bo skoro machneli sie na 140zł czy ile tam na gre, ktora ma byc prezentem gwiazdkowym to zgodnie z tradycja znajdzie sie on dopiero pod choinka, a robienie z siebie meczennika na forum nic nie da, bo nikt nie bedzie dzwonil, blagal ich zeby ci gre oddali. Ja pare lat temu gdy na gwiazdke zazyczylem sobie BG ZE poszedlem do sklepu z ojcem, kupilem i oddalem bez slowa jemu aby schowal go Gwiazdki, z BG2 to samo bylo, z innymi grami z reszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:20, Mistic napisał:

Cóż, ten temat i problem zarazem mozna bylo spokojnie zarzucic tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9144&u=68

Co do twoich rodzicow i ich postanowienia. Dobrze zrobili, bo skoro machneli sie na 140zł czy
ile tam na gre, ktora ma byc prezentem gwiazdkowym to zgodnie z tradycja znajdzie sie on dopiero
pod choinka, a robienie z siebie meczennika na forum nic nie da, bo nikt nie bedzie dzwonil,
blagal ich zeby ci gre oddali. Ja pare lat temu gdy na gwiazdke zazyczylem sobie BG ZE poszedlem
do sklepu z ojcem, kupilem i oddalem bez slowa jemu aby schowal go Gwiazdki, z BG2 to samo
bylo, z innymi grami z reszta tez.


też tak raz robiłem, pamiętam jak dostałem grę to ją samemu kazałem odłażyć, a gdy już mnie tak korciło to patrzyłem na screeny tej gry z tyłu okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:21, ryszbójka napisał:

OK, dzięki nie zauważyłem tego wątku. Czy przesadzam? No cóż może macie racje.


Niewiem czy przesadzasz, ja samemu wolę mieć przyjemośc pózniej we świąto, ale czasami nieżle korci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, moi mieli w zwyczaju gry w prezenrach wsadzac do starej lodowki stojacej niedaleko komputera, jak sie nudzilem to ja otwieralem i sobie pudelko ogladalem ^^ A po sietach kiedy dostalem BG2 a siostra niestety Simsa taka wojna sie rozpetala bo mi o 1 w nocy nie chciala kompa dac zeby pograc ze kare zarobilismy i tyle bylo po prezencie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:28, ryszbójka napisał:

Ale moi nawet pudełka mi nie pozwolą zobaczyć. Cożnie będę już więcej narzekał. Przepraszam,
żałuje i prosze o wybacznie :)

Pomyśl za to jaka będzie radocha na gwiazdkę :)
Jak się wypościsz to będzie lepsze wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:30, Monastor napisał:

> Ale moi nawet pudełka mi nie pozwolą zobaczyć. Cożnie będę już więcej narzekał. Przepraszam,

> żałuje i prosze o wybacznie :)
Pomyśl za to jaka będzie radocha na gwiazdkę :)
Jak się wypościsz to będzie lepsze wrażenie :)

Takie, że zamiast usiąść i porozmawiać z rodziną pobiegnie włączyć PCta :P
Już ja wiem jak to jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekanie ma też złe strony, bo jak w przypadku sprzętu itp. nie polecam, kupiłem głośniki które mniałem dostać na gwiazdkę, a chiałem je najpier wypróbować i dobrze że to zrobiłem bo niedziałały a zwrot po miesiącu mogli by nie przyjąć i jeszcze po co psuć sobie święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:33, toolek napisał:

Takie, że zamiast usiąść i porozmawiać z rodziną pobiegnie włączyć PCta :P
Już ja wiem jak to jest xD


Heh, na pewno masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować