Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

Within Temptation

37 postów w tym temacie

WT musiałoby się naprawdę postarać, by tak zepsuć klimat zespołu, żebym jakiejś płyty nie kupił :P. Oczywiście, że warto, aczkolwiek to nie to samo WT co wcześniej. Jakoś ME było znacznie lepsze imo, a bonusowy kawałek "Running up that Hill" w ogóle wymiatał, w THoE braknie trochę tej muzyki symfonicznej, tak charakterystycznej dla zespołu. Ale i tak ma kilka kawałków, które "wpadają" w ucho. Co prawda dopiero po kilkukrotnym przesłuchaniu zaczyna się je doceniać, ale jednak (dziwne zjawisko, najpierw odrzuca się jakiś utwór, a po kilku kolejnych próbach okazuje się, że jest to jeden z najlepszych :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Within Temptation to bardzo fajny zespoł :-) . Słucham go na last.fm i mi sie podoba !! Przyznam ze słucham go od niedawna albo od 2 lat słucham Nightwisha i Lacuny Coil :-) . Tak mi się podoba ten zespoł ze muszę zapolować w sklepie na jakąś płytkę :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:45, Azreix napisał:


Pisałem o tym dwa dni temu na moim gramsajcie. Jak zobaczyłem tą informację musiałem zbierać się spod biurka, a pierwszą myślą było "muszę tam być". Jestem fanem WT i uważam że grają świetną muzykę, szczególnie przypadł mi do gustu album Mother Earth.

Nie spodziewałem się że znajdę taki temat na forum gram.pl ale jak widać zawsze trzeba trochę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:04, Paladynka napisał:

Ja już zacieram łapki na ich koncert, ale jak tu przetrwać do 16 stycznia.


Mam podobny problem. Ale trzeba jakoś dożyć do tego ich koncertu. Ja tam czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam do domu. Koncert był niesamowity, po prostu nieziemski. Grali bez mała dwie godziny i to był szał. Zgrali przekrój swoich utworów z różnych płyt. Niektórzy malkontenci narzekali ;), że nie odśpiewali "Enter", ale nie da się przecież ukryć, że każdy ma jakieś ulubione utwory, a gdyby mieli zaśpiewać wszystkie swoje piosenki to koncert musiałby trwać baaardzo długo. Sharon jest wspaniała, jej głos jest cudowny, śpiewa tak jak na płytach, a nawet lepiej :), no i oczywiście wygląda też całkiem nieźle :P Ma wspaniały kontakt z publicznością. Nieźleśmy się „nachórkowali” i chyba się im to podobało, bo Sharon zapowiedziała, że wkrótce znowu nas odwiedzą. Jeśli tak będzie, z pewnością nie zabraknie mnie na koncercie :)
Pozdrawiam wszystkich fanów Within Temptation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że wokalistka ma ładny głos, to muzyka mi jakoś nie przypadła do gustu wole starego Nightwisha. A czy przypadkiem nie grali w tym roku jakiegoś koncertu w polsce, bo mi sie obiło o uszy chodzi o Within Temptation oczywiśce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 01:31, Vuko Drakkainen napisał:

Mimo, że wokalistka ma ładny głos, to muzyka mi jakoś nie przypadła do gustu wole starego Nightwisha.
A czy przypadkiem nie grali w tym roku jakiegoś koncertu w polsce, bo mi sie obiło o uszy chodzi
o Within Temptation oczywiśce.


No fajnie, nie doszłam jeszcze całkiem do siebie i zapomniałam dodać, że koncert Within Temptation odbył się 16.01.2008 w warszawskiej Stodole. Sklerozka mnie łupnęła, no nieźle, ale i pora raczej już mocno nocna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować