Zaloguj się, aby obserwować  
jusio

Piotr Rubik - "Biały śnieg i Ty" - RMF FM - gdzie znaleźć?

14 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Jest taka sprawa, że dziś w radiu RMF FM o 10:10 został puszczony nowy utwór Piotra Rubika pt. "Biały śnieg i Ty". Jest taka sprawa, że o tej porze musiałem być w szkole i nie mogłem wysłuchać tego utworu. Więc czy wie ktoś skąd mógłbym pobrać ten utwó, albo kiedy będzie znów puszczany w RMF FM? Bardzo mi na tym zalezy, ponieważ uwielbiam wszystkie piosenki Rubika...

Ps. Szukałem już na eMule, ale nic nie znaleziono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:36, jusio napisał:

Witam wszystkich. Jest taka sprawa, że dziś w radiu RMF FM o 10:10 został puszczony nowy utwór
Piotra Rubika pt. "Biały śnieg i Ty". Jest taka sprawa, że o tej porze musiałem być w szkole
i nie mogłem wysłuchać tego utworu. Więc czy wie ktoś skąd mógłbym pobrać ten utwó, albo kiedy
będzie znów puszczany w RMF FM? Bardzo mi na tym zalezy, ponieważ uwielbiam wszystkie piosenki
Rubika...

Ps. Szukałem już na eMule, ale nic nie znaleziono...

Temat muzyka istnieje. WYSZUKIWARKA. I znowu się to stało. Piractwo na tym forum jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:36, jusio napisał:

albo kiedy będzie znów puszczany w RMF FM?

Piosenka wlasnie za sekund piec zostanie puszczona w RMF FM ;-). A sciaganie jest nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ściągnie z neta nielegalnie piosenkę to nie jest piractwo ?? Sorry, ale coś twój tok rozumowania wydaje się nielogiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też myślę że to jest piractwo, ale to też jest Obywatel i może nie czytał Regulaminu, tak jak chyba większość forumowiczów ;p (Nie mam zamiaru nikogo obraźić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:54, jusio napisał:

Chcę poprostu wysłuchać tej piosenki i ch** mnie obchodzi w jaki sposób. xD


Moderatorów pewnie też już nic nie ochodzisz :P
KUPUJ ORYGINAŁY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:57, Pustelnik88 napisał:

> Chcę poprostu wysłuchać tej piosenki i ch** mnie obchodzi w jaki sposób. xD

Moderatorów pewnie też już nic nie ochodzisz :P
KUPUJ ORYGINAŁY :P



Jeśli by można było kupić płytę z tym utworem to kurier z płytą był już w drodze... Właśnie chodzi o to, że nagranie było w radiu o 10:10 i nie wiem gdzie mogę jesczze raz tego wysłuchać/ kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jusio ( i inni) jesli ktos chce ta piosenke, mam ja na kompie i moge wyslac(chyba nie lamie w ten sposób regulaminu bo utwór jest w moim posiadaniu;;];]). Ale na necie jestem tylko do niedzieli wiec jak ktos chce niech sie spieszy z pisaniem bo pozniej nic z tego;];];]
Do zgadania.
moj mail: jaga14@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:54, Agatiti napisał:

Jusio ( i inni) jesli ktos chce ta piosenke, mam ja na kompie i moge wyslac(chyba nie lamie
w ten sposób regulaminu bo utwór jest w moim posiadaniu;;];]). Ale na necie jestem tylko do
niedzieli wiec jak ktos chce niech sie spieszy z pisaniem bo pozniej nic z tego;];];]
Do zgadania.
moj mail: jaga14@autograf.pl



Ewentualnie mozna pisac na gg( tez do niedzieli) 3019003 ;];;];];];];];];];];];];];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować