Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najdoskonalszy obraz wojny - Call of Duty 3

78 postów w tym temacie

Ehh... szkoda że nie ma na pc ;/ Ale trudno, w końcu nie będziemy płakać co nie? Hehe ^^
Tak wiem że będzie tam Polska itd. trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna! Znacznie lepsza niż słaba (moim zdaniem) COD2. Wreszcie ktoś zauważył że Polacy też walczyli w tej wojnie. Chyba po raz pierwszy spotkałem się z tak pozytywnym przedstawieniem naszych rodaków (do tej pory czy to w grach czy filmach raczej się z nas nabijali) Polacy zostali pokazani jako waleczni i odważni żołnierze, no i wielcy luzacy (teksty naszych żołnierzy zamiatają:) w grze są polskie nazwiska, nazwy czołgów i pojawia się też polski tekst "świnie" kogo się on tyczy pewnie się domyślacie;)
Oryginalna gra jest dostępna w naszym kraju od dłuższego czasu w cenie 180-200zł (a sprowadzana z playasia nawet za 149zł), oczywiście mam na myśli wersje dla X360, dlatego nie wróżę LEM dużego sukcesu z ich 219zł, mogli się bardziej postarać (na playasia w przeliczeniu na złotówki można ją kupić za 139zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, że nie będzie jej na PC-ty... Ale z drugiej strony, na jakiejś stronie internetowej przeczytałem dokładne informacje o tej grze i dochodzę do wniosku, że dobrze, że sobie w nią nie pogramy :P Pozostaje czekać na CoD 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ze nie bedzie cod3 na pc nie rusza bo i tak sobie pogram:P Ludzie kupujcie konsole, a kiedys odszekacie wszystkie slowa o "zlomowatych konsolach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc ludzi ktorzy placza ze nie bedzie cod3 na pc i tak by kupila pirata i to wlasnie przez nich coraz wiecej gier w tym cod3 zostaje exclusivami na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że będzie kampania z Polakami na czele . Tylko jedno mi się nie podoba , wymagania sprzętowe.
Cóż jeśli będę chciał zagrać w COD3 to będę musiał zrobić niezłą modernizajce kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:21, guasek napisał:

Co do ps2 to nie wiem. Jak narazie wyszedl tylko na x360 i ps3.

Jest na:
-XBOX
-XBOX360
-PS2
-PS3
-WII
nie wiem czy jest na GC, jak widać jest na wszystkie platformy do grania, tylko na tej do pracy nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:41, Bimber Fresh napisał:

Prawdziwy obraz wojny? Na wojnie nie ma skryptów:P.


wiesz, deterministyczna teoria świata mówi, że wszystko jest z góry ustalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, fajnie że będą Polacy. W końcu na tej wojnie dość dużo zrobili. Ale, ... 219 zł???? a co to, promocja jakaś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie gry CoD3 na PC ponieważ druga część tej gry była strasznie nie opłacalna przez niesamowitą ilość piratów, więc ACTIVISION nie chce ryzykować kolejną stratą kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACTIVISION daję nauczkę wszystkim graczą na PC, nawet tym co kupili "oryginał". A że niestety duża większość wolała grać na piracie z powodów oczywistych (bez problemowo, dało się grać w nią przez neta, jeśli serv nie wymagał CD-keya a takich było mnóstwo to też niech sami sie też winia że w taki sposób skonstruowali mulitiplayer). Gdyby nie to sprzedało by się znacznie więcej CoD 2 na PC. Gierka nie powiem jest świetna, swojego czasu grało sie w nią dniami i nocami na multi...oczywiście na oryginale ^-^Nic dziwnego że ACTIVISION tak długo nie wypuszczało żadnego patcha do CoD 2, poprostu pewno była zdziwiona ilością serv-ów w stosunku do kupionych oryginalnych kopi...pewnie był to dla nich szok i stracili zaufanie do blacharek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz pogralem i skonczylem:) Gierka spox nie powiem.Co do polakow to bardziej jak ruskie wojsko gadaja ale nie bede sie czepial.swoja droga jakos sie coraz wiecej gier pojawia z polskimi akcentami bo w Rainbow Six LV tez jest polak w druzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować