Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Matti

Call of Duty - temat ogólny

334 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2005 o 10:37, Lord Matti napisał:

Ta gra jest świetna a jak wy uważacie ???


ale bida. nikt ci nie odpowiedizał :P to może ja odpowiem ;) gra jest super ale 2-ujka jest 100 razy lepsza. ze względu na grafe i na akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:17, natkasuper1 napisał:

Zgadzam się . Jedynka jest extra, ale dwójka bije 1 na głowę.


na pewno to że w 2-ujce jest więcej akcji i nie ma misji solo albo rambo. co jest plusem bo ta misja na tamie i na Bismarck''u (statku) jest do du..... jak możne walczyć sam na sam z dziesiątkami niemców ;( z tego powodu 2-ujka RZĄDZI!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:24, Arar napisał:

dziwne ale demko dwójki nie podobało mi sie. a jedynke to ja przeszedłem chyba z pięc razy. Dodatku w ogóle bo nie chciał
działac.


demo jest chyba najlepsze. no może lepsze będzie lądowanie w normandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety 2 mi nie pójdzie, ale w jedynkę pocinam przez sieć i jest wspaniale. Lepszy jest tylko CS, ale za CoD przemawia równie wspaniała kampania. CoD to świetna gierka, musze skolować do niej dodatek...UD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:57, DevilFish napisał:

Niestety 2 mi nie pójdzie, ale w jedynkę pocinam przez sieć i jest wspaniale. Lepszy jest tylko CS, ale za CoD przemawia
równie wspaniała kampania. CoD to świetna gierka, musze skolować do niej dodatek...UD

Raczej UO ;] nom w jedynke pocinam nadal...gra w necie jest zajefajna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj w DoDa jest o niebo lepszy a także nawiązuje do II wojny światowej do tego za darmo dla posiadaczy HL1 w steamie. Ja sie wciągnąłem i bardoz podobne tekstury do CSa czyli miodzio!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do sedna tematu - gra ktoś tu w CoD''a zwykłego multi ?

Ja gram głównie w dtm''y na Neostradzie, Tataki''u, (Suchen Membar)PG-Clan - sporo tam też nas, Polaków :].

Są tu jacyś chętni do wspólnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Backside zadziwiasz mnie wciąż - nie podejrzewałem że grasz w CoD''a przecież wciąż powtarzasz że nie masz czasu anwet na AoE 3 a tutaj taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wierzę - czy nie ma tu naprawdę zadnych fanów CoD''a Multi ????

Dnia 22.11.2005 o 15:25, s2nto napisał:

Backside zadziwiasz mnie wciąż - nie podejrzewałem że grasz w CoD''a przecież wciąż powtarzasz
że nie masz czasu anwet na AoE 3 a tutaj taka niespodzianka :)


Hehe - w cod''a można się wyżyć grając kilkanaście minut, a strategie to zabawa na dłuższe posiedzenie, na które trudno w dzisiejszych czasach się zdobyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 22:10, Backside napisał:

Hehe - w cod''a można się wyżyć grając kilkanaście minut, a strategie to zabawa na dłuższe
posiedzenie, na które trudno w dzisiejszych czasach się zdobyć :]


Nie przesadzaj - każdy FPS może stanowić dobry materiał by się wyżyć ja najczęściej w takich sytuacjach uruchamiam CS bo jest to król panujący w sieciowych rozgrywkach jeśli o FPSach gadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 22:10, Backside napisał:

Hehe - w cod''a można się wyżyć grając kilkanaście minut, a strategie to zabawa na dłuższe
posiedzenie, na które trudno w dzisiejszych czasach się zdobyć :]


zgadzam się. w RTS''y I RPG''y też trzeba trochę czasu nadłożyć. ja np. mogę grać w mojego kochanego :P Dungeon Siege II tylko w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to według mnie CoD + UO to najlepsze FPSy wszechczasów nie gralem w lepszego i ciągle mi sie nie nudzi przeszedłem już kilkanaście razy w tym raz nawet na weteranie, natomiast CoD 2 nic do niego nie mam ale jest taki jaki jest, może dynamiczny, ale beznadzieja jest z tymi granatami i z życiem, a tak to praktycznie nic się nie zmieniło jedyne co się polepszyło (nie licząc grafy) to więcej misji takich w których jest spory oddzaił lubie takie misje bo nigdy nei jesteś sam itp, natomiast w jedynce tego brakowało cześto były misje np w 10 ludzi którzy zaraz gineli i się robił MoHAA, nie to że nie wiem że tak było na wojnie po prostu wole miec kogoś przy sobie nawet jakby nic nie robił cuzje się pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować