Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Matti

Call of Duty - temat ogólny

334 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 23:08, Doktor14 napisał:

Moim zdaniem jest to najlepsza (prawie bezkonkurencyjnie) strzelanka wojenna. Doruwnuje jej
tylko Medal of Honor.


Osobiście uważam, że jednak Call Of Duty jest lepsze od Medal Of Honor. Grałem w Allied Assault i obie części CoD i według mnie CoD-y są o niebo lepsze. Oczywiście jest to moje zdanie i nie każdy musi się ze mną zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 11:35, snorky napisał:

Osobiście uważam, że jednak Call Of Duty jest lepsze od Medal Of Honor. Grałem w Allied Assault
i obie części CoD i według mnie CoD-y są o niebo lepsze. Oczywiście jest to moje zdanie i nie
każdy musi się ze mną zgadzać.


Czyli nie grałeś w Pacific Assault? Widzisz nie masz porównania za bardzo, bo Pacific to jedna z ostatnich części Medala... a na horyzoncie Airborne:) . A tymczasem idę grać w multi CoD2 (only rifle serwers:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 11:44, patrYX93 napisał:

Czyli nie grałeś w Pacific Assault? Widzisz nie masz porównania za bardzo, bo Pacific to jedna
z ostatnich części Medala... a na horyzoncie Airborne:) . A tymczasem idę grać w multi CoD2
(only rifle serwers:))


A ja grałem w MOH:PA (niedawno skończyłem) i jesienią w CoD + UE i jednak większe wrażenie zrobił na mniue starusieńki CoD. Jakoś tak to wszystko było szybsze, efektowniejsze bitwy i jakiś taki specyficzny klimacik... Ale PA też nie jest zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się na przykład bardzo podobał Pacific, bardziej niż Call of Duty, jestem fanem różnych symulatorach i cenię sobie wysoki realizm walk. Czego nie mogę powiedzieć o serii CoD, szczególnie "dwójce", która wbrew pozorom nie imponowała realizmem na poziomie weteran. Zawsze strzelają do ciebie, już rozumiem realizm, ale nie w ten sposób. Tylko w np. taki jak jest w Ghost Recon'' ie, tam widać, że przeciwnik nie strzela tylko do Ciebie udając, że strzela do twoich towarzyszy, jak to miało w powyższej grze. Takiego realizmu w grach nie nawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:58, Unreal11 napisał:

Ja sadze że Cod''y są o niebo lepsze od Medali. Czekam tylko teraz na koleiną część Cod''a,
wie ktoś coś o tym?


Niema, głosu ani słuchu o caloszu 4.<heheh> Ja nic o tym niesłyszałem , ale trzeba przyznać że dali plamę niedająć CoD 3 na PC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 21:01, Domon napisał:

Niema, głosu ani słuchu o caloszu 4.<heheh> Ja nic o tym niesłyszałem , ale trzeba przyznać
że dali plamę niedająć CoD 3 na PC :(

LOL! Chyba Twój sen zimowy za długo trwał:)

To że powstanie Cod 4 wiadomo chyba od ponad roku:) Ale gra nie będzie osadzona w realiach 2 wojny światowej, a we współczesności...chyba podczas walk w Zatoce Perskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą część przeszedłem z 10 razy na różnych poziomach, mój tata też:) a united offensive ze 3(tata tez:P)Gra jest zarombista!! Pograłbym se jeszcze ale pożyczyłem koledze, który juz mi rok jej nie oddał, za każdym razem było "dobra jutro ci przyniose". A na dwójke mam za słabego kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD to najlepsza gra w realiach 2 wojny światowej,szkoda tylko,że CoD 3 wyszedł na inną platforme:( \PS3 niepamiętam...\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:43, Draxvoxdor napisał:

Ja pierwszą część przeszedłem z 10 razy na różnych poziomach, mój tata też:) a united offensive
ze 3(tata tez:P)Gra jest zarombista!! Pograłbym se jeszcze ale pożyczyłem koledze, który juz
mi rok jej nie oddał, za każdym razem było "dobra jutro ci przyniose". A na dwójke mam za słabego
kompa:(

niestety ja też tak miałem,przez 2 miechy zbierałem na podrasowanie:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:44, patrYX93 napisał:


> Osobiście uważam, że jednak Call Of Duty jest lepsze od Medal Of Honor. Grałem w Allied
Assault
> i obie części CoD i według mnie CoD-y są o niebo lepsze. Oczywiście jest to moje zdanie
i nie
> każdy musi się ze mną zgadzać.

Czyli nie grałeś w Pacific Assault? Widzisz nie masz porównania za bardzo, bo Pacific to jedna
z ostatnich części Medala... a na horyzoncie Airborne:) . A tymczasem idę grać w multi CoD2
(only rifle serwers:))


Masz całkowitą racje. Nie miałem jeszcze przyjemności grać w Pacific Assault. Szczerze mówiąc widziałem trailery do MoH Airborne i jeżeli będę miał możliwość to chętnie zagram. Może to być o wiele bardziej ekscytujące i ciekawe niż dotychczasowe gry. Ale jak to mawiam: wszystko wyjdzie w praniu. Narazie pozostaje nam grać w to co mamy i cieszyć się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:22, snorky napisał:

Także czekam na CoD4 i zaczynam zbierać kasę. Tylko nie wiem ile. Ktoś ma może takie info?
Po wiele Cod 4?



Cena najprawdopodobnej bedzie wysoka. Ciekawe jakie beda wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:46, SHARP1990 napisał:

> Także czekam na CoD4 i zaczynam zbierać kasę. Tylko nie wiem ile. Ktoś ma może takie info?

> Po wiele Cod 4?


Cena najprawdopodobnej bedzie wysoka. Ciekawe jakie beda wymagania?


Nikt nawet screenów nie widział a wy już o wymaganiach/cenie itp. ludzie opanujcie się i uspokójcie. CoD4 wyjdzie wg mnie w 2008 i to może być nawet koniec 2008 .Ludzie z InfintyWard to profesjonaliści i bardzo mało jest prawdopodobne że gra wyjdzie na jesień/zime 2007 skoro teraz nie ma ani screenów ani szkiców koncepcyjnych a i zarys fabuły jest w znikomej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:46, SHARP1990 napisał:

Cena najprawdopodobnej bedzie wysoka. Ciekawe jakie beda wymagania?


Podejrzewam, że wymagania podobne jak cena. Dobra gra więc i duże wymagania. Tak podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować