Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Juiced 2 - temat ogólny

262 postów w tym temacie

A wiec po ok. 4 godz sciagania dema i instalacji ( 1.8 GB !! -to wiecej niz niejedna gra !) zagralem ...
Grafika wg mnie bardzo rozbudowana : bardzo szczegolowe mocno zlozone (az pewien przesyt ;) ) otoczenie torow , modele aut ( w demie 4 ale w pelniaku 90 !) tez calkiem ok! ,a co ciekawe (i dla niektorych wazne ;) ) z wnetrzami kokpitow w ktorych klawiszami "z" i "x" mozemy "rozejrzec sie na lewo-prawo .. - jednak trzeba przyznac ,ze TDU ,GTR2 ,GT Legends czy Race WTCC kokpity mialy bardziej "starannie" wykonane i auta tez ,ale z kolei otoczenie torow bylo ubogie .. ha ,oczywiscie pomijajac TDU gdzie o dziwo mimo tak wielu narzekan (no moze do czasu patch 1.66a ,ktory usunal bugi) wszystko wyglada przepieknie -samochody ,kokpity, otoczenie ,modele postaci i chyba brak zastrzezen co do grafiki a i klimat gry SUPER!
A wracajac do tematu J2 .. - niewiele moge powiedziec o modelu jazdy bo demo obsluguje TYLKO keybord a to nic mi nie mowi bo ja ZAWSZE gram na kierownicy .. a w demie nie mozna :(
Podsumowujac : nie jestem jakos specjalnie oczarowany ..-moze rok temu bylbym ,ale gdy pojawily sie wyzej wymienione gry ,a szczegolnie "klimatyczny" ze swoja "wolnoscia" ;) TDU ,to nie wiem czy "potrzebuje" cos innego gdy tamte daja mi wszystko czego oczekiwalem w samochodowkach :) .. i mysle ,ze nie potrzebuje takiej calkowitej torowej zrecznosciowki - choc moze innym sie spodoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ,Juiced2 na PC-ta mial wyjsc 23 czy 29 listopada br (wg roznych zrodel) i myslalo sie ,ze brdzie co wybierac z "porownan" NFS:PS vs J2 ,a tu nic z tego ! ...premiera J2 przesunieta na STYCZEN 2008 (!!) ,hmm i oby nie dalej.. :(
.. moze potrzebuja "czasu" na "poprawki" wersji finalnej w oparciu o "testerow" ,czyli grajacych w demo i opisujacych zauwazone "minusy" - oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:25, maciekujek napisał:

W styczniu to to wyjdzie w naszym porąbanym i zacofanym kraju, za granicą ok. 7 grudnia wychodzi.


hmm ,do tego czasu pozostaje nam czekac na opinie "konsolowcow", bo oni "dostana" juz chyba "na dniach" ...
ciekawe co powoduje taki "poslizg" na PC-ta .. moze konwersja z konsol (?!) ,bo ze w naszym kraju taki "poslizg" to moze byc spowodowane dlugimi (?) pracami nad PELNA Polska wersja ,czyli pewnie nie tylko napisy ,ale i GLOSY ,czyli jak w Test Drive Unlimited ;) , ...ale czy dorowna mu klimatem ,wzualnoscia ? -mi w demie nie bardzo ,bo ani modele aut nie tak dokladne jak w TDU (takze kabiny -choc doibrze ,ze sa bo w NFS:PS BRAK !) ani tak reklamowane "modelki" ,ktorych NIE ZAUWAZYLEM poza 3-ma (TYLKO!) -jedna przy konsoli DJ-a i dwie "plasajace" ..a tak cala reszta przeogromnej rzeszy kibicow to FACECI(!) ,az brr ..nieprzyjemnie :( ,a w TDU modelki sa calkiem ok! i ta mozliwosc ich podworzenia :D -swietny pomysl !
-miejmy nadzieje ,ze THQ w finale dopracuje TO i inne niedociagniecia ,a szczegolnie by kierownice odpowiednio odwzorowywaly skrety i odtwarzaly ForceFedback czego braklo w Juiced 1 ,a wiec bylo sterowanie typowo "klawiaturowe" czy "konsolowe" :((
...maja czas ..by zdobyc "rynek" lub "przemknac niezauwazonym" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:57, kedzior141 napisał:

jakie ma wymagania juiced 2? i czy wogóle warto będzie?

coz ,nie wiem czy az tak bardzo wymagajace ,bo u mnie demo chodzilo b.plynnie ,a PC-ty to nie konsole i przerozne ;)
ale jesli zajrzysz na stronke producenta www.thq.co.uk to tam pewnie pisza ,a i jest demo ktore warto sciagnac by przekonac sie samemu ,bo wymagania wymaganiami a zycie zyciem ;))
i ciekawe jak ocenisz juica 2 ... ja juz wyrazilem opinie wyzej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jak wam ta giera chodzi bo u mnie sa dramaty na AMD X2 4400 2GB ramu i grafice 7800 z 512 mb pamięci nie da sie grać ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:45, Chilid napisał:

Witam wszystkich jak wam ta giera chodzi bo u mnie sa dramaty na AMD X2 4400 2GB ramu i grafice
7800 z 512 mb pamięci nie da sie grać ;/;/

Nie wiem jak dzialaja AMDeki ale na P4 3.00GHz zupelnie plynnie ..w kazdym razie DEMO ,bo chyba nie kupiles wersji obcojezycznej jak u "nas" wyjdzie gdzies za dwa tygodnie w pelni spolszczone-napisy+glosy :D
-ale jesli piszesz o demie to czasami tak bywa ,ze cos jest nie do konca zoptymalizowane pod rozne PCety i dopiero pelna wersja jest OK a i jak ta nie to za jakis czas producent wydaje latki ;))
-ale jak masz "zachodniego" "pelniaka" to ciekaw jestem wrazen ..poza dramatem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:56, Chilid napisał:

Tak mam pełniaka zagranicznego bo nie jestem w kraju ale z gierka coś jest nie tak przeinstaluję
może to coś da ;/;/

Hmm ,a jednak pelna wersja...
No to albo pomoze przeinstalka - wylacz przed instalka Antivirusa (tak nieraz zalecaja) i ew inne "pracujace" aplikacje ,albo ... witaj w "klubie" klientow wierzacych ,ze produkt jak "zapudelkowany" to sprawdzony na 100% :( I okazalo by sie ,ze to coraz czesciej "praktyka" producentow chcacych zbyt szybko zarobic bez wzgledu na jakosc.. :(( , i oby nie bylo jak z TDUnlimited ,gdzie trzeba bylo czekac pare(!!) miesiecy na patcha (1.66a) bez ktorego wogole gra byla wogole niegrywalna (!) (totalne przyciecia) :((
Wiec oby pomogla przeinstalka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:40, Chris119 napisał:

> W styczniu to to wyjdzie w naszym porąbanym i zacofanym kraju, za granicą ok. 7 grudnia
wychodzi.

hmm ,do tego czasu pozostaje nam czekac na opinie "konsolowcow", bo oni "dostana" juz chyba
"na dniach" ...
ciekawe co powoduje taki "poslizg" na PC-ta .. moze konwersja z konsol (?!) ,bo ze w naszym
kraju taki "poslizg" to moze byc spowodowane dlugimi (?) pracami nad PELNA Polska wersja ,czyli
pewnie nie tylko napisy ,ale i GLOSY ,czyli jak w Test Drive Unlimited ;) , ...ale czy dorowna
mu klimatem ,wzualnoscia ? -mi w demie nie bardzo ,bo ani modele aut nie tak dokladne jak w
TDU (takze kabiny -choc doibrze ,ze sa bo w NFS:PS BRAK !) ani tak reklamowane "modelki" ,ktorych
NIE ZAUWAZYLEM poza 3-ma (TYLKO!) -jedna przy konsoli DJ-a i dwie "plasajace" ..a tak cala
reszta przeogromnej rzeszy kibicow to FACECI(!) ,az brr ..nieprzyjemnie :( ,a w TDU modelki
sa calkiem ok! i ta mozliwosc ich podworzenia :D -swietny pomysl !
-miejmy nadzieje ,ze THQ w finale dopracuje TO i inne niedociagniecia ,a szczegolnie by kierownice
odpowiednio odwzorowywaly skrety i odtwarzaly ForceFedback czego braklo w Juiced 1 ,a wiec
bylo sterowanie typowo "klawiaturowe" czy "konsolowe" :((
...maja czas ..by zdobyc "rynek" lub "przemknac niezauwazonym" ....



Niestety, opóźnienie w stosunku do premiery konsolowej było spowodowane koniecznością konwersji i wszystkimi problemami które wiążą się z takim zabiegiem. Nie zawsze mamy MOŻLIWOŚĆ wydania gry tak wcześnie jak byśmy chcieli.

Tak czy inaczej, mam nadzieję że wszyscy którzy zakupią wersję PC będą się przy niej dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 16:23, Aken H Bosch napisał:

Niestety, opóźnienie w stosunku do premiery konsolowej było spowodowane koniecznością konwersji
i wszystkimi problemami które wiążą się z takim zabiegiem. Nie zawsze mamy MOŻLIWOŚĆ wydania
gry tak wcześnie jak byśmy chcieli.

Tak czy inaczej, mam nadzieję że wszyscy którzy zakupią wersję PC będą się przy niej dobrze
bawić :)

Ja akurat o czas konwersji z konsol na PC-eta czy dodatkowego czasu potrzebnego na (podobno) PELNE tlumaczenie na PL nie mam "zalu" ;) ... ale tylko pytanie kiedy Juiced 2 "ujrzymy na polkach " (polskich) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana jest polska data premiery nastąpi ona 24 stycznia, spory posilizg w porównaniu z premierą światową. Mam nadzieje że CDP się postarał i wynagrodzi czekanie wysoką jakością polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:07, Sebat1 napisał:

Znana jest polska data premiery nastąpi ona 24 stycznia, spory posilizg w porównaniu z premierą
światową. Mam nadzieje że CDP się postarał i wynagrodzi czekanie wysoką jakością polskiej wersji.

hmm ,dobrze by bylo by CDPrjekt potwierdzilo ... ,ale moze masz dobre "przecieki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 22:01, Chris119 napisał:

hmm ,dobrze by bylo by CDPrjekt potwierdzilo ... ,ale moze masz dobre "przecieki" ;)


To jest informacja jak najberdziej potwierdzona :P http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=38882
Swoją drogą to troche dziwne że niektóre informacje dotyczące poczynań CDP podawane są tylko na gry-online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 22:13, Sebat1 napisał:

To jest informacja jak najberdziej potwierdzona :P http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=38882

Swoją drogą to troche dziwne że niektóre informacje dotyczące poczynań CDP podawane są tylko
na gry-online.

To niedobrze ze "przeciek" od nich .. :( Juz nie raz zdarzalo sie ,ze podawali terminy gier ,ktore mialy byc wydane .. a po pewnym czasie okazywal sie inny termin lub NAWET BRAK NOWEGO TERMINU -jak np. z Enemy Engaged 2 czy Black Sharkiem (dod. do Lock On).
Jesli CDP nie potwierdzi to nie nalezy liczyc na ten termin ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 22:52, Chris119 napisał:

To niedobrze ze "przeciek" od nich .. :( Juz nie raz zdarzalo sie ,ze podawali terminy gier
,ktore mialy byc wydane .. a po pewnym czasie okazywal sie inny termin lub NAWET BRAK NOWEGO
TERMINU -jak np. z Enemy Engaged 2 czy Black Sharkiem (dod. do Lock On).
Jesli CDP nie potwierdzi to nie nalezy liczyc na ten termin ....


Trzeba być dobrej myśli i mieć nadzieje że informacja się sprawdzi, skoro GOL pisze że sam CDP ich o tym poinformował to po co by mieli wciskać graczą kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować