Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NVIDIA atakuje!

49 postów w tym temacie

super,Nvidia jest super! NVIDIA podbiła rynek swoim G80, czyli procesorem graficznym na bazie którego skonstruowano GF 8800GTX i GTS. Ale każdy wie, że te karty do tanich nie należą, więc potrzebne są układy tańsze, ze średniego szczebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było do przewidzenia - AMD/Ati może i ma dobre pomysły, ale niestety cienko z szybką realizacją, nVidia z reguły jest o krok przed nimi i to ona kreuje rynek, a klientom przydałaby się bardziej zacięta rywalizacja - no cóż poczekajmy na low-endowe kart z serii 8XX0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak wszyscy z was kupuja... Pewnie polowa z was nawet pracy nie ma i nie sadze by bylo was stac na karte nawet za 600 zl nie mowiac o 1600 bo pewnie taka bedzie cena na dziendobry ktora potem spadnie do ok 1000.Do tego wymiana windowsa bo przecia dx 10 i wind xp to raczej nie ma o czym mowic.Dodatkowe ramy minimum 2 Gb. CO niektorzy nowa plyta za tym idzie procek bo pewnie jeszcze na agp jedziecie. No coment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czekam na premierę R600 ATI bo ciekawi mnie co tez Kanadyjczycy wymyślili... A do swojego kompa kupie RAMu i może jakiś 17 CTR monitorek i więcej dłuuuugo nie dokładam. Styknie mi co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt dla mnie. W maju chciałem kupić kartę z rodziny 7900 na AGP. Teraz wiem, że do tego czasu nie będę potrzebował takiego budżetu jak w tej chwili. Ahhh jakim szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:29, jac22 napisał:

Juz widze jak wszyscy z was kupuja... Pewnie polowa z was nawet pracy nie ma i nie sadze by
bylo was stac na karte nawet za 600 zl nie mowiac o 1600 bo pewnie taka bedzie cena na dziendobry
ktora potem spadnie do ok 1000. (...)

1600zł to teraz kosztuje GF8800GTS (1660zł), jego cena spadnie do marca więc napewno gorsze karty nie będą droższe od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować