Zaloguj się, aby obserwować  
Booli

PYTANIE DO CDP - PES6 ONLINE

25 postów w tym temacie

Czy jest możliwość otrzymania jakiejkolwiek informacji n/t tego, dlaczego od kilku dni nie można wejść do żadnej poczekalni na jakimkolwiek serwerze (3 minutowe oczekiwanie przy wchodzeniu do polskich poczekalni, po czym otrzymuje kominikat, że lobby jest pełne, mimo, że jest tam 30 osób na 100 możliwych - i tak od dwóch dni)

Czy CDP może taką informację zdobyć od KONAMI? Czy jest to przejściowy stan, czy tak już będzie zawsze, że przynajmniej raz w tygodniu niespodzianki tego typu będą sprawiane graczom, i to nie tylko jako mikołajkowy prezent?

Odpowiedź jest bardzo ważna z pewnością nie tylko dla mnie, ale i dla innych uczestników wielu lig online''owych: ClanBase, ESL... gdzie ustawione mecze po prostu trzeba odwoływać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:41, L33T napisał:


Nie wiem, czy czytałeś te wątki, ale tam nic nie ma na temat, który mnie interesuje, także jeśli masz wklejać coś tylko po to, aby nabijać posty - to daruj sobie kolego. Oczekuję odpowiedzi poruszających kwestie rozwiązania problemu z grą online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:49, Booli napisał:

> 1 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14884&u=5
> 2 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11834&u=36

Nie wiem, czy czytałeś te wątki, ale tam nic nie ma na temat, który mnie interesuje, także
jeśli masz wklejać coś tylko po to, aby nabijać posty - to daruj sobie kolego. Oczekuję odpowiedzi
poruszających kwestie rozwiązania problemu z grą online.


Niezrozumiałes... mu chodziło o to, zeby nie zakładac 100 topicow... tylko spytac sie w jednym, ktory odnosi sie do wszystkich problemow, albo do gry ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chcę zadać pytanie CDP, a nie Wam... a to dlatego, że nie pierwszy raz zdarza się taka sytuacja i to nie tylko mnie, ale wielu znajomym w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 12:06, Booli napisał:

A ja uważam, że od tego jest forum, żeby było szybciej, łatwiej i taniej.


Forum owszem, ale tutaj pracownicy CDP nie mają obowiązku się wypowiadać - robią to userzy.

Gdybyś zadzwonił do pomocy technicznej jestem niemal pewien, że Akashi wyjaśniłby Ci o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 12:06, Booli napisał:

A ja uważam, że od tego jest forum, żeby było szybciej, łatwiej i taniej.

Pudło. Forum jest od komunikowania się pomiędzy forumowiczami (dyskutowaniu, zadawaniu pytań i odpowiadania na nie, itd.). Od komunikacji z CDP jest mail i formularz.

Co nie zmienia faktu, że zwykle faktycznie szybciej jest zapytać się na forum...

P. S. Dlaczego taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 12:24, lampak napisał:

Co nie zmienia faktu, że zwykle faktycznie szybciej jest zapytać się na forum...

P. S. Dlaczego taniej?


Bo tak jak napisałeś wyżej jest szybciej ;P
Jak szybciej napisze posta to straci mniej impulsów (jeśli nie korzysta z neostrady czy stałego łącza)

A tak na poważnie to nie mam pojęcia dlaczego napisał że taniej, pewnie chciał po prostu napisać jakiś pochlebny przymiotnik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skończmy jałową dyskuję co?

Liczyłem na pomoc po prostu ze strony kogoś z CDP, ponieważ widzę jak często tutaj się udzielają. Poczekam jeszcze do jutra i najwyżej zmuszę się aby wypełnić formularz z pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, przed chwilą właśnie wypełniłem formularz i zobaczymy jaką dostane odpowiedź. Dowiedziałem się że jakimś sposobem na naprawienie tego jest założenie nowego konta na kluczu lub wejście do istniejącego lecz który nie należy do żadnej grupy. Nie wiem ile % z tego to prawda, nie sprawdzałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:38, GaweOne napisał:

Mam ten sam problem, przed chwilą właśnie wypełniłem formularz i zobaczymy jaką dostane odpowiedź.
Dowiedziałem się że jakimś sposobem na naprawienie tego jest założenie nowego konta na kluczu
lub wejście do istniejącego lecz który nie należy do żadnej grupy. Nie wiem ile % z tego to
prawda, nie sprawdzałem tego.



Logowałem się przez konto, które nie należy do żadnej z grup i efekt jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kupiłem legalną gre!Wydałem 130 złociszy żeby mieć to,co mogłem mieć za darmo!Zależało mi na grze w sieci!A tu co?Gó...!Przy 2 Mega(moje łącze) nie idzie grać!!!!KASZANA!!SIECZKARNIA!!Nie wiem jak to nazwać!Od cieniasów z Francji dostaje po 6-0 bo rwje mi obraz!A z kompem to mogłem grać-patrz wyżej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:51, zejdli napisał:

Siema! Jak mozna grac w PES 6 przez neta?????? Mam podany kod rejestracyjny ale nie mam hasla.
Skad je wziac????????? Prosze o pomoc!


Jest napisane w instrukcji (musisz zarejestrowac sie na stronie konami - link w programach w menu start, tam podasz swoj mail i haslo dostepowe do gry, ktorego pozniej bedziesz uzywac do logowania sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:51, zejdli napisał:

Siema! Jak mozna grac w PES 6 przez neta?????? Mam podany kod rejestracyjny ale nie mam hasla.
Skad je wziac????????? Prosze o pomoc!



siema mialem to samo ale problem sie rozwiazal skontaktujj sie na maila to pomoge:[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować