Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Doom 3

121 postów w tym temacie


przeszedł ktoś z was DOOM III ??? :)
Ja grałem bez kodów aż do momentu kiedy przez portal przechodzisz do "piekła" a raczej w tym momencie
zreszto dalej gra juz nie jest tak mroczna jak na początku.

Dodatkowow ciekawostka wpiszcie kody z Doom II a pojawi sie Re: z info że masz dobrą pamięć ;)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj kupiłem i zainstalowałem Doom III. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne... ale grę wyłączyłem po 30 min. Dlaczego? Bo się , cholerka, tak wystraszyłem, że nie mogłem grać dalej :) Masakra! Może dlatego tak zareagowałem, bo nie grywałem w tego typu gierki wcześniej (troszkę w Kwaka 2 i 3). Zarąbiste poczycie zagrożenia, potęgowane jeszcze co chwilę gasnącym światłem. Najbardziej przegięte są zombiaki atakujące zaraz zza drzwi :) Aż cały człowiek podskauje. Być może powiecie, że przesadzam, ale ja naprawdę się boję grając w Doomkę na 3 serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 11:38, cybek21 napisał:


przeszedł ktoś z was DOOM III ??? :)
Ja grałem bez kodów aż do momentu kiedy przez portal przechodzisz do "piekła" a raczej w tym
momencie
zreszto dalej gra juz nie jest tak mroczna jak na początku.

Dodatkowow ciekawostka wpiszcie kody z Doom II a pojawi sie Re: z info że masz dobrą pamięć
;)

pozdro


przejs DOOM jest dosyc łatwo ;] teraz prubuje na najecieszym poziomie a tak mi sie podobał etap w ktorym mamy wejs do poratlu ktory nas przeniese do piekała a wczesniej trzeba rozwalic 2 tych ogromnych KIng bo chyba ten etap bazy wyglada naprawde drastycznie wszedzie krew doslownie wszedzie i pełono tropow tylko szkoda ze jest to rowniez naj krutszy etap :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Właśnie oto chodzi w tego typu grach. Jak ja grałem to się nie bałem ani troche (w zasadzie to nie ma czego sie bać). Moge dodac, że w D3 pogrywałem nocą, bo wtedy najlepiej. Ta gierka na początku jest trochę straszna, później robi sie z niej "normalna" strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 20:12, hunter22 napisał:

Właśnie oto chodzi w tego typu grach. Jak ja grałem to się nie bałem ani troche (w zasadzie
to nie ma czego sie bać). Moge dodac, że w D3 pogrywałem nocą, bo wtedy najlepiej. Ta gierka
na początku jest trochę straszna, później robi sie z niej "normalna" strzelanka.


tak to jest prawda a jako ze grałem we wszystkie czesci DOOMa to odrazu podszedłem to tej gry jako dobrej i solidnej strzelanki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 20:25, TTBoS napisał:

tak to jest prawda a jako ze grałem we wszystkie czesci DOOMa to odrazu podszedłem to tej gry
jako dobrej i solidnej strzelanki ;]


Doom 3 miał byc "straszny" no ale nie był za bardzo. Tylko dobra strzelanka jest z D3, na szczęście jest dobra grafika, która częściowo nadrabia mój niedosyt. Doom 3 mógłby być straszniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Panowie ale przyznacie że trzyma w napięciu przynajmniej do momentu zejścia do piekła bo w piekle to
juz "bajeczka". I bez kodów doszedłem tylko tam dalej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 10:56, cybek21 napisał:


Panowie ale przyznacie że trzyma w napięciu przynajmniej do momentu zejścia do piekła bo
w piekle to
juz "bajeczka". I bez kodów doszedłem tylko tam dalej się nie da.


Mnie trzymała w napięciu do spotkania pierwszej bestii, zupełnie na początku gry (po tym jak znalazło się juz tych naukowców i jak zaczęła sie akcja). Później juz było wiadomo, że stwory będą pojawiać sie co chwilę, wyskakiwać z ciemnych kątów, itp. Jak już pisałem (moje posty wyżej) "D3 jest troszke straszny na początku, a później to normalna strzelanka".
Przed wejściem do piekeł i po wejśćiu do piekeł była tylko zwykła strzelanina. Grałeś na kodach? Przecież to psuje zabawe, trzeba było grac na mniejszym poziomie trudności. Ja grałem na normalnym poziomie trudności i nie używałem nigdy kodów. Tam w piekle nie było aż tak cieżko żeby używac kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boje w to grać :P:P loool a w nocy to już wogóle... Kapotyczna ta gra:P Nie wiem jak wy ale ja to pogrywam na najwyższych detalach i najwyższej rozdzielczości więć dopiero wtedy to sie bardziej odczuwa jak jest grafa prawie jak w realu...<olaboga>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:34, Kubeczek77 napisał:

Ja to się boje w to grać :P:P loool a w nocy to już wogóle... Kapotyczna ta gra:P Nie wiem
jak wy ale ja to pogrywam na najwyższych detalach i najwyższej rozdzielczości więć dopiero
wtedy to sie bardziej odczuwa jak jest grafa prawie jak w realu...<olaboga>


Fajny klimat jest jak nagle gaśnie światło i słyszysz "łłłłyyyyyyy!!!!!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:37, Yamamoto napisał:

> Ja to się boje w to grać :P:P loool a w nocy to już wogóle... Kapotyczna ta gra:P Nie
wiem
> jak wy ale ja to pogrywam na najwyższych detalach i najwyższej rozdzielczości więć dopiero

> wtedy to sie bardziej odczuwa jak jest grafa prawie jak w realu...<olaboga>

Fajny klimat jest jak nagle gaśnie światło i słyszysz "łłłłyyyyyyy!!!!!" :D

No jak sobie ustawisz wsyzstkie efekty na maksa detale rozdzielczosc to dopiero wtedy extra to widać i wydaje się jakby to było prawdziwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 15:29, Volvox napisał:

Jaki sens ma granie w gre jak wylaczy sie wszystkie bajery graficzne? Bedzie wygladac gorzej
niz gry o 3-4 lata wczesniejsze. W takim przypadku traci sens granie :\
PS. Poza tym Doom jest cienki :))


Czemu mi tego nie powiedziales zanim wydalem na niego 200 pln..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 20:04, Abi Dalzim napisał:

Właśnie dzisiaj kupiłem i zainstalowałem Doom III. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne...
ale grę wyłączyłem po 30 min. Dlaczego? Bo się , cholerka, tak wystraszyłem, że nie mogłem
grać dalej :) Masakra! Może dlatego tak zareagowałem, bo nie grywałem w tego typu gierki wcześniej
(troszkę w Kwaka 2 i 3). Zarąbiste poczycie zagrożenia, potęgowane jeszcze co chwilę gasnącym
światłem. Najbardziej przegięte są zombiaki atakujące zaraz zza drzwi :) Aż cały człowiek podskauje.
Być może powiecie, że przesadzam, ale ja naprawdę się boję grając w Doomkę na 3 serca :)


W takim razie nie graj w F.E.A.R. bo nam padniesz przed monitorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 wymięka przy genialnym F.E.A.R i Far Cry. Doom 3 znudził mi sie po 4 levelach (a swoją droga kupiłem go za 19 zeta !! :) ) każdy level jest praktycznie taki sam i wkórza mnie że jest ziemno jak w dupie u mużyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzicie, że Doom 3 jest super straszny itd, że w nocy słuchawkach jest super i w ogóle . Też lubie Dooma 3, mam tą grę, ale również F.e.a.r.a . W F.e.a.r.ze boisz się, sikasz w majtki, itp. , bardziej niż w Doomie ( gwarantuję ), ale nie z powodu wyskakujących potworów robiących ŁUBUDU MAM CIE UCIEKAJ ZGINIESZ, ani z powodu gasnącego światła. Może F.e.a.r. zmieni wasze zdanie , jeżeli chodzi o strach. Bardziej wystraszyć się można tylko mając 2 laptopy, na jednym F.e.a.r. na drugim Doom 3, idąc po lesie obok bandy marginesu społecznego w podeszłym wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 17:58, WorldWar3PL napisał:

Twierdzicie, że Doom 3 jest super straszny itd, że w nocy słuchawkach jest super i w ogóle
. Też lubie Dooma 3, mam tą grę, ale również F.e.a.r.a . W F.e.a.r.ze boisz się, sikasz w
majtki, itp. , bardziej niż w Doomie ( gwarantuję ), ale nie z powodu wyskakujących potworów
robiących ŁUBUDU MAM CIE UCIEKAJ ZGINIESZ, ani z powodu gasnącego światła. Może F.e.a.r. zmieni
wasze zdanie , jeżeli chodzi o strach. Bardziej wystraszyć się można tylko mając 2 laptopy,
na jednym F.e.a.r. na drugim Doom 3, idąc po lesie obok bandy marginesu społecznego w podeszłym
wieku .


Skończyłem i grę FEAR i Doom (w wersji angielskiej - i żeby nie było głupich pytań - Dooma dostałem w pudełku, w komplecie, kiedy kupowałem 6800GT BOX). W FEAR wystraszyłem się dwa razy - kiedy ta dziewczynka atakowała nas przy końcu gry i kiedy uciekałem po rozwaleniu tego "agregatu" i kiedy co chwila wyskakiwały duchy. I to tyle. W Doom3 wystraszyłem się z 8 razy. Ale klimat Dooma budował również (a może głównie) fantastyczny dźwięk (To "Help Us" na słuchawkach rodziło troszku "schizofreniczny" klimat. I to było coś) i klaustrofobiczne pomieszczenia. Ktoś może powiedzieć, że Doom3 jest słaby - może tak, ale niech ten ktoś zagra w dodatek do Dooma : Resurrection of Evil. Jest o wiele lepszy od podstawki i doskonale uzupełnia jej klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować