Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii sieje zniszczenie

74 postów w tym temacie

o matko...obejrzałem fotki i filmik z jednego linku kilka postów wyżej...o jaaa...ciekawe jak mocno trzeba wymachiwać takim PLASTIKOWYM pilotem (bo to plastik pewnie, prawda?) aby wbić go niczym nóż w obudowę telewizora...naprawdę nie potrafie sobie tego wyobrazić...no chyba że amerykańce mają gorsze telewizory od nas :P
straszne...strasznie głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta fotka to pewnie efekt innowacyjnosci i realnosci pilota i funkcji jaka pelni XD , zapewne autor gral w jakas gre FPP i jak strzelil to kineskop w tym miejscu pekl xD (najechal celownikiem i ciach xD )

heheheh a moze gral w baseball XD i akurat byl miotaczem tylko zapomnial ze nie ma pilki tylko pilota i jakos tak sam polecial xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze ci ludzie sa zli ze kupili wii, a ten cały Wii lot nie precyzyjnie działa i przez to z nerwów swiadomie nim wala po całym domu zeby sie wyładowac,badzmy szczerzy gra red steel miała byc hitem tej konsoli a zbiero noty 5/10 przez sterowanie glownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klopsik1988 nawijasz jak potluczony :D (sony fanboy ?) :P Wii to hit tych swiat i schodzi jak swierze buleczki i rpzynosi naprawde sporo funu :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto we mnie rzucil tym pilotem?!

niedlugo nintendo wypusci kompatybilne z wii telewizory:"wytrzymaja nawet uderzenie sama konsola! liczba sztuk nieograniczona!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować