Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnione Rozmowy na koniec tygodnia

50 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 19:33, michnikeoe16 napisał:

Ofc całkiem całkiem, mogło być więcej xD


Jest 6 bitych stron. Chyba najdłuższe w historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:39, zardzel napisał:

ja mam 4 ;D


6 w edytorze tekstu miałem. Przecież ten podział na strony w samym felietonie jest umowny, bo one są różnej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smakowite danie jednak czuć było malizną - ja chcę więcej ;D
Co do rpg-ów brak statystyk i tych wszystkich nie wiadomo po co potrzebnych parametrów jest w Gothic, jest tam absolutne minimum dlatego tak ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie miałem podobną historię z hostessą. Tak wyglądał mój dialog z nią:
Pocinam na standzie w PGR 3, i sie zastanwiam co jest jeszcze:
-Przepraszam, jakie tu są n twardym dysku jeszcze ??
Hostessa odpowiedziała:
-Aaa, ja to nie wiem, jakaś klepanina...
Ja zrobiłem wielkie gały, o co jej chodzi ?? Potem jakiś chłopak mi powiedzial, że to DOA 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozmowy Bomba:) Bardzo mi siępodobały i super przyjemnie się czytało:) Fajne, zabawnie, "lekkostrawne" ;-)

Myślałem że filmik z gdy Domka:) niestety później zobaczyłem ten "mały" opisik poniżej:) Czyżby specjalnie taki mały? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle "Rozmowy..." są świetne, ale jak przeczytałem wstęp 1szego rozdziału to myślałem że Domek będzie jechał po zachodnich RPGach, ale nie było ta żle ale wiedz że niektórzy w JRPG też widzą kilka wad {dodam tylko że gram tak w "Fajnale" jak i "Baldursy"}

A co do Hosstes to tez miałem z nimi przygody. Pierwsza tak wyuczona ulotek była, chciała uruchamiać gry {jak ja jej mówiłem że poradzę sobie [choć x360 miałem wtedy 1 raz w rękach} a ona się tak uparła ale w końcu staneło na moim, swoją drogą grając w Lost Planet straszne czuć było jej wzrok na plecach. Druga z koleji to pełen profesjonalizm, znała nawet najmniejsze techniczne szczegóły i nawet przy DOA4 tak jej wzrok nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tak se to czytam i czytam... daje kolezance linka WWW.GRAM.PL zeby se tez poczytaal moze cos wartosciowego sie nauczy... a ona: "Nie dzieki, ja juz GRAM w bilarda na wp... " :) dodam ze to byla blon..... :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh te D&D, cały dzień mogłem kiedyś siedziec i robić postacie do BG2 (lepiej niz w 1 bo się zaczyna z wyższym poziomem to i wiecej umiejętności :P) aż wreszcie uznałem, że mi się podoba. System TES mnie strasznie odrzuca bo TYLKO koncepcja w nim jest dobra, a w rzeczywistosci jest strasznie nieciekawy i nawet nie ma satysfakcji z rozwoju postaci.

Hostess się nie ma co czepiać, przecierz one nie są od pytań. No i ZNACZNIE lepiej jak stoi ładna pani co nic nie wie, niż jak stałby koleś co by chciał się popisać swoją wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chyba błąd! ale to chyba przez ten pośpiech?
/"Nie staram się tu broń Boże oczernić produkcji spod znaku D&D, w wielu przypadkach są i były to naprawdę świetne gry, problem tylko z nimi taki, że część dotycząca tworzenia (to szczególnie!) i dalszego rozwoju postaci to jakaś droga przez mękę."/
nie mękę a mekkę myślę sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować