• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nc0

Czas przesyłki

Pytanie

Witam :P z racji ze zamknieto temat haszysza (nie mowie ze to zle, poprostu chcialem jeszcze jedno pytanie tam zadac) to zalozylem ten ;) moglby mi ktos powiedziec jakie sa godziny przyslania przesylek z gram.pl? Zamowilem gre w Niedziele, zostala wyslana w Pon i powinna dojsc ostatecznie dzis.. juz 17.30 a przesylki nie widac.. czy jest takie prawdopodobienstwo ze przesylka przyjdzie pzoa regulaminowym terminem? ;/

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:29, Nc0 napisał:

Witam :P z racji ze zamknieto temat haszysza (nie mowie ze to zle, poprostu chcialem jeszcze
jedno pytanie tam zadac) to zalozylem ten ;) moglby mi ktos powiedziec jakie sa godziny przyslania
przesylek z gram.pl? Zamowilem gre w Niedziele, zostala wyslana w Pon i powinna dojsc ostatecznie
dzis.. juz 17.30 a przesylki nie widac.. czy jest takie prawdopodobienstwo ze przesylka przyjdzie
pzoa regulaminowym terminem? ;/

Pozdrawiam :)

to zależy który rodzaj wybrałeś bo pocztą może być dłużej ale jak masterlinkiem to możliwe że mają dużo klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przez poczte, ale w regulaminie pisze ze przesylka do 3 dni, a przewidywana dostawa w profilu pokazuje date 13-14 grudnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:29, Nc0 napisał:

Witam :P z racji ze zamknieto temat haszysza (nie mowie ze to zle, poprostu chcialem jeszcze
jedno pytanie tam zadac) to zalozylem ten ;) moglby mi ktos powiedziec jakie sa godziny przyslania
przesylek z gram.pl? Zamowilem gre w Niedziele, zostala wyslana w Pon i powinna dojsc ostatecznie
dzis.. juz 17.30 a przesylki nie widac.. czy jest takie prawdopodobienstwo ze przesylka przyjdzie
pzoa regulaminowym terminem? ;/

Pozdrawiam :)

jesliprzez poczte to powinna dojsc jutro

W ostatecznie złym przypadku paczuszke otrzymasz w poniedzialek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:32, Nc0 napisał:

przez poczte, ale w regulaminie pisze ze przesylka do 3 dni, a przewidywana dostawa w profilu
pokazuje date 13-14 grudnia..

Pocztą może być nawet dużo dłużej. Tym bardziej, że już co niektórzy zaczęli wysyłać na święta listy/przesyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:32, Nc0 napisał:

przez poczte, ale w regulaminie pisze ze przesylka do 3 dni, a przewidywana dostawa w profilu
pokazuje date 13-14 grudnia..


jak ja zamawiałem to muśiałem czekac az 4 dni ale mi wysłali w piątek więc dostałem w poniedziałek pewni jutro dostaniesz

PS. co kupowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 13 grudnia 2006 - 14 grudnia 2006"

"Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi od jednego do ok. trzech dni (roboczych) od chwili nadania. Wszystkie paczki w tej metodzie nadawane są priorytetem"


... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:35, Nc0 napisał:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 13 grudnia 2006 - 14 grudnia 2006"

"Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi od jednego do ok. trzech dni (roboczych) od
chwili nadania. Wszystkie paczki w tej metodzie nadawane są priorytetem"


... ;/

No cóż, już kilka razy pisano na forum, że gwarancja jest dużo pewniejsza względem kuriera niż poczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:32, Nc0 napisał:

przez poczte, ale w regulaminie pisze ze przesylka do 3 dni, a przewidywana dostawa w profilu
pokazuje date 13-14 grudnia..


Jak przez pocztę to troszkę możesz poczekać. Wiadmomo jak działa jak nasza poczta...

p.s. co to wywrotowiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no dobrze.. jesli dzis nie dojdzie to trudno, ale moze mi ktos podac godziny dostawy 9jak w temacie)? :P wtedy bede wyczekiwal paczki niczym Sw. mikolaja.. ^_^ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:38, Nc0 napisał:

no dobrze.. jesli dzis nie dojdzie to trudno, ale moze mi ktos podac godziny dostawy 9jak w
temacie)? :P wtedy bede wyczekiwal paczki niczym Sw. mikolaja.. ^_^ ;(


to chyba zalezy od listonosza u mnie byli kolo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:38, Lewandasbass napisał:


> p.s. co to wywrotowiec ?
dostałem bana przez głupi bład Wiec pamiętaj CZYTAJ INSTRUKCJE


Pierwsze co zrobilem wchodzac na strone gramp.pl przeczytalem regulaminy :P i diczytalem sie tego co powyzej :P podkrelsam slowo "Gwarantowana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:39, Lewandasbass napisał:

> no dobrze.. jesli dzis nie dojdzie to trudno, ale moze mi ktos podac godziny dostawy 9jak
w
> temacie)? :P wtedy bede wyczekiwal paczki niczym Sw. mikolaja.. ^_^ ;(

to chyba zalezy od listonosza u mnie byli kolo 2


Listonoszy? raczej to nie listonosz przynosi przesylke priorytetowa z tego co mi wiadomo, a pozwole sobie ponownie przytoczyc cytat "Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi od jednego do ok. trzech dni (roboczych) od chwili nadania. Wszystkie paczki w tej metodzie nadawane są priorytetem"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 14.12.2006 o 17:40, Nc0 napisał:

Listonoszy? raczej to nie listonosz przynosi przesylke priorytetowa z tego co mi wiadomo, a
pozwole sobie ponownie przytoczyc cytat "Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi od
jednego do ok. trzech dni (roboczych) od chwili nadania. Wszystkie paczki w tej metodzie nadawane
są priorytetem"

w duzych miastach - kurier pocztowy - taki listonosz tylko do przesylek.
a gwarantowany czas - tak przez poczte-polska i w takim terminie przesylki w wiekszosci dochodza,
ale... mamy okres przedswiateczny wiec opoznienia sa norma. dlatego teraz szczegolnie lepiej
korzystac z kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Listonosz przynosi paczkę albo awizo zamiast paczki zostawia jak mu się nosić nie chce :P. Z tego co pamiętam jak zamawiałem to właśnie listonosz mi przynosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

thx tudrussel, ale czy Warszawa to nie jest odpowiednio duze miasto na dostarczenie w terminie tej przesylki? :P wredna poczta poslka.. zneca sie nad biednymi graczami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować