Zaloguj się, aby obserwować  
aphil

PCHammer & Sickle: Czerwony Sztorm

7 postów w tym temacie

Witam WSZYSTKICH;

Mam Pytanie - doszedłem do miejsca w kopalni gdzie jest bomba atomowa wyeliminowałem wszystkich przeciwników, w momencie gdy wychodzę po drabince gra się kończy - raczej negatywnie :( co powinienem zrobić ? lub gdzie mogę się dowiedzieć co robić dalej).

Dziękuje serdecznie za pomoc.

pozdrawiam
Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyny temat o tej grze "Hammer & Sickle:Czerwony Sztorm", niestety ostatni post sprzed roku jak widzę:P. Ale ja kupiłem tę grę i teraz mam pewien problem. Jeżeli ktoś wie to apeluje o odpowiedz.

Przeszedłem grę, ostatnia misja była na jakimś moście, trzeba było powybijać amerykanów i po grze jest:/. Mam wrażenie że coś zrobiłem nie tak i gra skończyła się przedwcześnie. I na dodatek z nieciekawym zakończeniem:(. Pół-roczna wojna w roku 1949 pomiędzy USA a ZSRR w której ginie ok.3 miliony ludzi:/...
Co należy zrobić żeby gra skończyła się inaczej? Wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: nie mogę przejść pierwszej misji! (Możecie się śmiać, ale ja i tak będę miał to gdzieś, że się śmiejecie xD). Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:35, Pawlo09 napisał:

A co to w ogóle jest za gra?


No tym pytaniem to dowaliłeś do pieca :D Tyle jest portali o grach komputerowych, google, tak ciężko jest znaleźć informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:35, Pawlo09 napisał:

A co to w ogóle jest za gra?

Jest to nieoficjalna kontynuacja Silent Storm''a, tocząca się w roku 1949.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:58, Konował napisał:

To chyba jedyny temat o tej grze "Hammer & Sickle:Czerwony Sztorm", niestety ostatni
post sprzed roku jak widzę:P. Ale ja kupiłem tę grę i teraz mam pewien problem. Jeżeli
ktoś wie to apeluje o odpowiedz.

Przeszedłem grę, ostatnia misja była na jakimś moście, trzeba było powybijać amerykanów
i po grze jest:/. Mam wrażenie że coś zrobiłem nie tak i gra skończyła się przedwcześnie.
I na dodatek z nieciekawym zakończeniem:(. Pół-roczna wojna w roku 1949 pomiędzy USA
a ZSRR w której ginie ok.3 miliony ludzi:/...
Co należy zrobić żeby gra skończyła się inaczej? Wie ktoś??


No właśnie - też mam ten problem z mostem - POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować