Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontuzja z powodu... Guitar Hero

39 postów w tym temacie

Czy na tej replice gitary można się nauczyć grać ? (Chodzi mi o prawdziwe brzmienie) Na pewno można sobie wyrobić szybkie palce do prawdziwej gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:38, gmx napisał:

hehe, Domek strzez sie :D
ale Domek nie slyszy bo pewnie juz sie dobral do paczki z GH2...


i pewnie nie może odpisać z powodu kontuzji ręki... a nawet obu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:36, Adik989 napisał:

Czy na tej replice gitary można się nauczyć grać ? (Chodzi mi o prawdziwe brzmienie) Na pewno
można sobie wyrobić szybkie palce do prawdziwej gry ^^


Nauczyć grać nie, ale załapać podstawy (właśnie szybkość i koordynacja - bo zasada działania jest taka sama, jedną ręką "wybiera się" dźwięk, drugą gra w odpowiednim rytmie) jak najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:38, gmx napisał:

ale Domek nie slyszy bo pewnie juz sie dobral do paczki z GH2...


Co Ty!

Leży nietknięta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:52, dark master napisał:

Zaprawdę powiadam wam, niech będą przeklęci twórcy plomb na kartony? :P


No. Nie mogę nawet sprawdzić, czy niczego nie brakuje... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:53, Domek napisał:

> Zaprawdę powiadam wam, niech będą przeklęci twórcy plomb na kartony? :P

No. Nie mogę nawet sprawdzić, czy niczego nie brakuje... :>


osobiście zgłosiłbym się do empiku, podobno nie raz było tak, że pracownicy brali gry do domu, grali, po czym zakładali nowe folie etc. po czym odkładali grę na półkę sklepową. Może znają jakieś metody na plomby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że następną grą jaką kupię na PS2 nie będzie FF XII, tylko GH. Final jest wielki i dałby mi mnóstwo zabawy... i tylko mi. Mam same gry dobre do singla. A GH to świetna pozycja do, nie zaprzeczajmy faktom, chwalenia się konsolką przed znajomymi ;) Poza tym, zawsze chciałem być gwiazdą rocka... a GH może mi to dać jeszcze zanim naprawdę nią zostanę ;) Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak głupi siedzę i patrzę na pudełka z gothic 3 i neverwinter nights 2 ... Niedawno kurier przywiózł, a kompa serwis jeszcze nowego nie złożył :P

Czy ktoś może mi powiedzieć czemu płytka w pudełku neverwitner nights 2 latała sobie jak chciała zamiast leżeć na swoim miejscu ? Na szczęście się nie porysowała...
Następne pytanie: w pudełku z lewej strony (gothic 3 jak się je otworzy) była mapka instrukcje itd... No i jedna "blokadka" (są dwie na górze i dole nie wiem jak to się nazywa :P ) jest odłamana :P Komu mam się poskarżyć i na kogo nawrzeszczeć? :P Aha, miły kurier rozwalił trochę pudełko z napisem gram.pl (karton :P ) zaglądał sobie jakie gry chyba (kapnąłem się jak wyciągnąłem 2 giery, że ktoś się dobrał... ) Ale i tak zadowolony jestem ( chociaż troche zaskoczony, jak zamawiałem kiedyś tam guild wars wszystko było cacy... ) ^^ obejrzałem sobie making of gothic 3 i już się gwiazdki doczekać nie mogę ;) No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:11, Radzisz napisał:

odłamana :P Komu mam się poskarżyć i na kogo nawrzeszczeć? :P


najlepiej do DOK''u chyba, z tego co pamiętam adres można gdzieś w "moim koncie" znaleźć.
Co do tego kartonu - Gothic III był EK? bo może po prostu album się nie mieścił, u mnie też to było "dziwnie" zapakowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Kolejny argument, że gry szkodzą. ;p
Swoją drogą, to trochę nie rozumiem, jak gość może przez kilka godzin rzucać piłki z prędkością 160 km/h i nie doznać żadnej kontuzji, a grając kilka godzin na gitarze zmuszony jest usiąść na ławkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pudełko uległo uszkodzeniu poprzez niezbyt dobrze wsadzoną mapę... w miejscu najgrubszego zgięcia wciśnięto ją właśnie pod te "zawleczki, trzymałki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować