• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jackal-pl

Command & Conquer ZH GENERALS POMOCY

Pytanie

Wiitam all. Rano jeszcze grałem w generalsa zero hour (dodatek) a teraz nie chce mi się uruchomić ;/
Rano zainstalowałem łatkę 1.04 WYSKAKUJE TAKI BŁĄD:
Mam oryginalną wersje generalsa (za 120 zł) AMD sempron 2500+ 1.25gb ram,u i radeona 9600 pro (256mb)
z góry thanks for help
Co jest przyczyną? oto błąd:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

sry.... coś obrazek nie wskakuje piszę:

''''You have encountered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses (wirusów niemam ba skanowałem przed chwilą), over heated hardware and hardware that does not meet minimum specifikations (wymagania mam i holernie przekroczony ps: patrz wyżej) for the game. please visit the forums www.generals.ea.com...'''' ''''bla bla bla'''' od czego mam was. PLIS HELP REINSTAL NIE POMAGA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Witam!!
> Mam tylko jedno pytanie Czy ktos mi może przysłać kod do C&C Generals Deluxe Editon Gra Zero Hourbo mi się stracił ten kod prosze prześlijcie mi ten kod pisać na [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Należy odinstalować grę (PODST oraz ZH), usunąć (lub przenieść - głównie chodzi o pliki *.ini) katalogi "Command and Conquer Generals Data" i "Command and Conquer Generals Zero Hour Data" z katalogu "C:\Documents and settings\TWÓJPROFIL\Moje dokumenty\", następnie (jeśli masz antywirusa wyłącz go) zainstalować grę i dodatek oraz najnowsze aktualizacje:

C&C Generals Polish 1.08
ftp://ftp.ea.com/pub/eapacific/generals/generals/DownloadablePatches/Gener als-108-polish.exe

C&C Generals Zero Hour Polish 1.04
http://cc-series.pl/download.php?id=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2008 o 20:14, Kamil565 napisał:

>Witam!!
> Mam tylko jedno pytanie Czy ktos mi może przysłać kod do C&C Generals Deluxe Editon
Gra Zero Hourbo mi się stracił ten kod prosze prześlijcie mi ten kod pisać na [m]

forum to nie tablica ogsłoszeń, proszę stosować się do regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować