Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Witam!

Jestem nowy w temacie kierownic, a kupiłem sobie takową, i mam w tej chwili problem. Zapewne uznacie mnie za jakiegoś niedojdę, ale prawda jest taka, że nie potrafię jej zamontować do biurka. Jest to kierownica Momo Racing Force. Zamiast przyssawek ma takie śmieszne dwa zaciskacze po bokach (prócz jednego wkręcanego w środku. Problem w tym, że nie umiem tych zaciskaczy "odchylić", aby zaczepić o biurko. Przesuwają się w tył i przód, ale kiedy próbuję je wyciągnąć, wtedy ani rusz. Mógłby mnie ktoś oświecić, jak się to robi? Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Kupiłem sobie kierownicę Speed-Link 2in1 Silver Lightning Wheel (SL-6682), ale nie mogę jej zainstalować. Po włożeniu wtyczki USB Windows XP wykrywa mi ją jako "Nieznane urządzenie". Instalowałem sterowniki z płyty, ściągałem sterowniki z neta, i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje, kierownicy, dobrej, niedrogiej, tak do 300zł, najlepiej, aby to był Logitech, albo Apollo, mam sentyment do tych dwóch firm. A i jeszcze jedno. Żeby tą kierownicą dało sie grać w TDU...

Bo tak w ogóle to chciałem sobie kupić tego Logitecha tego za 8 stów, ale nie kupię go, bo ŹDZIEBEŁKO za drogi... =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po Logitechu G25 (ten za 8 stow) jest Logitech Driving Force Pro. Co prawda ciezko go znalezc, ale kosztuje troche ponad 300 zl (320-350, 370, roznie sie trafia), obrot 900*, FF. Nie jest tylko ze stali nierdzewnej, nie jest obszyty skora, nie ma metalowych pedalow, nie ma sprzegla i nie ma H-Shiftera, tylko sekwencyjna skrzynie. Praktycznie chyba tylko tym rozni sie od G25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:23, fifomaniak napisał:

Zaraz po Logitechu G25 (ten za 8 stow) jest Logitech Driving Force Pro. Co prawda ciezko
go znalezc, ale kosztuje troche ponad 300 zl (320-350, 370, roznie sie trafia), obrot
900*, FF. Nie jest tylko ze stali nierdzewnej, nie jest obszyty skora, nie ma metalowych
pedalow, nie ma sprzegla i nie ma H-Shiftera, tylko sekwencyjna skrzynie. Praktycznie
chyba tylko tym rozni sie od G25.


No, kierownica bardzo ładna. Musze się zastanowić jeszcze, alee raczej ją kupię.
A tak w ogóle to dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:09, trutututu napisał:

Poszukuje, kierownicy, dobrej, niedrogiej, tak do 300zł, najlepiej, aby to był Logitech,
albo Apollo, mam sentyment do tych dwóch firm. A i jeszcze jedno. Żeby tą kierownicą
dało sie grać w TDU...

Bo tak w ogóle to chciałem sobie kupić tego Logitecha tego za 8 stów, ale nie kupię go,
bo ŹDZIEBEŁKO za drogi... =D



Ja polecam Logitech Formula Force Ex za około 200 zł.Ma może skręt o 180 stopni,ale jest wygodna,wytrzymała i fajnie się nią jeździ w TDU.Jak nie jesteś hardkorowym rajdowcem,to bierz.DFP i G25 to sprzęcik do maniaków.Ale jak masz kasę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Logiego Chillstreama w Proline za 105 ziko?
Jak w PESie 6 się sprawuje? Są problemy z ustawieniem na nim przycisków w PESie?
Nie ma problemów ze sterami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kupiłem sobie pada (Speedl SL-653). I mam taki problem, w fifie 09 (demo) niemoge ustawić wszystkich funkji na przyciski pada. Klawiszy mi starcza, nie - nie podmieniam ich z innymi. Gdy zamieniam nic się nie zmienia, nie wyskakuje żaden błąd. Funkcję które nie podlegają zmiany to :

- Podanie Prostopadłe
- Rozpoczęcie biegu
- Wślizg
- Odebranie bez wślizgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z padem logitech chillstream? Chodzi mi o to że raz są wersje do ps3 a raz do PC i są jeszcze w dwóch kolorach. Są po prostu 2 wersja? Jedna PC druga PS3 czy jest to jakoś bardziej zagmatwane?

Gdzie najtaniej mogę dostać wersję pod PC? Chodzi mi o tą z układem klawiszy jak w x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 11:52, Irc100 napisał:

Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z padem logitech chillstream? Chodzi mi o to
że raz są wersje do ps3 a raz do PC i są jeszcze w dwóch kolorach. Są po prostu 2 wersja?
Jedna PC druga PS3 czy jest to jakoś bardziej zagmatwane?


Srebrny jest do pc, a czarny do ps3 (słyszałem, że da się go też podłączyć do pc, ale głowy nie dam).

Dnia 22.11.2008 o 11:52, Irc100 napisał:

Gdzie najtaniej mogę dostać wersję pod PC? Chodzi mi o tą z układem klawiszy jak w x360.


Szukaj na allegro, w proline jest też dość tani (100-110zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA cormac podał że najtaniej w sieci do 69 zł :)

Ale poszukam. Dzięki. Jakbyś znalazł albo ktoś inny to niech da linka. Najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu ale wysyłka też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, mam takie pytanie, czy na tym padzie SL-6555-SBK 360 Style Gamepad, USB da się grać w Gears Of War?? Mam zainstalowane sterowniki, wchodzę do gry, ale żadnej reakcji ze strony pada. Czy trzeba mieć XBOX360 Wired Gamepad, żeby można było w to grać? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:34, RazorBMW napisał:

Warto kupić Logiego Chillstreama w Proline za 105 ziko?
Jak w PESie 6 się sprawuje? Są problemy z ustawieniem na nim przycisków w PESie?
Nie ma problemów ze sterami?



Na Ceneo znajdziesz taniej ;] W CDA ktoś go kilka miesięcy temu chyba recenzował i nic nie widziałem żeby gubił zasięg (ma ograniczony). Powiem taak, sam mam Logitech Vibrtaion Rumblepad 2, czyli to samo ale niebieskie i z kablem i jestem bardzo zadowolony. Jeśli nie przeszkadzają ci kable i nei masz zamiaru grać kilka metrów od kompa, bierz ten co ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem kierownicę Logitech Formula Force EX i w środku nie było karty gwarancyjnej. Czy w razie problemów będę mógł ubiegać się o naprawę z samym paragonem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jak się wyłącza bezprzewodowego pada do komputera takiego jakie są do Xboxa microsoftu?? No bo jak wyjmę z kompa ,to takie coś.xD To on zaczyna mrygrać i nie przestaje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże, jak skonfigurować Chillstreama w PES6? Coś mi w settings nie trybi, jakby nie wykrywało pada, a w samej grze nie wiem jak ustawić. :(

Help! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować