Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2006 o 16:15, WIkitory napisał:

Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.

Poczekaj do roku 2008 i będziesz miał po uszy Star Warsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:20, hans olo napisał:

> Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.
Poczekaj do roku 2008 i będziesz miał po uszy Star Warsów.

Pożyjemy zobaczymy ale tez mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:31, Marrbacca napisał:

Ogladlem sobie jeszcze raz ten pierwszy film i zastanowiła mnie jedna rzecz. Dlaczego ten Jedi
unosząc szturmowca jednocześnie unosił jakieś śmieci naokoło niego. Zupełnie jakby Moc działała
obszarowo, a nie jednostkowo...


Może to był jakiś jedi na 20 levelu?:P W sumie to chyba jedyny Force Chocke jaki był nagrany to scena duszenia przez Darth''a Vader''a. Problem w tym, że tam nie było żadnych śmieci. Trudno więc mówić czy Moc działała tam obszarowo czy jednostkowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:15, WIkitory napisał:

Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.

za mało? 6 filmów pełnometrażowych dla jednego świata to mało? Gier jest przecież też naprawdę dużo. Kotory, fpsy, ścigałki, dla dzieci, do kazdego filmu, na różne platformy... tego jest naprawdę bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:31, shinian napisał:

Może to był jakiś jedi na 20 levelu?:P W sumie to chyba jedyny Force Chocke jaki był nagrany
to scena duszenia przez Darth''a Vader''a. Problem w tym, że tam nie było żadnych śmieci. Trudno
więc mówić czy Moc działała tam obszarowo czy jednostkowo;)

Bardziej opieram się tutaj na wiedzy z EU. A tam tylko niektóre Moce działały obszarowo. Oczywiście telekineza też, ale podnoszenie jednocześnie jakichś śmieci, to tylko większy koszt energii, więc po co ją tracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:32, Marrbacca napisał:

> Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.
za mało? 6 filmów pełnometrażowych dla jednego świata to mało? Gier jest przecież też naprawdę
dużo. Kotory, fpsy, ścigałki, dla dzieci, do kazdego filmu, na różne platformy... tego jest
naprawdę bardzo dużo.

A i tak będzie jeszcze serial:) 100 epizodów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:32, Marrbacca napisał:

> Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.
za mało? 6 filmów pełnometrażowych dla jednego świata to mało? Gier jest przecież też naprawdę
dużo. Kotory, fpsy, ścigałki, dla dzieci, do kazdego filmu, na różne platformy... tego jest
naprawdę bardzo dużo.

No wiesz ja to mam w ksiazce wypisane jakies *5 tytoluw ksiazekkk...porownujac to tu filmow mało..ale jak spojrzec na gry to nawet niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:37, WIkitory napisał:

> > Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.
> za mało? 6 filmów pełnometrażowych dla jednego świata to mało? Gier jest przecież też
naprawdę
> dużo. Kotory, fpsy, ścigałki, dla dzieci, do kazdego filmu, na różne platformy... tego
jest
> naprawdę bardzo dużo.
No wiesz ja to mam w ksiazce wypisane jakies *5 tytoluw ksiazekkk...porownujac to tu filmow
mało..ale jak spojrzec na gry to nawet niezle

książek fabularnych SW jest już chyba ponad 100, ale rzadko kiedy nadaja się one do czytania. Ale trzeba przyznać, że ostatnie nowości są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:40, hans olo napisał:

> > > Według mnie w kinach wydano troche za mało filmów....Na komp tak samo.
> > za mało? 6 filmów pełnometrażowych dla jednego świata to mało? Gier jest przecież
też
> naprawdę
> > dużo. Kotory, fpsy, ścigałki, dla dzieci, do kazdego filmu, na różne platformy...
tego
> jest
> > naprawdę bardzo dużo.
> No wiesz ja to mam w ksiazce wypisane jakies *5 tytoluw ksiazekkk...porownujac to tu
filmow
> mało..ale jak spojrzec na gry to nawet niezle
> > książek fabularnych SW jest już chyba ponad 100, ale rzadko kiedy nadaja się one do czytania.
Ale trzeba przyznać, że ostatnie nowości są świetne.


Ja mam tylko Revenge of the Sith ale szczerze to ksiazka jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:37, WIkitory napisał:

No wiesz ja to mam w ksiazce wypisane jakies *5 tytoluw ksiazekkk...porownujac to tu filmow
mało..ale jak spojrzec na gry to nawet niezle

Ale wiesz, koszt napisania i wydania jednej książki, jest nieporównywalnie mniejszy od nakręcenie ekranizacji takiej. Chociaż z wielką chęcią zobaczyłbym NEJ na srebrnym ekranie. :)
A z gier to jeszcze zapomniałem o symulatorach i strategicznych i mmo :D

->hans olo
Zobaczymy co z tego wyjdzie... na razie jestem bardzo sceptyczny...
I odnośnie seriali, strip komiksu swfan.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:50, Marrbacca napisał:

> No wiesz ja to mam w ksiazce wypisane jakies *5 tytoluw ksiazekkk...porownujac to tu
filmow
> mało..ale jak spojrzec na gry to nawet niezle
Ale wiesz, koszt napisania i wydania jednej książki, jest nieporównywalnie mniejszy od nakręcenie
ekranizacji takiej. Chociaż z wielką chęcią zobaczyłbym NEJ na srebrnym ekranie. :)
A z gier to jeszcze zapomniałem o symulatorach i strategicznych i mmo :D

->hans olo
Zobaczymy co z tego wyjdzie... na razie jestem bardzo sceptyczny...
I odnośnie seriali, strip komiksu swfan.pl :D

Dobra mówiać normalnie ..gier jest duzo filmy są fajne ksiazki do dupy..i wszystko wytłumaczone :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:52, WIkitory napisał:

Dobra mówiać normalnie ..gier jest duzo filmy są fajne ksiazki do dupy..i wszystko wytłumaczone
:D :)

A ja pomówię dalej, bo uważam, że to nie filmy, ale właśnie EU nadaje esencję Gwiezdnym Wojnom. Co bym zrobił przy samych filmach mając do dyspozycji takie bogactwo wspaniałych książek, pisanych przez naprawdę uznanych autorów (wspomnieć tylko trylogię Thrawna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:45, WIkitory napisał:

Ja mam tylko Revenge of the Sith ale szczerze to ksiazka jest do dupy

Akurat tego nei mam, ale skoro tak to polecam na początek lyknąć trylogię Thrawna: "Dziedzic imperium", "Ciemna stronaq Mocy" i "Ostatni rozkaz". Pisząc "nowości" nie miałem na myśli ROTSa ale bardziej "Mroczne gniazdo I", "Last of the Jedi" (narazie tylko po angielsku) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat dpopowiem tylko ze moj kochany Kotor...nie moze byc wgrany po raz kolejny bo mi grawa sie przez to zwala...No przynajmnie mam satysfakcje ze raz juz to przeszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem info, ze na CoruCon zdradzono nowe info nt. kontynuacji "Clone Wars" i Serialu. Niestety serial ma kolejną obsuwę. Z 2008 roku przerzucili go na okres przed 2010 a anime wyjdzie w 2008. Anime jak już od dłuższego czasu wiadomo będzie w pełni 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arty z najnowszej gry z światka Star Wars. To ta do której filmowe demo umieściłem kilka postów wyżej:

http://gwiezdne-wojny.pl/grafika/2006/lip/mfwars2007087ex.jpg - zauważcie, że ta kobieta ma w lewej ręce broń będącą skrzyżowaniem LightSabera z policyjną pałką:P http://gwiezdne-wojny.pl/grafika/2006/lip/mfwars2007075rx.jpg , http://gwiezdne-wojny.pl/grafika/2006/lip/mfwars2007075rx.jpg - czyżbyśmy w grze mogli dzięki Mocy podnosić AT-AT?:) http://gwiezdne-wojny.pl/grafika/2006/lip/mfwars2007046qw.jpg , http://gwiezdne-wojny.pl/grafika/2006/lip/mfwars2007033hp.jpg , http://gwiezdne-wojny.pl/grafika/2006/lip/mfwars2007027ki.jpg.

Ja z niecierpliwością czekam na kolejne przecieki z produkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą pałkę porównałbym raczej do ostrzy, którymi poslugiwała się Bloodrayne, wprawdzie rękojeść kojarzy sie z pałką, ale przeznaczenie broni raczej się szybko z tym skojarzeniem rozmija.
Ja swoją drogą widziałem prezentację powstającego engine pod nowe gry akcji w uni SW (narazie zarzekają się, że to dotyczy tylko konsol nowej generacji, ale jak tylko Ageia zyska większą popularność to zapewne i na PC zagości). Doskonała fizyka i animacja poprostu rozmiękczają największych twardzieli. Dzięki takiej fizyce każda moc bedzie miala dziesiątki unikalnych zastosowań (szczególnie moce telekinetyczne itp.). Zresztą co ja tu będę diabolił klikajcie: http://www.youtube.com/watch?v=AC3bqyq9QQY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ten link o którym pisałem. Podałem go również wcześniej:P Okazuje się, że był to filmik wyłącznie dla użytkowników HyperSpace. Lucasfilm zdjęło ten filmik z youtoube. No trudno pozostaje nam czekać na dalsze informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno słyszałem że ma wyjść dodatek do Empire at War, nie bardzo w to wierzyłem, ale widzę że na stronie LEM-a widnieje już w planie wydawniczym, i ma wyjść jeszcze w tym roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować