Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

-> Soleila
Jak w topicu o SW to tu :). I jak wrażenia? Do tej pory oglądałem po 3 części i było bardzo fajnie. Teraz nie weim, czy decydować się na nocny maraton, czy dzienny... trudna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:13, Marrbacca napisał:

-> Soleila
Jak w topicu o SW to tu :). I jak wrażenia? Do tej pory oglądałem po 3 części i było bardzo
fajnie. Teraz nie weim, czy decydować się na nocny maraton, czy dzienny... trudna decyzja :)



Nie no, muszę się do czegoś przyznać - sagę oglądałam wieczorami, po pracy. Jeden epizod dziennie.

A jak wrażenia? Mówcie mi Jedi Sol ;P

4 epizod przypomniał mi moje dzieciństwo (chlip), a najbardziej podobała się część 3. :)

Obi Wan Kenobi to jest koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 14:18, Soleila napisał:

Nie no, muszę się do czegoś przyznać - sagę oglądałam wieczorami, po pracy. Jeden epizod dziennie.

A jak wrażenia? Mówcie mi Jedi Sol ;P

4 epizod przypomniał mi moje dzieciństwo (chlip), a najbardziej podobała się część 3. :)

Wychowałaś się na pustyni ?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 14:22, skyler napisał:

Wychowałaś się na pustyni ?? ;P


Wy serio lubicie łapać mnie za słówka, co?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:18, Soleila napisał:

Nie no, muszę się do czegoś przyznać - sagę oglądałam wieczorami, po pracy. Jeden epizod dziennie.

Hehe, najlepsze odprężenie po pracy jakie mógłbym sobie wyobrazić :D Chociaż podejrzewam, że w niektórych miejscach na Ataku Klonów bym przysypiał...

Dnia 29.05.2006 o 14:18, Soleila napisał:

A jak wrażenia? Mówcie mi Jedi Sol ;P

Tak jest Mistrzyni Sol :P

Dnia 29.05.2006 o 14:18, Soleila napisał:

4 epizod przypomniał mi moje dzieciństwo (chlip), a najbardziej podobała się część 3. :)

Obi Wan Kenobi to jest koleś!

Oj tak, Obi to jedna z moich ulubionych postaci. Wszyscy Jedi powinni być tacy :D. Ulubioną postacią siłą rzeczy jest Chewie, ale Obi zaraz za nim :) A co w 4 Ci dzieciństwo przypominało, że tak się spytam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:23, Soleila napisał:


> Wychowałaś się na pustyni ?? ;P
>

Wy serio lubicie łapać mnie za słówka, co?:)))

Yes, mylady.
Napisałe pierwsze co mi się skojarzyło z czwartą częścią- no chyba, że wychowałaś się w dżungli wielkiego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:26, skyler napisał:

>
> > Wychowałaś się na pustyni ?? ;P
> >
>
> Wy serio lubicie łapać mnie za słówka, co?:)))
Yes, mylady.
Napisałe pierwsze co mi się skojarzyło z czwartą częścią- no chyba, że wychowałaś się w dżungli
wielkiego miasta:)

Z tego co pamiętam to wspominała o Mazurach :D A chyba Kashyyka w 4 nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chewbacca bardzo mnie śmieszył kiedyś, teraz jego jęczenie mnie drażni.

Obi to wzór Jedi. Luke już nie ;P I nie wiedzieć czemu Lei''a mnie drażni :P :P :P

Na Ataku Klonów, byś przysypiał?:D No co Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:23, Soleila napisał:

Wy serio lubicie łapać mnie za słówka, co?:)))


Za nic innego się nie da...:))))

W sumie, jakby na to spojrzeć to i moje dzieciństwo się przypomina: też miałem dwa roboty...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:29, Soleila napisał:

Na Ataku Klonów, byś przysypiał?:D No co Ty..

No dobra, ryczałbym ze śmiechu, szczególnie na scenie Anakina na Tatooine: "Zabiłem ich, zabiłem ich wszystkich" Błehehe. Polecam wszystkim ten moment w wersji z dubbingiem.
Chewie drażni? Obrażam się :P A Wookiee w 3 cześci? Widać poprawę kostiumów przez te lata :) I ich ryki jakieś bardziej stonowane :)
I odnośnie Leii (czy jak tam ją się odmienia). Mnie też drzaźni. A szczególnie jej fryz... jakby hełmofon na głowie nosiła... co ten Solo w niej widział to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:35, Marrbacca napisał:

No dobra, ryczałbym ze śmiechu, szczególnie na scenie Anakina na Tatooine: "Zabiłem ich, zabiłem ich wszystkich" Błehehe. Polecam wszystkim ten moment w wersji z dubbingiem.


No co ty, później będą im się koszmary śniły...:))) Ja nie wypopwiadam się w kwestii epizodów I-III a to z uwagi na regulamin forum...

Dnia 29.05.2006 o 14:35, Marrbacca napisał:

Chewie drażni? Obrażam się :P


Pragnę tylko przypomnieć, że Wookie są mistrzami w urywaniu rąk....:)))

Dnia 29.05.2006 o 14:35, Marrbacca napisał:

I odnośnie Leii (czy jak tam ją się odmienia). Mnie też drzaźni. A szczególnie jej fryz... jakby hełmofon na głowie nosiła... co ten Solo w niej widział to ja nie wiem...


Nie mów, że nigdy nie miałeś fantazji erotycznych z księżniczką Leią w roli głównej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:42, Wodzasty napisał:

No co ty, później będą im się koszmary śniły...:))) Ja nie wypopwiadam się w kwestii epizodów
I-III a to z uwagi na regulamin forum...

hmm, ja tam o III mogę się wypowiadać. Mi tam się podobał :)

Dnia 29.05.2006 o 14:42, Wodzasty napisał:

Pragnę tylko przypomnieć, że Wookie są mistrzami w urywaniu rąk....:)))

Komu to przypominasz? Mi? Zapewniać Cię wiem o tym bardzo dobrze :D "Let the Wookiee win" :D

Dnia 29.05.2006 o 14:42, Wodzasty napisał:

Nie mów, że nigdy nie miałeś fantazji erotycznych z księżniczką Leią w roli głównej...

Bleh, nie nie miałem... ten fryz mnie odstraszał od jakichkolwiek sprośnych myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:35, Marrbacca napisał:

No dobra, ryczałbym ze śmiechu, szczególnie na scenie Anakina na Tatooine: "Zabiłem ich, zabiłem
ich wszystkich" Błehehe. Polecam wszystkim ten moment w wersji z dubbingiem.


To jest prawie tak samo rozpoznawany fragment, jak "I love my daughter!!!" z tego filmu, no, ehh skleroza... O wampirach i wilkołakach było w każdym bądź razie.
Ale muszę przyznać, że dubbing w Ataku Klonów był tak skopany, że... I ten głos Yody :P...

PS. Hayden Christensen... Bleee... Jak można grać tak drewniano? Szczególnie w dwójce, w ''Zemście'' się już troszeczkę poprawił, ale i tak znacznie odbiegał od poziomu McGregora i McDiarmida, kurczę, zepsuł całe wrażenie z filmu. Już pomijając aktora podkładającego głos w dubbingowanej wersji (miałem szczęście, że wcześniej z napisami w kinie oglądałem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I się z drogim przedmówcą muszę zgodzić...

Mimo całego uroku Anakina .. momentami wywoływał u mnie drwiący uśmieszek ;D
Zwłaszcza jak się Padme skarżył, jaki to świat niesprawiedliwy, i jak to go Rada źle potraktowała i, że to "nie fair!" Komedia ;) +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy obu Trylogiach jesteśmy. Czy ktoś z was ma jakieś bliższe dane na temat daty premiery tego wypaśnego zestawu składającego się z wszystkich VI epizodów? Już od kilku miesięcy wyczekuję daty premiery. Chociaż z drugiej strony, pewnie przy okazji wprowadzania standartu UHDTV będzie kolejna reedycja. Star Wars w rozdzielczości 7,680x4,320 w 60 klatkach na sekunde w 22.2 będzie musiało wyglądać obłędnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:59, Soleila napisał:

I się z drogim przedmówcą muszę zgodzić...

Mimo całego uroku Anakina .. momentami wywoływał u mnie drwiący uśmieszek ;D
Zwłaszcza jak się Padme skarżył, jaki to świat niesprawiedliwy, i jak to go Rada źle potraktowała
i, że to "nie fair!" Komedia ;) +

Zepsuł całe wyobrażenie o nowej trylogii... to miał być ten budzący grozę na całą galaktykę Lord Vader? Jeczący dzieciuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:45, Marrbacca napisał:

hmm, ja tam o III mogę się wypowiadać. Mi tam się podobał :)


Z całej tej najnowszej trylogii - zdecydowanie najlepszy. Ale i tak, moim rzecz jasna zdaniem, mimo wszystko słabszy od całej "drugiej" trylogii...

Dnia 29.05.2006 o 14:45, Marrbacca napisał:

Komu to przypominasz? Mi? Zapewniać Cię wiem o tym bardzo dobrze :D "Let the Wookiee win" :D


Laugh it up fuzzball...:))) Szkoda, że w Zemście potraktowano ich trochę po macoszemu... Liczyłem bardzo na spotkanie Cheiwego z młodym kadetem Imperium...

Dnia 29.05.2006 o 14:45, Marrbacca napisał:

> Nie mów, że nigdy nie miałeś fantazji erotycznych z księżniczką Leią w roli głównej...
Bleh, nie nie miałem... ten fryz mnie odstraszał od jakichkolwiek sprośnych myśli :D


Ale przecież te baranki to był taki jej znak rozpoznawczy....:)))) I to diabelskie bikini w Powrocie Jedi... Ech, młodości...:))))

Furrbacca - > W Zemście faktycznie Hayden się rozkręcił się. W Ataku tak naprawdę nie miał co grać, bo dialogi to są... Przepraszam, miałem się nie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:05, Wodzasty napisał:

Z całej tej najnowszej trylogii - zdecydowanie najlepszy. Ale i tak, moim rzecz jasna zdaniem,
mimo wszystko słabszy od całej "drugiej" trylogii...

A z tym się zgodzę. Nic nie przebije starej trylogii.

Dnia 29.05.2006 o 15:05, Wodzasty napisał:

Laugh it up fuzzball...:))) Szkoda, że w Zemście potraktowano ich trochę po macoszemu...
Liczyłem bardzo na spotkanie Cheiwego z młodym kadetem Imperium...

Hehe, Lucas nie chciał, żeby się zrobił film 18+ :P Ręcę i nogi by leciały przez cały ekran :D

Dnia 29.05.2006 o 15:05, Wodzasty napisał:

Ale przecież te baranki to był taki jej znak rozpoznawczy....:)))) I to diabelskie bikini w
Powrocie Jedi... Ech, młodości...:))))

No bikini było niezłe :D, ale po co te barany? Nawiązanie do Aldebarana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:05, Wodzasty napisał:

Z całej tej najnowszej trylogii - zdecydowanie najlepszy. Ale i tak, moim rzecz jasna zdaniem,
mimo wszystko słabszy od całej "drugiej" trylogii...


Dokładnie... To już nie to samo. Niby film fajny, ale jakoś klimacik już inny...

Dnia 29.05.2006 o 15:05, Wodzasty napisał:

Liczyłem bardzo na spotkanie Cheiwego z młodym kadetem Imperium...


Jednak to by chyba trochę w chronologii zamieszało za bardzo. Epizod trzeci był 20 lat przed Nową Nadzieją, podczas gdy w Trylogii Hana Solo (10-8 lat przed Nową Nadzieją) jest jeszcze o tym, że Han Chewiego nie spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować