Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Heh, a ja niedawno dopiero wrocilem do SW...zaczalem wiec od Bezposredniego Kontaktu bo tam skonczylem czytanie tych "nieepizodowych" ksiazek. A i mam pytanie - czytal ktos "Punkt Przelomu", "Spisek na Cestusie" oraz "Komandosi Republiki: Potrojne Zero"? Bo przymierzam sie do kupna tych ksiazek, a chce wiedziec czego sie spodziewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:28, Mechu95 napisał:

"Spisek na Cestusie"

Ja tę czytałem, jak dla mnie 8/10. Jedyne, czym się wybija spośród innych, to spojrzenie na życie klona z innej perspektywy.
Sam chętnie przeczytałbym książki, które wymieniłeś, zwłaszcza Punkt przełomu i Bezpośredni kontakt :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:30, mikim napisał:

> "Spisek na Cestusie"
Ja tę czytałem, jak dla mnie 8/10. Jedyne, czym się wybija spośród innych, to spojrzenie na
życie klona z innej perspektywy.
Sam chętnie przeczytałbym książki, które wymieniłeś, zwłaszcza Punkt przełomu i Bezpośredni
kontakt :].


Jestem w trakcie czytania Bezposredniego Kontaktu, a niedlugo pojawi sie na moim GS-ie recka owej ksiazki wiec jak chcerz to (jakby powiedzial Amerykanin) "stej tjund" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :). A wiesz może, gdzie kupię tanio Punkt przełomu? Bo na Allegro ceny są ogromne (75-85 zł) :/.

Ja obecnie czekam, aż listonosz przyniesie mi książki Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera oraz Poza galaktykę. Najbardziej napalam się na tę pierwszą, gdyż ciekawi mnie okres powstawania Imperium :). Może nawet napiszę recenzje tych książek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:38, mikim napisał:

Fajnie :). A wiesz może, gdzie kupię tanio Punkt przełomu? Bo na Allegro ceny są ogromne (75-85
zł) :/.

Ja obecnie czekam, aż listonosz przyniesie mi książki Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera
oraz Poza galaktykę. Najbardziej napalam się na tę pierwszą, gdyż ciekawi mnie okres powstawania
Imperium :). Może nawet napiszę recenzje tych książek :).


Nie wiem, ale polecam sprawdzic Centrum Taniej Ksiazki, tam czesto maja okazje rozne i wszelakie :D a ja bym sie nie obrazil za recenzje Narodzin Dartha Vadera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:42, Mechu95 napisał:

Nie wiem, ale polecam sprawdzic Centrum Taniej Ksiazki, tam czesto maja okazje rozne i wszelakie
:D a ja bym sie nie obrazil za recenzje Narodzin Dartha Vadera...

Chodzi Ci o selkar? Nie ma niestety :/. A taki offtop - zamawiałem kiedyś u niego na Allegro książki SW - polecam, świetny sprzedawca. Gdyby tylko miał jakieś białe kruki, jak właśnie Punkt Przełomu ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:44, mikim napisał:

> Nie wiem, ale polecam sprawdzic Centrum Taniej Ksiazki, tam czesto maja okazje rozne i
wszelakie
> :D a ja bym sie nie obrazil za recenzje Narodzin Dartha Vadera...
Chodzi Ci o selkar? Nie ma niestety :/. A taki offtop - zamawiałem kiedyś u niego na Allegro
książki SW - polecam, świetny sprzedawca. Gdyby tylko miał jakieś białe kruki, jak właśnie
Punkt Przełomu ;/.


No sorry, ale nie mam pojecia o czym ty pie...przysz :D ja zreszta na Allegro nigdy nic nie kupuje. Bo wiesz ja w Anglii mieszkam, a u nas 90% ksiazek SW kosztuje £6.99, czyli w przeliczeniu 28 PLN, a to nie duzo, prawda?

PS. spadam, ide ogladac TV - bede za jakies 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem w Google "centrum taniej książki" i wyskoczyła księgarnia internetowa selkar.pl ;P.
Niedużo zależy dla kogo ;/. W każdym razie wychodzi taniej przez Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:22, mikim napisał:

Tak, ale ja zawsze kupuje po kilka książek, więc tak dużo nie tracę, w porównaniu z Twoją księgarnią
:). A nie ma czasem tam u Ciebie "Ciemnej strony mocy"? Bo to jedyna książka, której mi brakuje
do Trylogii Thrawna :).


No właśnie niedawno kupiłem tam Dziedzica Imperium i teraz też poszukuje Ciemnej Strony Mocy. Na szczęście często dochodzą tam do sprzedaży co raz to inne książki, toteż niedługo moge ją tam spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:51, mikim napisał:

Wpisałem w Google "centrum taniej książki" i wyskoczyła księgarnia internetowa selkar.pl ;P.

Niedużo zależy dla kogo ;/. W każdym razie wychodzi taniej przez Allegro.


eee...to co ci napisalem to jest siec ksiegarni w realu, oni nie maja oficjalnej stronki :P a tak w ogole to gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 00:27, Mechu95 napisał:

eee...to co ci napisalem to jest siec ksiegarni w realu, oni nie maja oficjalnej stronki :P
a tak w ogole to gdzie mieszkasz?


Sorry, że się wcinam, ale w tym selkarze w swoim mieście to ja bardzo tanio książki kupuje. Za 12 zł większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:30, Lucky Lukas napisał:


> eee...to co ci napisalem to jest siec ksiegarni w realu, oni nie maja oficjalnej stronki
:P
> a tak w ogole to gdzie mieszkasz?

Sorry, że się wcinam, ale w tym selkarze w swoim mieście to ja bardzo tanio książki kupuje.
Za 12 zł większość.


No bo tam z reguly maja uzywane ksiazki w b.dobrym stanie...raz widzialem kilka ksiazek SW za 4 zeta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 00:35, Mechu95 napisał:

No bo tam z reguly maja uzywane ksiazki w b.dobrym stanie...raz widzialem kilka ksiazek SW
za 4 zeta xD


Ja kupuje nowe za 12 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:42, Lucky Lukas napisał:


> No bo tam z reguly maja uzywane ksiazki w b.dobrym stanie...raz widzialem kilka ksiazek
SW
> za 4 zeta xD

Ja kupuje nowe za 12 zł. :)


I pewnie 15 PLN przesylka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W małym mieście na Zagłębiu, gdzie nie ma Empika, Media Markta, Saturna, ani żadnej większej księgarni :/. Wszystko muszę zamawiać przez internet ;(.

Mały offtop :).

Grał ktoś w Forces of Corruption? Podstawowa wersja gry Empire At War bardzo mi się podobała, przeszedłem całą, a jak będę miał pieniądze, to prawdopodonie kupię dodatek. Może mi ktoś polecić/odradzić go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 01:02, Luke100 napisał:

Niach, ja chyba szału dostanę. tim znowu nie dał swojej gry. Chyba że nie dał jej na stronie
swojej.


Ale za to dał okładki do wydrukowania,byśmy mogli sprawić komuś prezent.Na Gwiazdkę bodajże.Argh.I have prepared special DVD packages and a CD sticker so that you can give KOTF as a christmas gift.LOL.Możecie sobie wydrukować albo zamówić gotowe u Tima.Za jedyne 100 dolców.Thx from the mountain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego? Może se dać kulawe okładki, ale mógłby dać grę! Ja chcę GRĘ a nie głupie okładki! Mógłby wreszcie wydać, dziadyga. W ogóle, po co go tworzył, skoro nie chce go teraz wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 22:51, rafekx 12 napisał:

cześc mam pytanie czy ktos wie czy powstanie jakis jeszcze film Star Wars?bo nie jestem na
bierzaco w tym temacie...:D

Na obecną chwilę, powstaje serial telewizyjny oraz (już drugi z kolei) serial animowany Wojny Klonów...
Aczkolwiek, ciągle powstają fan-filmy (tworzone przez fanów - nieoficjalne).
Natomiast kolejne (oficjalne) filmy nie są przewidywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 00:44, Mechu95 napisał:

I pewnie 15 PLN przesylka :P


Ale te Centrum Taniej Książki ma lokal w moim mieście i ja tam osobiście przychodze więc nie musze płacić za przesylke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować