Zaloguj się, aby obserwować  
kurczak-AFC

The World of Prince of Persia- limitowana edycja kolekcjonerska

12 postów w tym temacie

Fani na pewno już o niej słyszeli. Limitowana Edyzja Kolecjonerska Prince of Persia zawiera wszystkie 3gry z serii, 400stronnicowy poradnik, płytę ze ścieżką dźwiękową, instrukcje do każdej gry z serii osobno, płytę DVD zawierającą dodatki typu: tapety, wygaszacze... wszystko to za wcale nie tak dużo bo 130zł w Empiku. Ktoś to kupił? i jak wrażenia? ja widziałem ten poradnik i naprawdę robi wrażenie. Ja chętnie bym się an to EK połakomił jednak mój budżet mi nie pozwala :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:13, kurczak-AFC napisał:

Fani na pewno już o niej słyszeli. Limitowana Edyzja Kolecjonerska Prince of Persia zawiera
wszystkie 3gry z serii, 400stronnicowy poradnik, płytę ze ścieżką dźwiękową, instrukcje do
każdej gry z serii osobno, płytę DVD zawierającą dodatki typu: tapety, wygaszacze... wszystko
to za wcale nie tak dużo bo 130zł w Empiku. Ktoś to kupił? i jak wrażenia? ja widziałem ten
poradnik i naprawdę robi wrażenie. Ja chętnie bym się an to EK połakomił jednak mój budżet
mi nie pozwala :(.

Opłaca się i to bardzo. Ja osobiście jestem zadowolony z zakupu i polecam fanom Prince''a oraz innym zakup tego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z tego Hitmana i także jestem zadowolony, ale nie podoba mi się troche stan płytek. Te czarne futerko(nie wiem jak to sie nazywa:P) odpada i miałem nim ubrudzone płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:13, kurczak-AFC napisał:

Fani na pewno już o niej słyszeli. /ciach!/


Łaaaał! To ejst cos! Pragne tego! :D No, tak sie ejdnak sklada, ze mam jzu wsyztskie czesci tej gry, wiec niespecjalnie mi sie oplaca... Chetnie zobaczylbym ten poradnik pzrede wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 z trzech części. Chyba bardziej opłaca mi się kupić Prince of Perisa: Dwa Trony niż tę Edycję Kolekcjonerską, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz mój kumpel ten co to kupił też miał dwie części wcześniej. ale że on jest "trochę kasiasty" to się na to porwał :D. i tak mi dał podręcznik :D. jeśli jesteś WIELKIM FANEM tej gry i masz kase to se to kup a jeśli nie to CI to nie będzie potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam obiekcje co do tego materiału, ale da się przeżyć :P

Z zestawu jestem bardzo zadowolony, na pewno opłaca się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gderań na to sztuczne futerko- strasznie brudzi płyty. Zakupiłem więc dodatkowe opakowania, slim- i problem z głowy. Pudełko jest też trochę niepraktyczne przy wyjmowaniu środkowych płytek :/

Poza tą wadą- same zalety: przede wszystkim opłacalność, wydrukowany poradnik (ten sam, co na gry-online) i płytka z dodatkami. Suma summarum- niezły zakup pod warunkiem, że nie masz już tych trzech gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "The World of Prince of Persia" od półtora miesiąca i nie zauważyłem, żeby płytki się brudziły. A propo wyjmowania DVD-ków ze środka - wcale nie trzeba ich wyjmować. Z płytką chodzą tylko Dwa Trony, resztę zainstalujesz, i nie trzeba do gry umieszczać płyt w napędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować