Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 17:59, Sycylius napisał:

Tryb kolossełum zapowiada sie naprawde ciekawie mam tylko nadzieje ze nie trzeba będzie czekac
10 minut sa swoją walke która potrfa 30 sekund

Myślę, że będzie jakieś ograniczenie czasowe, max 1,5 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 20:24, DonZ napisał:

hehe Nightfall poszedł w odstawke w zamian za niego wchodzi to cudo (narazie grałem w Demo
i sie przekonałem :D)


Propo Nightfalla, to zastanawiam się głęboko nad jego kupnem, bo po co teraz wydawać tyle kasy, skoro za 6 miechów będzie kolejny dodatek z jeszcze większym światem i nowymi postaciami? Dlatego zamiast GW, na mój jesienny hit wybrałem DM i mam nadzieję, że to słuszna decyzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:53, MarneusPL napisał:

mam takie pytanie: w wymaganiach pisze, ze wymagana jest karta ze 128 mb ramu -ja mam tylko
64 z shaderami 1.4. gra pojdzie?


Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie- nie pódzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:08, Full Wypas napisał:

> mam takie pytanie: w wymaganiach pisze, ze wymagana jest karta ze 128 mb ramu -ja mam
tylko
> 64 z shaderami 1.4. gra pojdzie?

Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie- nie pódzie.

jak nie jak (nie powem ze tak... ale moze pojdzie)
ale bedziesz mial pokaz slajdow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:33, vip konius napisał:

> > mam takie pytanie: w wymaganiach pisze, ze wymagana jest karta ze 128 mb ramu -ja
mam
> tylko
> > 64 z shaderami 1.4. gra pojdzie?
>
> Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie- nie pódzie.
jak nie jak (nie powem ze tak... ale moze pojdzie)
ale bedziesz mial pokaz slajdow...


Ale przecież gość sam sobie odpowiedział, tak samo jak masz, że 2 jest więcej niż 1, to nie napiszesz, że nie prawda, zdaj się na logikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mając 64MB możliwe że by coś było ale mając shadery 1.4 to nie masz w sumie tego co wymaga gra :P choć można oczekiwac że jakieś tweakery (takie jak do Obliviona) sie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:52, Full Wypas napisał:

> hehe Nightfall poszedł w odstawke w zamian za niego wchodzi to cudo (narazie grałem w
Demo
> i sie przekonałem :D)

Propo Nightfalla, to zastanawiam się głęboko nad jego kupnem, bo po co teraz wydawać tyle
kasy, skoro za 6 miechów będzie kolejny dodatek z jeszcze większym światem i nowymi postaciami?
Dlatego zamiast GW, na mój jesienny hit wybrałem DM i mam nadzieję, że to słuszna decyzja :D



co do Nightfall i ogólnie Gw to też zaczołem powoli rozwarzać możliwość sprzedaży konta bo gra mi sie powolo (bardzo ale jednak) nudzi a zresztą z tej gry to zrobią telenowele ófnaście tysięcy dodatków tak że niepozornie kosztujące Gw (Prophecies) sie rozrośnie cenowo do tysiąca złotych i więcej :P to samo jest z HL2 też raczej nie przymierzam sie do kupowania dodatków (dla mnie to bez sensu)

co do Multi to musze poczytać bo dopiero sie zainteresowałem giereczką i nie wiem czego moge sie tam spodziwewać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:08, Full Wypas napisał:

> mam takie pytanie: w wymaganiach pisze, ze wymagana jest karta ze 128 mb ramu -ja mam
tylko
> 64 z shaderami 1.4. gra pojdzie?

Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie- nie pódzie.

no wiesz, takie np call of cthulhu tez wymaga 128, a na moim kompie smigalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:53, MarneusPL napisał:

mam takie pytanie: w wymaganiach pisze, ze wymagana jest karta ze 128 mb ramu -ja mam tylko
64 z shaderami 1.4. gra pojdzie?



Nie ma co gdybac,zainstaluj sobie demo i sie przekonaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że tylko demo ma najniższą rozdzielczość 1024x768 bo na moim 5200 działa to jeszcze jakoś a chciałbym żeby działało lepiej :P narazie moge sie pocieszać tym że na Multi jest 800x600 :D

ale coś mi sie wydaje że po zakupie gierki zakupie też grafike :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:30, DonZ napisał:

mam nadzieje że tylko demo ma najniższą rozdzielczość 1024x768 bo na moim 5200 działa to jeszcze
jakoś a chciałbym żeby działało lepiej :P narazie moge sie pocieszać tym że na Multi jest 800x600
:D

ale coś mi sie wydaje że po zakupie gierki zakupie też grafike :P


Ja *niby specjalnie* dla tej gierki zakupiłem sobie GeForce''a 7600GS - wiem, wiem. Nie jest to demon szybkości - jednak gra chodzi tylko *odrobinę* lepiej niż na Radeonie 9200SE - Szczególnie multiplayer beta :|. A Oblivion pływa aż miło na max detalach... Nie ma to jak dobra optymalizacja :|. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione do *Premiery*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:35, KrisK91 napisał:

> mam nadzieje że tylko demo ma najniższą rozdzielczość 1024x768 bo na moim 5200 działa
to jeszcze
> jakoś a chciałbym żeby działało lepiej :P narazie moge sie pocieszać tym że na Multi jest
800x600
> :D
>
> ale coś mi sie wydaje że po zakupie gierki zakupie też grafike :P

Ja *niby specjalnie* dla tej gierki zakupiłem sobie GeForce''a 7600GS - wiem, wiem. Nie jest
to demon szybkości - jednak gra chodzi tylko *odrobinę* lepiej niż na Radeonie 9200SE - Szczególnie
multiplayer beta :|. A Oblivion pływa aż miło na max detalach... Nie ma to jak dobra optymalizacja
:|. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione do *Premiery*...



ja sie zastanawiam nad kupnem Radeona a nie GF''a z tego względu że silnik source jest zrobiony pod karty ATI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:47, Full Wypas napisał:

Ja mam GeForce 6600 GT, na minimalnych gierka chodziła miodzio, tylko się troszkę cieła przy
ładnych widoczkach, ale to może przez procka 2.4 :P



ja mam GeForce 5600 128 i prockek tez 2.4 i gierka chodzi na medium bez zadnego zaciencia^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować