Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 14:37, Full Wypas napisał:

Mamy koniec września, nie może być obsówy, mogę się założyć, że CDP już zaczęło spolszczenie.
Nie spotkałem się jeszcze z grą, która miałaby obsówę jeden tydzień przed zapowiadaną premierą
:P



U cdprojekt to jednak jest na poządku dziennym nie mówie o zagranicznym dystrybutorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O TAK! Dark Messiah to mój faworyt, jeśli chodzi o RPG w tym roku (no, może jeszcze NWN2 i kilka innych). jak zagrałem w demko, to potem jeszscze przez kilka minut siedziałem z rozdziawionąpaszczą przed kompem. fizyka, animacje, grafika - najwyższy poziom. mam nadzieję, że niedługo wyjdzie w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:06, morthi napisał:

zagraj sobie w bete :) do sciagniecia ze steama :) wystarczy ze sobie konto na gamespocie zalozysz
i dostaniesz wtedy klucz


Hej, Hej! wolnego! net mam dopiero od trzech dni, więc proszę powoli i zrozumiale - nie jestem jezcze tak obcykany. ale termin: "beta", "ściągnięcie", "założysz" i "klucz" znam doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro dostanę nową kartę graficzną, nareszcie pogram sobie w Betę Multiplayer... Bo chociaż zwykłe demko Dark Messiah chodziło całkiem dobrze na moim Radeonie 9200SE, to beta multi chodzi tragicznie. Wyraźnie spadła liczba klatek na sekunde, kod sieciowy jest do bani, wszędzie widzę niewidzialnych ludzi i niewidzialne ściany, model walki strasznie uproszczony w stosunku do sp, tak samo fizyka...

Tak to już jest, gdy jedną grę oddaje się w ręce kilku (tym razem: dwie) firmom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupile cda (specjalnie dla ksiazeczki dm) normalnie ksiazeczka lol 16 str format A6?? wiem ale bardzo mala. pisze na niej poradnik.. ale zadnych porad nie ma :/ jedynie opisane umijetnosci... i opis o co chodzi w grze.. no ale chociaz bede mial co zaraz czytac : (cda) :P a teraz znowu jest ek dm ale niemoge zamowic bo jakis blad wyskakuje przy adresie... i jak tu sie nie w.... :) no trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:27, vip konius napisał:

cdp mam nadzieje ze bedzie jeszcze ek dark messiah ??? a tak wogule ile juz sztuk macie zamiar
wyprodukowac (ek)


Niestety polskiej edycji kolekcjonerskiej nie będzie. Przed chwilą przyszedł mail ze sklepu gram.pl treść poniżej:

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję Dark Messiah of Might & Magic.

Informujmemy, że firma CD Projekt podjęła decyzję o rezygnacji z produkcji polskiej edycji kolekcjonerskiej gry Dark Messiah of Might & Magic.

Wszystkim osobom, które złożyły zamówienia na polską Edycję Kolekcjonerską proponujemy zamianę na oryginalną angielską wersję tej gry. Nie będzie się to wiązało z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna w liczbie 100 sztuk. Specjalnie dla Ciebie rezerwujemy jeden egzemplarz gry (jako bieżące zamówienie). Jeśli jednak nie chcesz otrzymać angielskiej wersji, po prostu anuluj swoje zamówienie.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

Czyli mam rozumieć, że dostanę angielską EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no to sa jakies jaja czy tak trudno zrobic polonizacje nazw trzech dodatkowych przedmiotow bo zakladam ze instrukcja jest ta sama......

Macie u mnie wielkiego minusa bardzo wielkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takiego maila. Nie zrezygnuję z zamówienia. Jest mi obojętne czy ta akurat gra jest po angielsku czy po polsku. Skoro nie zmienia się cena, to dla mnie wszystko jest ok. Dziwi mnie tylko mała liczba EK=100 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że tylko zwykła edycja będzie zlokalizowana?
Jeszcze jedno, czy ed. kolekcjonerska będzie w całości "importowana" z zachodu, czy np. instrukcja będzie w języku polskim?

Należałoby to dokładnie wyjaśnić, tak aby każdy wiedział co kupuje....

Z drugiej strony szkoda, że jest jak jest, bo teraz sam nie wiem którą wersję wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:09, cybekziom napisał:

Dark Messiah jest wyrąbistą gierką.Szkoda tylko ze jest +18 :(

lol no i co zze jest 18+ ? no moje moze byc 100+ i tak bede gral zreszta pewnie jak wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować