Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

zgadzam sie ale to czasem nie do końca jest prawdą w tym przypadku może okazać sie że to demo miało wady w kodzie ale też było okrojone graficznie a to co będzie prezetowac finalna wersja graficznie może troche odbiegać już od dema więc i wymaganiea mogą (ale nie muszą) podskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:23, DonZ napisał:

zgadzam sie ale to czasem nie do końca jest prawdą w tym przypadku może okazać sie że to demo
miało wady w kodzie ale też było okrojone graficznie a to co będzie prezetowac finalna wersja
graficznie może troche odbiegać już od dema więc i wymaganiea mogą (ale nie muszą) podskoczyć

Okrojone demo? Patrząc na rozmiar dema, zbliżałbym się do zdania, że to pełna wersja z zablokowanymi poziomami. Bo jak na demo to troche ciężkawe - 2,48 GB
Chociaż po wpadce Cenegi z TR:L, to mnie już chyba nic nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:08, DonZ napisał:

pragne zauważyć że pełna wersja zajmuje jedyne 6GB :D


Wiesz, w dobie dzisiejszych kompów 6 GB to standard, jak na wypasistą grę, pamiętacie jak kiedyś wyszedł Enter the Matrix? Tak się przeraziłem, że gierka pochłania 4 GB, to był szok (ja sam miałem 10 GB pamięci, ale to daaawno ;)). Mi się wydaje, że gra powinna mieć mniejsze wymagania co do procka, nie każdy jeszcze ma 2.0 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:12, Full Wypas napisał:

> pragne zauważyć że pełna wersja zajmuje jedyne 6GB :D

Wiesz, w dobie dzisiejszych kompów 6 GB to standard, jak na wypasistą grę, pamiętacie jak
kiedyś wyszedł Enter the Matrix? Tak się przeraziłem, że gierka pochłania 4 GB, to był szok
(ja sam miałem 10 GB pamięci, ale to daaawno ;)). Mi się wydaje, że gra powinna mieć mniejsze
wymagania co do procka, nie każdy jeszcze ma 2.0 :/

zgadzam się dziś już bardzo trudno znaleźdź nową grę która mieści się na jednym CD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:09, darth 16 napisał:

> > pragne zauważyć że pełna wersja zajmuje jedyne 6GB :D
>
> Wiesz, w dobie dzisiejszych kompów 6 GB to standard, jak na wypasistą grę, pamiętacie
jak
> kiedyś wyszedł Enter the Matrix? Tak się przeraziłem, że gierka pochłania 4 GB, to był
szok
> (ja sam miałem 10 GB pamięci, ale to daaawno ;)). Mi się wydaje, że gra powinna mieć
mniejsze
> wymagania co do procka, nie każdy jeszcze ma 2.0 :/
zgadzam się dziś już bardzo trudno znaleźdź nową grę która mieści się na jednym CD ;) Może dvd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktoś już odpowiedział na mojego posta w sprawie chipa NECa są ludzie którzy do tej poty nie korzystają lub też niewiele korzystają z płyt CD a o DVD nie wspominając :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi czy jakiś patch polonizujący będzie dostępny do ściągnięcia bo ja zamówiłem edycję kolekcjonerska i podobno jest po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:30, YahooPL napisał:

Mnie martwi czy jakiś patch polonizujący będzie dostępny do ściągnięcia bo ja zamówiłem edycję
kolekcjonerska i podobno jest po angielsku...

Oficjalnie nie będzie, bo to angielska wersja gry Dark Messiah of Might & Magic. Nawet jeśli CDP chciałby zrobić polonizacje, to oficjalnie i legalnie nie mógłby jej opublikować. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:30, YahooPL napisał:

Mnie martwi czy jakiś patch polonizujący będzie dostępny do ściągnięcia bo ja zamówiłem edycję
kolekcjonerska i podobno jest po angielsku...

ja dez zamówiłem EK ale się nie martwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:20, Full Wypas napisał:

Ja kupię sobie tę gre na 100%, kto by pomyślał, że cały czas, ciągle od nowa przechodzę demo
na 100 różnych sposobów...

a wersię EK czy PL jakoś większa część kupuje PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:41, darth 16 napisał:

> Ja kupię sobie tę gre na 100%, kto by pomyślał, że cały czas, ciągle od nowa przechodzę
demo
> na 100 różnych sposobów...
a wersię EK czy PL jakoś większa część kupuje PL ;)


Ja kupię PL ma się rozumieć ;) żałuję kasy na EK, a oto co wyniknęło z mojej zabawy w demku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:19, Full Wypas napisał:

> > Ja kupię sobie tę gre na 100%, kto by pomyślał, że cały czas, ciągle od nowa przechodzę

> demo
> > na 100 różnych sposobów...
> a wersię EK czy PL jakoś większa część kupuje PL ;)

Ja kupię PL ma się rozumieć ;) żałuję kasy na EK, a oto co wyniknęło z mojej zabawy w demku
;)

a ja postanowiłem zaszaleć bo jestem przy dość większej kasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanwawiam się nad kupnem tej gry, ale chyba narazie wybiorę Gothica...bo wydaje mi się że będzie lepszy...;] ale kto wie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 19:20, kuko7 napisał:

Zastanwawiam się nad kupnem tej gry, ale chyba narazie wybiorę Gothica...bo wydaje mi się że
będzie lepszy...;] ale kto wie.........

wiesz to zależy Dark Messiah jest bardziej FPS (First Pirsion Slicer :D) a Gothic 3 to prawdziwe RPG
ale też pytanie czy kupujesz EK czy zwykłą wersię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować