Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Zapominiałem dodać gra na 1 GB a 1,5 GB robi OGROMNĄ różnicę.
Na sprzęcie jak w podpisie gra śmiga na full (wyłaczone tylko AA) detalach. Super grafika i dynamika gry. Jako jedną z nielicznych gier przejdę ją raz jeszcze tym razem magiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:49, Pioo napisał:

Jestem troszeczkę zdziwiony....
Na aukcji ..
https://ssl.allegro.pl/item149166587_dark_messiah_of_m_m_poradnik_i_instukcja.html
mozna znaleść poradnik i instukcja do Dark Messiah of M&M PL
A przeciez premier dopieor w styczniu ??

Też to widziałem...Może sobie sam wydrukował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co trzeba zrobić w Chapterze 4(Misja ze statkiem), nie wiem co zrobić wszystkich zabiłem teraz mam wrócić do tej Leany ale nie wiem jak :/ Odkryłem jakieś wejście z kratami ale nie wiem jak je rozwalić pytanie nie wychodzi z mojego lenistwa ale siedze 5 godzin i nic nie umiem wymyślić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:15, Ryan Kam napisał:

Jakiego macie pecha ci co czekaja na Darka :((

Dopiero 23 stycznia premiera ....

współczucia ....

Dzięki, ale już wiem, żeby brać na opłatę przy odbiorze i że CDP i Ubi bywają wielce zawodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale sie @!$!&*!(& jak zobaczylem ze w angielskiej wersji nie ma wPLN ani nawet karty rejestracyjnej, to wyglada tak, ze CDP dostaje paczke z grą, przetrzymuje na magazynie i wysyła, nic do niej nie wkładając.... no chyba ze mam jakąś wybrakowaną wersje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do CDP czy wersja polska zostanie zpatchpwana do wersji 1.02 czy tez nie bo pojawil sie wlasnie patch 1.02 ktory poprawia wiele bledow gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, kupiłem sobie angielską wersję gry i mam pytanie czy ktoś wie jak otworzyć 4 chapterze takie podziemne zejście, bo to jest zamknięte a ja klucza nie mogę nigdzie znaleźć :/ Z góry dzięki.

P.S: Ogólnie fajna gierka jak dla mnie 9+/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w rozdziale 7 jest przejscie do leza pajakow jest krata a na scianie za nia jest dźwignia qtrej z zaden sposob nie da sie ruszyc bo pajaki przeciez nie otworza mi przejscia i nie wiem co zrobic dalej 3 razy zaczynalem rozdzial od poczatku i dalej laduje w tym samym miejscu :PPPPP

jezeli ktos wie jak przejsc dalej z gory wielkie THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:22, Kuwabara napisał:

Siema, kupiłem sobie angielską wersję gry i mam pytanie czy ktoś wie jak otworzyć 4 chapterze
takie podziemne zejście, bo to jest zamknięte a ja klucza nie mogę nigdzie znaleźć :/ Z góry
dzięki.

Czy to to miejsce z posągiem pająka ? Musisz znaleść 3 klucze i włożyć je w posąg :)

Dnia 15.12.2006 o 17:22, Kuwabara napisał:

P.S: Ogólnie fajna gierka jak dla mnie 9+/10 ;)

Zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:49, Pioo napisał:

Jestem troszeczkę zdziwiony....
Na aukcji ..
https://ssl.allegro.pl/item149166587_dark_messiah_of_m_m_poradnik_i_instukcja.html
mozna znaleść poradnik i instukcja do Dark Messiah of M&M PL
A przeciez premier dopieor w styczniu ??


3 tygodnie przed premierą Dark Crusade na allegro była instrukcja PL wystawiona:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:22, Kuwabara napisał:

Siema, kupiłem sobie angielską wersję gry i mam pytanie czy ktoś wie jak otworzyć 4 chapterze
takie podziemne zejście, bo to jest zamknięte a ja klucza nie mogę nigdzie znaleźć :/ Z góry
dzięki.

P.S: Ogólnie fajna gierka jak dla mnie 9+/10 ;)


pytanie:

też nie masz karty rejestracyjnej ?:)

Ogólnie gierka fajna, ale jak dla mnie bardzo trudna a to dlatego, ze w zadnego RPGa nigdy nie gralem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować