Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Z tego co czytałem Priboi Story dodaje całkiem nową historie do gry. Zaczynamy jako żołnierz w rok po wydarzeniach z oryginalnego stalkera. Start jest w innym miejscu, dodane są nowe questy i wiele lokacji zostało przebudowanych i rozbudowanych. Kozak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 09:57, Paułak napisał:

Właśnie zacząłem grać w tą grę i nie wiem co oznacza niebieski pasek nad paskiem życia.
Wie ktoś?


Z tego co pamiętam jest to pasek wytrzymałości pancerza. Jeśli grasz na początkującym to pancerz nie ulega zużyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:00, multykin napisał:

Z tego co pamiętam jest to pasek wytrzymałości pancerza. Jeśli grasz na początkującym
to pancerz nie ulega zużyciu.

Gram na najwyższym poziomie trudności, ale ten pasek i tak mi się nie zmniejsza...

A przy okazji co dodaje mod Priboi Story?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc co piszesz widzę że masz wersję 1.0000 gry , ściągnij Patcha 1.0004 i zainstaluj bo gra w wersji 1.0000 jest pełna błędów , a jak zainstalujesz patcha to naprawia ze 100 błędów gry i o ptymalizuje silnik graficzny .
Ps. musisz zacząć grę od nowa
http://stalker.filefront.com/file/STALKER_Polish_Patch;82271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:37, Virus 500 napisał:

Oglądałem , nawet fajne , tylko żeby tak zostało a nie jak wydadzą grę to znowu gołą

Gra zapowiada się kozacko, szczególnie Limańsk i Czerwony Las. W SoC nie ma nic co przypomina las z prawdziwegi zdarzenia jeśli chodzi o zagęszczenie drzew i roślinności. Cieszy też szybki skok do innych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten mod, i zmienił on całą grę na język angielski, to nawet lepiej. :)
Wrażenia bardzo dobre, choć mod trochę trudny - zginąłem po ok 3 nabojach z AKS-74u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:17, Virus 500 napisał:

Jaki szybki skok to innych lokacji ?


Nie będzie trzeba latać z buta np. z Kordonu do Prypeci. Nie jestem do końca pewny ale z tego co pamiętam było o tym kilka razy w różnych recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie. Poprostu jak masz misję za siedmioma górami to wchodzisz na mapkę w PDA i wskazujesz miejsce przeznaczenia i pojawiasz się na początku lokacji gdzie masz ową misję wykonać. Tylko o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty tak nie będzie .
To że w filmiku jest pokazane że sobie lata to nie znaczy że my tak będziemy . Gra jest jeszcze w produkcji , a oni wpisali jakiś kod żeby pokazać prawie całą lokację bez chodzenia długimi minutami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:04, Virus 500 napisał:

Co ty tak nie będzie .
To że w filmiku jest pokazane że sobie lata to nie znaczy że my tak będziemy . Gra
jest jeszcze w produkcji , a oni wpisali jakiś kod żeby pokazać prawie całą lokację bez
chodzenia długimi minutami....


Ja wiem, że oni tak to sobie zrobili. Ale czytałem, że tak ma ponoć być a jak to będzie wyglądało to nie wiem. Później postaram sie tego poszukam, nie pamiętam w jakiej recenzji to wyczytałem. Wiem, że to miałoby sens. Może nie na początku gry ale po zaliczeniu kilku głównych qestów czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem sobie w Priboi Story, a tu nagle na wysypisku (Garbage) zobaczyłem coś takiego, jak na obrazkach. Może mi ktoś powiedzieć co to jest?! Wygląda jak Monolit, ale na środku wysypiska?...

20080601153424

20080601153444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować