Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 10:35, argoth napisał:

> Mam pytanie czy na poczatku gry opłaca sie pomagac stalkerą??
Oczywiscie jesli zlecaja jakies zadania to wiaze sie to z jakas nagroda. Ale jesli chodzi
Ci o np. sytuacje, kiedy dwie grupy walcza (stalkerzy vs bandyci) to juz mozesz sobie
spokojnie darowac (dla oszczedzenia amunicji). Za jakis czas pojawia sie nowi. Osobiscie
jednak z dzika rozkosza eliminowalem wszelkch napotkanych bandytow.

Ok dzieki bede was troche pytał bo dopiero zaczynam gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:24, Patryk Mogilno napisał:

Ok dzieki bede was troche pytał bo dopiero zaczynam gre

Nie ma sprawy. A tak swoja droga polecam sciagniecie jakiegos moda ktory umozliwia naprawe sprzetu.
Mi tego najbardziej brakowalo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:40, argoth napisał:

> Ok dzieki bede was troche pytał bo dopiero zaczynam gre
Nie ma sprawy. A tak swoja droga polecam sciagniecie jakiegos moda ktory umozliwia naprawe
sprzetu.
Mi tego najbardziej brakowalo. :-)

A gdzie takiego moda moge pobrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:42, Patryk Mogilno napisał:

A gdzie takiego moda moge pobrac?

Tu masz jedną z większych baz z modami do gry. Podzielone są na kategorie. Przed pobraniem moda upewnij się, że masz tą samą wersję gry co dany mod. Czytaj również plik readme bo tam masz napisane jak zainstalować danego moda.

http://stalker.filefront.com/files/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 19:19, Patryk Mogilno napisał:

Czy na poczatku gry moge znalesc jakas lepsza giwere? Bo z tą mała za długo nie pogram:)


Możesz kupić u Siedorowicza albo znaleźć przy jakimś bandycie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 19:20, timon 111 napisał:

> Czy na poczatku gry moge znalesc jakas lepsza giwere? Bo z tą mała za długo nie
pogram:)

Możesz kupić u Siedorowicza albo znaleźć przy jakimś bandycie ;D

Ok poszukam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 19:49, Rumcajs52 napisał:

>
Zależy jaka wg. ciebie jest lepsza ;)
Kałacha można znaleśc na wysypisku, czy w podziemiach argopromu.
Wcześniej powinieneś mieć Vipera od bandytów.



Wedłu mnie Viper jest zdecydowanie lepszy od kałacha. Może i słaba siła rażenia ale za to zero odrzutu. Jak celujesz w beret to ta broń jest super na początek gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu jak mi wpada w ręce Obokan i dotaje do tego lunete od uratowanego więźnia z Powinności nie ma na mnie mocnych. Wpadam do bazy bandytów w Dolinike Mroku i w drodze do Wilka każdego z dużej odległości w baniak, a w budynku każdego z dubeltówki. W dalszej grze to samo tyle, że z Vintarem BC i GP 37.
Raz jak grałem to wytłukłem wszystkich w Prypeci, Magazynach, Barze itd.. Jak na ich miejscu byli następni to zrobiłem to samo. Wymordowałem wszystko co było po drodze.

Ach, chyba znowu sobie zagram w singla, poraz siódmy już chuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:04, multykin napisał:

Wedłu mnie Viper jest zdecydowanie lepszy od kałacha. Może i słaba siła rażenia ale za
to zero odrzutu. Jak celujesz w beret to ta broń jest super na początek gry :)

to z jakiej ty odleglości celujesz? Na 50 metrów to można sobie tłuc ile wlezie, na jeden beret to można zużyć cały magazynek. A najgorsze jest to, że nie ma różnicy czy strzelasz serią czy pojedynczo, celność jest taka sama (czyt marna) dla tej broni po prostu celność oznacza strzelanie krótkimi seriami na krótki dystans. Jedyna pociecha ze zużycia tego magazynka jest taka, że przeładowuje się go migiem i żadko się nam zacina. A kałachem można przyzwoicie przycedzić ze setki czasem nawet head z tego będzie(ale niewiele częściej niż przy Viperze), można na nim zamontować lunetę, ale przy jego odrzucie to rzeczywiście marnotrawstwo-zdecydowaie niesprawiedliwie potraktowano tą broń w S.T.A.L.K.E.R''ze, ale uważam, że mp5 ucierpiał bardziej (bo w terii rzeczywiście ma znikomy odrzut)a w grze seria jaki pojedyncze strzały są bardzo niecelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Viperem mi się dobrze strzela. Nie mam problemy z headami z Vipera ale chodzi mi o krótsze odległości. Vipera używam też często w multi, wole niego od kałacha gdzie odrzut jest za duży. Do większych odległości używam jak już napisałem obokana z lunetą od Doliny Mroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:11, Patryk Mogilno napisał:

Na poczatku gry pomogłem takiemu koleśowi co był ranny (dałem mu apteczke) i on mi dał
cos dziwnego co to jest?


Gwóźdź z Krzyża Pańskiego w szkarłatnej szkatułce wyściełanej atłasem... Człwie(cz)ku, jeśli chcesz uzyskać pomoc to zacznij traktować swój problem poważnie. Jeśli pytasz o przedmiot opisz go, podaj nazwę lub chociażby screen''a, czy to takie trudne, by choć przez chwilkę wytężyć szare komórki i domyślić się, że po zadaniu pytania w stylu: "A co to?!" niewiele osób będzie miało pojęcie o czym mówisz?
Poza tym od tego masz w grze encyklopedię, żeby z niej korzystać. Tam masz opisane wszystkie mapy, anomalie i artefakty, wystarczy przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:11, Patryk Mogilno napisał:

Na poczatku gry pomogłem takiemu koleśowi co był ranny (dałem mu apteczke) i on mi dał
cos dziwnego co to jest?


Z tego co pamiętam to chodzi Ci o kolesia przed mostem i nie pamiętam, żeby cokolwiek on nam dawał (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem na pewien problem...
A mianowicie, jestem na ostatnim poziomie laboratorium, zabrałem jakieś tam papiery i mam zanieść jest barmanowi, ale gdy chcę wyjść z tego poziomu drzwi są zamknięte, jak tak jakby się palą i jest napisane "Ktoś przytrzymuje drzwi". Co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 21:36, balduran2 napisał:

Napotkałem na pewien problem...
A mianowicie, jestem na ostatnim poziomie laboratorium, zabrałem jakieś tam papiery i
mam zanieść jest barmanowi, ale gdy chcę wyjść z tego poziomu drzwi są zamknięte, jak
tak jakby się palą i jest napisane "Ktoś przytrzymuje drzwi". Co trzeba zrobić?


Oż ty w życiu, jesteś już chyba 1000 osobą która tu o to pyta, ale dobra, once again... Po tym pomieszczeniu poruszają się takie jakby ogniki, po prostu w nie strzelaj. Nie tam, skąd wydobywa się ogień, ale do ogników, poruszaj się trochę a je zauwazysz. Po anihilacji powinno być już w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 21:50, Wintesun napisał:

Oż ty w życiu, jesteś już chyba 1000 osobą która tu o to pyta, ale dobra, once again...

No właśnie, co chwile ktoś o to pyta. Odpowiedź na to pytanie powinna chyba być w przypiętym poście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować