Zaloguj się, aby obserwować  
Kaelthas

Quiz Baldur Gate 2, Icewind Dale 1 i 2, Neverwinter Nights

2154 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 14:45, Seba33 napisał:

Mam tylko icewind dale 2 ale ironia masz te części co ja nie mam.

Oki zadaj z dwujk bo ja troche gralem ale daj loatwe i od razu mowie jeszcze przez 10 moze wiecej minut bede a dobiero odpowiem jutro rano bo ze szkoly pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchwytliwe pytanie.

Ile smoków trzeba zabić w Baldur''s Gate 2 (bez dodatku) aby przejść gre? Ile ich jest WYMAGANE do zabicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, dobra odpowiedź :-) Zbyt jasno chyba sformułowałem pytanie. Żaden smok nie jest wymagany do zabicia bo smok z Suldanesslar może oddać kielich za jakies tam przedmioty, a smoka w piekle można uwolnić chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:10, Xanax napisał:

Kim są Shank i Carbos i gdzie możemy ich spotkać?

>to som postacie na samym poczatku gry których sie zreszta zabja jeden(shank ma lekkom budowe, chyba kaplan, uzywa sztylet.drugi to czlowiek o mocnej budowie ciala uzywa chyba kij obureczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<OT>
Mała prośba: nie pisz swoich postów ze znaczkiem ">" na początku, bo wtedy widać ten wpis jako komentarz i ciężko się połapać co jest komentowanym postem a co twoją wypowiedzią.
I czytaj swoje posty przed ich umieszczaniem i poprawiaj błędy, bo mam trudności z ich odczytaniem.
<EOT>

A swoje pytanie możesz zadać tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&u=1248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować