Zaloguj się, aby obserwować  
skaybay

Męska Loża Szyderców

57 postów w tym temacie

Ten temat wbrew nazwy nie jest zarezerwowany tylko dla panów tak samo jak pewna loża której docelowym celem miały być kobiety :) temat ten wbrew temu co można by było wywnioskować z nazwy nie służy też temu aby stanowić jakąkolwiek konkurencje dla wyżej wspomnianej loży. Jest to miejsce raczej do wygłaszania refleksji na pewne tematy. Aktualności na forum itd. np nowi mederatorzy itp. Jeśli jednak okazałoby się że loża jest niepotrzebna prosiłbym o jej niezwłoczne zamknięcie najlepiej przez Walgierza albo TYHE. Mam nadzieje że loża nie zostanie odebrana jako kolejny kretyńsko-spamerski temat jakich teraz na forum nie mało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:25, skaybay napisał:

Jeśli jednak okazałoby się że loża jest niepotrzebna prosiłbym o jej niezwłoczne zamknięcie najlepiej przez Walgierza albo TYHE.

Nie rozumiem... Zakładając temat z góry przyjmujesz, że może on być niepotrzebny? Przecież już na wstępie powinieneś wyliczyć wszystko to, czym z założenia ma się on różnić od Loży Pań (jak wiadomo, tylko w teorii ich ;) i udowodnić Modkom, że Twój temat jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:27, skaybay napisał:

Co sądzicie o wyższości miecza nad magią (a może odwrotnie) w grach komputerowych?

Chłopie mylisz się, to właśnie magowie gurują nad wojakami. Na pewno znasz niektóre gry rpg czarnoksiżnicy
tylko w początkowej fazie nic nie znaczą i przegrywają z wojakami ale potem są maszynami do zabijania ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było...chyba prześmiewców się nazywało .... ale jedno zastrzeżenie:

99% userów tego forum to faceci(lub materiałna facetów) dlatego DSLS była niejako śmieszną odskocznią od wszechobecnego testosteronu (z marnym skutkiem zresztą)

Lepiej załóż jakiś Quiz ...albo grę (jak masz potrzebę ząłożenia wątku)


--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:28, Remember_The_Name napisał:

> Jeśli jednak okazałoby się że loża jest niepotrzebna prosiłbym o jej niezwłoczne zamknięcie
najlepiej przez Walgierza albo TYHE.
Nie rozumiem... Zakładając temat z góry przyjmujesz, że może on być niepotrzebny? Przecież
już na wstępie powinieneś wyliczyć wszystko to, czym z założenia ma się on różnić od Loży Pań
(jak wiadomo, tylko w teorii ich ;) i udowodnić Modkom, że Twój temat jest potrzebny :)


Jak wiesz użytkownik lub mod jak się uprze to zawsze coś znajdzie a jak zamknie to uzasadni tekstem "Ten temat nic nie wnosi" na to nie ma obrony można by to powiedzieć o 3/4 tematów na forum ale to szczergoł ja się próbuje przed tym bronić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:30, Sareavok1 napisał:

> Co sądzicie o wyższości miecza nad magią (a może odwrotnie) w grach komputerowych?
Chłopie mylisz się, to właśnie magowie gurują nad wojakami. Na pewno znasz niektóre gry rpg
czarnoksiżnicy
tylko w początkowej fazie nic nie znaczą i przegrywają z wojakami ale potem są maszynami do
zabijania ;].


masz racje magia rządzi! ja też zawsze w grach RPG wcielam się w magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff jakoś przytaszczyłem do tego lochu choinkę wstawiłem ją w pierwszy lepszy kąt ale nie ma jej kto ubrać :( przyszedł by kto pomóc i zimno się robi brrr . bez kobiet żle jest oj źle przyszła by która upichciła co a ja tu sam jak palec ratunku chociaż niech Walgierz się zlituje i miodu przyniesie ja tu zamarzam kobiety ro się potrafią zorganizować a my faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra poddaje się. Wyprowadzam się z tąd nie ma ogrzewania Walgierz nie przyniósł miodu, zalęgło się jakieś robactwo czas przekazać lokal komuś bardziej odpowiedniemu niż ja dlatego postanowiłem zaprosić tu Wilelką Panie Chaosu może jej ten lokal bardziej niż mi przypadnie do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:16, Olamagato napisał:

Żeby nie było, iż tłamsimy wolność wypowiedzi. Temat zostaje otwarty.


Miłego wypowiadania się... Zobaczymy czy temat się utrzyma czy zatonie jak łódka.

A tak trochę inaczej - po co otworzyłeś ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:16, Olamagato napisał:

Żeby nie było, iż tłamsimy wolność wypowiedzi. Temat zostaje otwarty.


Tak z ciekawości , to jest pierwszy raz że otwieracie zamknięty temat ?

I jeszcze jedno czym się będzie różnić męska loża szyderców od damskiej :P ?
Bo ostatnią obiło mi się o uszy że kłódeczkę założyłeś na damskiej loży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:31, HeyBabyGirl napisał:

Tak z ciekawości , to jest pierwszy raz że otwieracie zamknięty temat ?

Nie, ostatnio na przykład temat "Bóg - istnieje czy jest wymysłem ludzkiej wyobraźni" został zamknięty na kilkanaście minut i potem otwarty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:14, mlynar911 napisał:

To nie jest to samo co w było temacie Damskiej Loży Szyderczyń ...

Po co ten temat otwierać ... Nie lepiej było Dawną Lożę otworzyć .. ;/

Nie mozesz pisac w meskiej, musisz w damskiej, mimo to masz niebieski znaczek przy nicku, moze wreszcie pora dokonac tego waznego wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:17, Starscream napisał:

Nie mozesz pisac w meskiej, musisz w damskiej, mimo to masz niebieski znaczek przy nicku,
moze wreszcie pora dokonac tego waznego wyboru?


Widzę, że nie jesteś człekiem z niczym emocjonalnie związanym... DSLS tylko z daleka widziałeś, więc zważ Waćpanie na swe słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:17, Starscream napisał:

> To nie jest to samo co w było temacie Damskiej Loży Szyderczyń ...
>
> Po co ten temat otwierać ... Nie lepiej było Dawną Lożę otworzyć .. ;/
Nie mozesz pisac w meskiej, musisz w damskiej, mimo to masz niebieski znaczek przy nicku,
moze wreszcie pora dokonac tego waznego wyboru?


A Ty nadal piszesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia :/ Punktów Ci do statusu brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:27, Damianuss1 napisał:

Może by tak połączyć obie loże? Męsko-Damska Loża Szyderców/czyń. Zawsze zastanawiałem
się nad sensem istnienia tego tematu.



DSLS była właśnie takim tematem. Zajrzyj do FAQ Loży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować