Zaloguj się, aby obserwować  
skaybay

Męska Loża Szyderców

57 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2009 o 19:18, Olamagato napisał:

OFFTOP. Chyba... ;D
> A dlaczego w ogóle zamknięto Lożę Szyderczyń?
Wyjaśniam. W DSLS, któa była w kategorii "Na każdy temat"

była na każdy temat, i nie pasowała wam formuła, i szukaj tu zgodności, jak na każdy temat to na każdy temat, rozumiem, wszelakie roszczenia założycielki tematu o zamknięcie, ale mimo wszystko to zamknięcie tematu było niczym innym, jak postawieniem, na swoim , gdyż, w odpowiedzi usłyszeliśmy możecie sobie założyć, kolejny taki temat, i tu nasuwa się pytanie skoro tamten temat był zły to po co zakładać nowy temat o dokładnie takiej samej tematyce.

Zauważyłem, ze wielu z was podoba się nowy temat, kurcze ludzie wy nie wiecie czym była DSLS, i uważacie że jest fajnie, ale to nie jest to samo, tu w ogóle nie ma klimatu, bo co to ma niby być, gdzie wszelkie FAQ, próby TYHE i inne tego typu rzeczy, a rozmowy prowadzone w nagle zamkniętym temacie był na naprawdę wysokim poziomie merytorycznym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kategoria "Na każdy temat" oznacza, że chodzi o dowolny temat nie związany z grą. Dość konkretny temat lub przynajmniej jakiś zawężony zakres (np. Filmy, Nocne Marki, Koszykówka itp.). Jeżeli jednak w tym samym temacie co chwilę mówimy o "dupie Maryni", potem o filmie jaki leci w tv, na koniec o swoich odczuciach co do tego czy tamtego, to jest to kategoria "Quizy i zabawy" (wcześniej freestyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:30, Piterus_Von_Drackus napisał:

Stwierdzenie to powinno raczej brzmieć "O ile uszedł Sali Tortur TYHE".

No cóż. Ten temacik szanowna TYHE puknęła toporkiem... i do wiaderka.
A ja tu tylko wykonałem niewielkie wskrzeszenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 01:03, Olamagato napisał:

> Stwierdzenie to powinno raczej brzmieć "O ile uszedł Sali Tortur TYHE".
No cóż. Ten temacik szanowna TYHE puknęła toporkiem... i do wiaderka.


Mi chodziło o założyciela tematu...

Dnia 17.04.2009 o 01:03, Olamagato napisał:

A ja tu tylko wykonałem niewielkie wskrzeszenie. ;)


Wykradłeś Hadesowi tajemnice reanimacji? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 11:33, Piterus_Von_Drackus napisał:

Mi chodziło o założyciela tematu...

Żyje i ma się dobrze, co można poznać po poście 41.

Dnia 17.04.2009 o 11:33, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wykradłeś Hadesowi tajemnice reanimacji? :o

Wśród nas jest wielu niepoprawnych Prometeuszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 01:00, Olamagato napisał:

Kategoria "Na każdy temat" oznacza, że chodzi o dowolny temat nie związany z grą. Dość
konkretny temat lub przynajmniej jakiś zawężony zakres (np. Filmy, Nocne Marki,/.../


Nocne marki nie mają zawężonego tematu, wątek też jest o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:37, rob006 napisał:

Nocne marki nie mają zawężonego tematu, wątek też jest o wszystkim :)

To spróbuj na nim napisać coś w ciągu dnia. :)
Czekać Cię może conajmniej słowny lincz.
Ale tak na marginesie, to ten temat jest jednym z kandydatów na zmianę kategorii. Były tylko dwa znane mi wyjątki, które zostały w tej kategorii. Ten i DSLS. Teraz został tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:46, Olamagato napisał:

> Nocne marki nie mają zawężonego tematu, wątek też jest o wszystkim :)
To spróbuj na nim napisać coś w ciągu dnia. :)


Podaj mi jakikolwiek temat, nie łamiący regulaminu forum, na który nie mógłbym się tam wypowiedzieć. ;) Ograniczenie czasowe to nie temat, raczej udziwniony wymóg, aby się jakoś wyróżnić spośród reszty wątków o niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:33, Budo napisał:

Pytanie czy po to powstała? Byłeś jak ją zakładano? Może zapytasz o to szowinistki, które
się tam wypowiadały? Zdaję się, że na forum obecnie aktywna od biedy jest jedna.

Nie nie byłem przy jej założeniu. A szowinistki które tam się wypowiadały znikły dawno temy od czasu do czasu TYHE wpadła i coś napisała. Ale to prawda większość czasu i miejsca to zajmowała tam męska część ;]

Dnia 16.04.2009 o 18:33, Budo napisał:

Zawsze? Zamknąłem przynajmniej kilka tematów z liczbą postów kilka tysięcy i więcej.

A z jakiego powodu je zamykałeś ? Jeżeli wolno mi wiedziać

Dnia 16.04.2009 o 18:33, Budo napisał:

A faq powstał już po opuszczeniu loży przez kobitki zdaję się...

Nie wiem kiedy faq powstał tzn. wiem bo jest data ale po jakich wydarzeniach. Bo na forum jestem niewiele ponad rok.

Dnia 16.04.2009 o 18:33, Budo napisał:

Jedne odeszły, ale przyszli inni ;]

Tak też to można określić. Czyli wychodzi na to ,że została zamknięta bo osoby w niej piszące nie spełniały kryteriów nazwy topicu ;>

Dnia 16.04.2009 o 18:33, Budo napisał:

Zapytaj modów- dostaniesz odpowiedź i powody.

Jakiegoś tam posta podali.
Powód: obce siły ...

Starscream
Jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś to nie płaczę z powodu zamknięcia tematu który wypełniał dziurę w moim nędznym życiu .... Tylko dlatego ,że została zamknięta w takim momencie i z beznadziejnego powodu... I ogólna pointa moich postów to to ,że jeżeli modkowie zaczynają "szaleć" (bo w kilku tematach ostatnio przeczytałem sporo wypowiedzi na temat ,że za mocno i za dużo używają swojej "władzy". nie patrzyłem tylko sytuacji w jakich zostali do tego zmuszeni.) i zamykać tematy z byle jakiego powodu to taś tu się dzieje nie tak .. I jeżeli trudno Ci to zrozumieć a wręcz przeciwnie Cię to śmieszy ... to wybacz ale mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 17:51, mlynar911 napisał:

A z jakiego powodu je zamykałeś ? Jeżeli wolno mi wiedziać


Bo był spam i śmietnik, albo nie spełniały swojej funkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 18:26, Budo napisał:

Bo był spam i śmietnik, albo nie spełniały swojej funkcji...

Co do spamu i śmietniku to można dyskutować i polemizować bo dla każdego Loża spełniała inne funkcje. Ale ,że nie spełniała swojej roli ... heh to niedorzeczne bo są tematy które na prawdę jej nie spełniają. Ale cóż taka była wola modów więc nic chyba nie pozostaje jak im zaufać ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 18:37, mlynar911 napisał:

chyba nie pozostaje
jak im zaufać ... ;>


Ja bym im nie ufał... widać jak niekompetentni są w swojej pracy moderatorskiej. Takim co się nie znają na tym co robia nie można ufać.. Lożę zamkneli by pokazać wszystkim kto trzyma władzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 08:32, Kakarotto napisał:

Ja bym im nie ufał... widać jak niekompetentni są w swojej pracy moderatorskiej. Takim
co się nie znają na tym co robia nie można ufać.. Lożę zamkneli by pokazać wszystkim
kto trzyma władzę :(

To był sarkazm ;d Ale racja muszę się z Tobą w 100% zgodzić. Juz teraz nie chodzi o to ,że zamknęli jakiś temat bo coraz więcej się słyszy o ich "wpadkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 16:00, mlynar911 napisał:

To był sarkazm ;d


Właśnie, że nie był ;)

Dnia 20.04.2009 o 16:00, mlynar911 napisał:

Ale racja muszę się z Tobą w 100% zgodzić. Juz teraz nie chodzi o to
,że zamknęli jakiś temat bo coraz więcej się słyszy o ich "wpadkach"


Zamkniecie Loży to jedna z ich wpadek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2009 o 16:23, Kakarotto napisał:

Zamkniecie Loży to jedna z ich wpadek... :P

i właśnie dlatego zastanawiam się nad założeniem jeszcze raz DSLS, ze względu na to iż to był nasz, temat, a my zawsze już będziemy lożowiczami, fakt że według loża zmieniła się od pierwotnego kształtu to niby wada, ale czy gram.pl nie zmieniło się przez te kilka lat?, to nie wiem, zakładać DSLS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:27, kindziukxxx napisał:

i właśnie dlatego zastanawiam się nad założeniem jeszcze raz DSLS, ze względu na to iż
to był nasz, temat, a my zawsze już będziemy lożowiczami, fakt że według loża zmieniła
się od pierwotnego kształtu to niby wada, ale czy gram.pl nie zmieniło się przez te kilka
lat?, to nie wiem, zakładać DSLS?


IMO nie warto Loży otwierać... bo znowu zamknął, o ile będzie komu ją zamknąc... jakoś modzi się wykruszają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować