Zaloguj się, aby obserwować  
Bartold-1991

Kto(ś) tu słucha Disturbed?

76 postów w tym temacie

Kojarzę zespół dzięki kawałkowi Decadence z NFS: MW. Bardzo mi się ten utwór podoba więc mam ochotę na posłuchanie innych. Może ktoś poleciłby mi jakiś inny fajny track?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:35, Ryan Cooper napisał:

Kojarzę zespół dzięki kawałkowi Decadence z NFS: MW. Bardzo mi się ten utwór podoba więc
mam ochotę na posłuchanie innych. Może ktoś poleciłby mi jakiś inny fajny track?


http://pl.youtube.com/watch?v=QlMfxMZ4ljQ - Ten thousands fists
http://pl.youtube.com/watch?v=9KW8DRSvEoQ&feature=related - Land of Confusion

Popatrz na youtubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zespół hard rockowy. Całkowicie nie pasuje tutaj określenie (przepraszam) nu-metal. Czekam na ich nowego LP, tymczasem słucham sobie jednego kawałka-Land of Confusion (chyba tak się zwie) covera Genesis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:48, Bifur napisał:

Eh proszę bez cytatów z Wikipedii... Poza tym widzę, że lubisz wyzywać innych użytkowników,
którzy zresztą mają więcej racji od Ciebie.

Oj coś ty wypisujesz? Przecież to z Nonsensopedii, po za tym to widzę, że już nie cytujesz Wiki, tylko mnię ;) dzięki

Dnia 31.05.2008 o 13:48, Bifur napisał:


Oczywiście! Wychodzi na to, że jedne z najważniejszych zespołów w historii nu-metalu
wcale nie grają tego gatunku muzyki -_-. Zgadzam się - nie ma zespołu "pure nu-metalowego".
Przepraszam ale gdy widzę, że ktoś taki bullshit wypisuję...

Człowieku oni się nazwali nu-metalem, czy tam new, nazywaj to jak chcesz. Równie dobrze moge napisać, że gram Krzesłometal bo gram krzesłem(skrzypi), i co ustanowie jakiś nowy, ''oficjalny'' gatunek ?
Muzyka klasyczna też ewoluowała, ale jej nikt nie nazywał na nowo, bo po co? Podchodzi Disturbed pod Rock/HardR/Metal po co więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal? A kysz stąd prowokacyjny demonie! Nie będziesz mi mieszał metalu z gównem, ot co ;>. A Disturbed ssie. Do autora - nie zakładaj osobnych tematów o jednym zespole, bo to się mija z sensem. Na pewno jest jakiś temat, który idealnie pasuje do Disturbed... "Już nie hard rock, jeszcze nie metal..." - jest temat o podobnym tytule, myślę, że powinieneś tam polecić swój ulubiony zespół. To na tyle z ogłoszeń parafialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 23:02, Chester001 napisał:

ja lubie disturbed. są ok. lecz są tez lepsi bullet for my valentine :)

Też jest spoko,ale jednak wolę Disturbeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emuś, na litość, jak ty to odmieniasz? Disturbeda? Normalnie tylko się pociąć żyletką, ale nie mam żadnej pod ręką, pożyczysz jedną?

Co do edycji limitowanej Indestructible to fajnie się prezentuje. Gruby digibox z dwiema płytami, książeczka w postaci "okładki" na okładki ( ;p ) digiboxa, a z drugiej strony plakacik. Kozacka sprawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak trochę słabo wypadła ich nowa płyta. Dobre utwory to Indestructible, Inside the fire, The Night, Perfect Insanity... I to chyba wszystko. No - można by jeszcze dodać do tej listy Criminal. Płyta zdecydowanie lepsza od Believe, ale gorsza od 10k fists.

\m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 23:02, Chester001 napisał:

ja lubie disturbed. są ok. lecz są tez lepsi bullet for my valentine :)


Hah, gościu po pierwsze BfMV to metalcore/thrash w kiczowatym wydaniu, a Disturbed to hard rock. Ci drudzy są o wiele lepsi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że za kilka miesięcy ma pojawić się nowy album "Asylum":) Nazwa jak dla mnie w porządku, pasuje do zespołu, mam nadzieję, że płyta nie zawiedzie fanów:) Było podanych już również kilka tytułów ale nie pamiętam gdzie je widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Disturbed coraz bliżej.

Okładka
http://i62.servimg.com/u/f62/14/22/86/58/distur17.jpg

Oficjalna tracklista "Asylum"
1) Remnants
2) Asylum
3) The Infection
4) Warrior
5) Another Way To Die
6) Never Again
7) The Animal
8) Crucified
9) Serpentine
10) My Child
11) Sacrifice
12) Innocence

Singiel - Another Way To Die
http://www.youtube.com/watch?v=dsYVHZFukzc

Jestem w sumie prawie psychofanem Distów więc jaram się mocno. Oby powrócił ten klimat z "The Sickness".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:32, LifeInLie napisał:

Teraz będziesz w każdym temacie pisał to samo? To już trzeci temat w którym to napisałeś.


Info o Distach w 2 pisałem, w tym i w tym o muzyce z pogranicza rocka i metalu, bo akurat jest to zespoł łączączy modern rock i nu metal... > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24884&u=1418

Gdzie znalazłes 3 wątek ? Osobiście sobie takiego nie przypominam, może mam jakieś przyćmienie...

Poza tym, jak masz pisać nie na temat, to lepiej nie pisz, bo i tak Ci to nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować