Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna zabawa z AMD - rozwiąż zagadkę, wygraj procesor!

114 postów w tym temacie

Spayki

Udział w drugim, świątecznym konkursie zorganizowanym wraz z firmą AMD nie wymaga umiejętności twórczych. Na ich wykorzystanie przyjdzie jeszcze czas. Tym razem niezbędna będzie wiedza, jaką – niewątpliwie – każdy z Was posiada.

Przeczytaj cały tekst "Świąteczna zabawa z AMD - rozwiąż zagadkę, wygraj procesor!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość na luzie, ale ta np. sama łapa to mnie zagięła, podobnie jak obrazek po prawej czy pies poniżej. No ale damy radę jakoś, zwłaszcza że jest tu sporo ludzi z duuużo większą wiedzą od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! Kojarzę tylko 4 obrazki! Chyba sobie odpuszczę...

Mam nadzieję że będą jeszcze jakieś konkursy, bo jak na razie, to żaden mi nie podchodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz troche konkurs lepszy :) Pierwszy z tą recenzją to trzeba troszkę pomyśleć i coś ciekawego napisać a tu tylko wyszukać nazwy gier. Szkoda że znów jest kto szybszy, a nie np. że ten kto poda wszystkie prawidłowe odpowiedzi już dostaje nagrode gwarantowaną ;) No nic zabieram sie za szukanie, życze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee.. jednak po krótszych poszukiwaniach stwierdzam że konkurs jest masakrycznie trudny :( Znam około 9 tytułów reszte może bym jeszcze poszukał, ale niektórych nawet nie da sie znaleźć - takie trudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować