Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 17:06, Scan-Man napisał:

Grałem na rankingowanym servie to co mam niby czynić ?? Wiesz ja tą grę ściągałem i CD-KEY
również myślisz że to coś też ma do gadania ???


Litości, ta gra w sklepie kosztuje 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:06, Scan-Man napisał:

Grałem na rankingowanym servie to co mam niby czynić ?? Wiesz ja tą grę ściągałem i CD-KEY
również myślisz że to coś też ma do gadania ???


Piraci na tym forum nie mają nic do gadania.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:09, bartek-jan napisał:

Jestem


Jeśli odsyłają Cię z jednego tematu do drugiego , to zadaj w drugim temacie to samo pytanie a nie my sie musimy domyślać o co Ci chodzi, ale skoro już widziałem Twój pierwszy temat to odpowiem Ci na Twoje pytanie

>Czy do każdego dodatku jest potrzebny patch 1.3 lub wyżej?

Patch instalujesz tylko raz, najlepiej najnowszy 1,41 i w takiej kolejności BF2->SF->EF->AF->1,41 , jeśli będzie inna mogą być problemy z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:31, bartek-jan napisał:

mam jeszcze jedno pytanie. Czy ten pach umożliwia odblokowanie stopni broni i innych?


Tak , tylko na tym patch''u masz możliwość grania na rankingowych serwerach, i wtedy będą naliczane twoje punkty , będziesz zdobywał nowe rangi i odblokowywał nowe bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:31, bartek-jan napisał:

mam jeszcze jedno pytanie. Czy ten pach umożliwia odblokowanie stopni broni i innych?

pisz w jednym poscie lub go edytuj jesli zapomniales cos dopisac .Odpowiadaj temu kto ci pomogl.Tak umozxliwia nabijanie rang i unlock broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gralem jakis czas, teraz wchodze do gry, patrze na konto i widze ze mam zloty medal :P czy to jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:58, lord0 napisał:

nie gralem jakis czas, teraz wchodze do gry, patrze na konto i widze ze mam zloty medal :P
czy to jest normalne ?

Z 2-3 miesiące temu serwery naliczania punktów padły, po ich naprawieniu EA dało każdemu graczowi 2000 punktów i Złotą Gwiazde, może niedawno znowu było coś podobnego, dawno nie grałem w vanille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:32, lukasz11111 napisał:

Często taki bug się zdaża? A bug pomocny, bo strzelisz2 razy w łape i koleś ginie.

pierwszy raz cos takiego widze a gram juz 100h -czyli nie czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:08, jackass napisał:

> Często taki bug się zdaża? A bug pomocny, bo strzelisz2 razy w łape i koleś ginie.
pierwszy raz cos takiego widze a gram juz 100h -czyli nie czesto :)


Przydaje się, jak jesteś snajperem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:32, lukasz11111 napisał:

Często taki bug się zdaża? A bug pomocny, bo strzelisz2 razy w łape i koleś ginie.


Ja akurat często to widziałem, zazwyczaj się tak dzieje jak kolesia się reanimuje, on później wstaje i lata po ulicach z taką reką jakby chciał że by go ktoś podwiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :/
Dzisiaj grałem sobie w BF2 (chory jestem więc siedze w domu), i nagle wywaliło mnie z servera, do... okna logowania :/ Zalogowałem się ponownie, patrze na staty (chciałem zobczyc czy sie juz zaktualizowały staty z poprzedniej gry), i co widze?
Aktualny stopień- szeregowiec, przy czym obok rangi widniało odznaczenie... majora :P Całe staty czyste, zero odznak, baretek, medali, nic...
Wchodze na pierwszy lepszy server patrze na swój stopień- szeregowiec :/
Właczyłem gre ponownie- to samo :/
W sumie to nie jakas wielka strata, miałem dopiero plutonowego, ale ponad 5000 punktów do nadrobienia :/
Jest jakis sposób na przywrócenie dawnych statystyk? Bo prawde mówiąc nie uśmiecha mi sie zaczynanie od zera, tym bardziej ze poprzednie konto oddałem kuzynowi :/
BTW: Mój login w grze - RaidengearPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować