Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 15:22, lord0 napisał:

mozecie polecic mi jakis fajn rankinowy serwer na ktorym mozna zdoyc duzo punktow ?

hahaha punkty zdobywasz przez swoje umiejetnosci ,nie licz ze ludzie beda ci sie podkladac zebys ich zastrzelil i sobie nabil score .Skillujesz ,zabijasz ,zdobywasz punkty -logiczne .A na kazdym serwerze zasady sa jednakowe i kazdy gra najlepiej jak potrafi zabijajac tyle ile mu sie uda i nie ma innego sposobu na nabicie scora jak tylko grac,grac ,grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:20, jackass napisał:

hahaha punkty zdobywasz przez swoje umiejetnosci ,nie licz ze ludzie beda ci sie podkladac
zebys ich zastrzelil i sobie nabil score .Skillujesz ,zabijasz ,zdobywasz punkty -logiczne
.A na kazdym serwerze zasady sa jednakowe i kazdy gra najlepiej jak potrafi zabijajac tyle
ile mu sie uda i nie ma innego sposobu na nabicie scora jak tylko grac,grac ,grac

a mi sie wydaje ze serwery sa roznie ustawiane :P na jednym w ciagu 1 mapy nabilem ponad 200 punktow (byli lepsi) a na innym 80 punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:27, lord0 napisał:

a mi sie wydaje ze serwery sa roznie ustawiane :P na jednym w ciagu 1 mapy nabilem ponad 200
punktow (byli lepsi) a na innym 80 punktow.

serwery sa takie same .Za killa masz 2pkty ,za asyste 1 ,za flage do 4 ,reanimka 2 itd,itp.....To ze tyle nabiles widocznie dobrze ci szlo ale nie licz na to ze to dzieki serwerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:29, jackass napisał:

> a mi sie wydaje ze serwery sa roznie ustawiane :P na jednym w ciagu 1 mapy nabilem ponad
200
> punktow (byli lepsi) a na innym 80 punktow.
serwery sa takie same .Za killa masz 2pkty ,za asyste 1 ,za flage do 4 ,reanimka 2 itd,itp.....To
ze tyle nabiles widocznie dobrze ci szlo ale nie licz na to ze to dzieki serwerowi.

to moze pol,ecisz mi jakis serwer gdzie jest duzo graczy i fajna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:31, lord0 napisał:

to moze pol,ecisz mi jakis serwer gdzie jest duzo graczy i fajna atmosfera

Heh, ilość graczy zmienia się z godziny na godzine, trudno polecic tu konkretny server ;p
A atmosfera zależy tylko i wyłącznie od graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 16:31, lord0 napisał:

to moze pol,ecisz mi jakis serwer gdzie jest duzo graczy i fajna atmosfera

Rusell ma racje ,niegdy nei znajdziesz serwera gdzie bedzie ostatnie miejsce czekajace na Ciebie .Fajnei sie gra z Polakami ,z mikrofonem i sluchawkami na glowie robiac prawdziwie zespolowe akcje ,porozumiewajac sie i wspierajac nawzajem .Najlepsze polskie serwery masz podane w linku ,wszystkie rankingowe .Z reguly jak jest osoba psujaca atmosfere w grze to kick dla niej a gra w BFa zawsze ma swietna atmosfere jesli potrafi sie dobrze grac w zespole
http://www.battlefield.pl/serwery5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:42, Jacob XX napisał:

Chyba dla każdego najlepiej było by w piątek, no nie?

W sobote po poludniu.W piatek kazdy prawdziwy dorosly mezczyzna idzie sie nachlac z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:44, jackass napisał:

> Chyba dla każdego najlepiej było by w piątek, no nie?
W sobote po poludniu.W piatek kazdy prawdziwy dorosly mezczyzna idzie sie nachlac z kumplami


OK, więc może w sobote o ósmej na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio rozpaczalem inicjatywe zebyz ebrac gamoriwczow na serwerze i rozpoczac rozgrywke ,ale nie ma hosta .Sa ludzie ktorzy nie zyja tylko grami i w piatki i soboty wieczorem spedzaja z laskami ,kumplami ,na baletach a rgac mozna w poludnie weekendowe ,piatek po budzie ,niedziele rano .Jelsiz alezy wam na duzej liczbie rgaczy znajdzie dobra godzine do tego i znajdzie dobrego hosta a najlepiej zalozcie prywatnego z zamknietym dla zaproszonych dostepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam ten serwer: .pl [24/7] HIGHPOINT [MPO] conquest server .

Ten serwer jest Rankingowy, 32 osobowy , mam tam adminke więc jest porządek i nie kikuje za byle co .

IP 84.244.162.21 Port: 16567

w wyszukiwarce wystarczy wpisać .pl i wyskoczy kilka serwerów i na pewno będzie widoczny serwer [MPO] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:10, cymon napisał:

Ja bardzo polecam ten serwer: .pl [24/7] HIGHPOINT [MPO] conquest server .

Ten serwer jest Rankingowy, 32 osobowy , mam tam adminke więc jest porządek, nie kikuje za
byle co, nie ma tam dużego ruchu więc miejsca nie zabraknie .

IP 84.244.162.21 Port: 16567

w wyszukiwarce wystarczy wpisać .pl i wyskoczy kilka serwerów i na pewno będzie widoczny
serwer [MPO] .


Dobra idę grac .

PS: Kurcze nie ten guzik sory za dwa posty pod rząd .

Tylko wymyślcie jakiegoś taga żeby można było rozpoznać kto jest z gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:19, cymon napisał:

> Ja bardzo polecam ten serwer: .pl [24/7] HIGHPOINT [MPO] conquest server .
>
> Ten serwer jest Rankingowy, 32 osobowy , mam tam adminke więc jest porządek, nie kikuje
za
> byle co, nie ma tam dużego ruchu więc miejsca nie zabraknie .
>
> IP 84.244.162.21 Port: 16567
>
> w wyszukiwarce wystarczy wpisać .pl i wyskoczy kilka serwerów i na pewno będzie widoczny

> serwer [MPO] .

Dobra idę grac .

PS: Kurcze nie ten guzik sory za dwa posty pod rząd .

Tylko wymyślcie jakiegoś taga żeby można było rozpoznać kto jest z gram.pl .


Albo zróbmy listę graczy potem wrzucę ksywy z bf2 na BF2Trackera i zrobie listę na stronie, i dam linka.

Sory za spam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2008 o 14:28, cymon napisał:

Albo zróbmy listę graczy potem wrzucę ksywy z bf2 na BF2Trackera i zrobie listę na stronie,
i dam linka.

To zaloz serwer na ktorym bedziemy sie mogli spotykac i grac i bedzie po problemie.Co mi po liscie nickow ? Zapamietam myslisz kazdego ?

Dnia 12.01.2008 o 14:28, cymon napisał:

Sory za spam :/.

no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:31, jackass napisał:


> Albo zróbmy listę graczy potem wrzucę ksywy z bf2 na BF2Trackera i zrobie listę na stronie,

> i dam linka.
To zaloz serwer na ktorym bedziemy sie mogli spotykac i grac i bedzie po problemie.Co mi po
liscie nickow ? Zapamietam myslisz kazdego ?

> Sory za spam :/.
no wlasnie


jackass---> w BF2 przed zalogowaniem się na konto można wpisać prefiks (tag) na przykład wszyscy wpiszą sobie [G.pl] i będzie wiadomo kto jest z gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować