Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Witam. Mam kolejny problem z BF''em, tym razem PunkBuster nie daje mi spokoju. Wiecie o co może mu chodzić? (obrazek)

20080218193629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:36, dmn2 napisał:

Witam. Mam kolejny problem z BF''em, tym razem PunkBuster nie daje mi spokoju. Wiecie
o co może mu chodzić? (obrazek)


Też tak miałem, ale nie wiedziałem o co mu chodzi. Zmieniłem server i wszystko było wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:47, Jacob XX napisał:

> Witam. Mam kolejny problem z BF''em, tym razem PunkBuster nie daje mi spokoju. Wiecie

> o co może mu chodzić? (obrazek)

Też tak miałem, ale nie wiedziałem o co mu chodzi. Zmieniłem server i wszystko było wporządku.


Heh:) Ja też tak robie bo raczej wyjścia nie mam:) Tylko że wywala mnie on coraz częściej. Hmmmm... no nie wiem, pogram na innych serwerach może znudzi mu się mnie cały czas wyrzucać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:10, Bratek196 napisał:

Dostałeś kicka tak mi się wydaję....


No tak, wykopał mnie bezczelnie:), tylko nie wiem co zrobić żeby tak sie nie działo. Masz jakiś pomysł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:36, dmn2 napisał:

> Dostałeś kicka tak mi się wydaję....

No tak, wykopał mnie bezczelnie:), tylko nie wiem co zrobić żeby tak sie nie działo.
Masz jakiś pomysł? ;)

ja mysle ze to chodzi o nową wersje PB... troche angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:36, dmn2 napisał:

> Dostałeś kicka tak mi się wydaję....

No tak, wykopał mnie bezczelnie:), tylko nie wiem co zrobić żeby tak sie nie działo.
Masz jakiś pomysł? ;)


Ściągnij PB service i preinstaluj PB ( usuń i zainstaluj jeszcze raz ! ) Może zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 10:29, Jacob XX napisał:

Gra ktoś dzisiaj? Bo pomyślałem że moglibyśmy spróbować jeszcze raz zorganizować jakąs
grę. Chętni niech odpowiadają na tego posta dopisując swój nick jakim grają w Battlefieldzie.
Znam nicki Bratka, Rumcajsa i Beletha, ale jak by chciał ktoś nowy, to niech się podpisze.
Trzymam kciuki żeby tym razem nam wyszło :) Jeżeli będzie chciało zagrać więcej niż dwie
osoby to podam dokładną godzinę, IP i Port.

jacob27

czesc moge sie dołaczyc do gry mam bf2 moje gg 7293020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:35, jackass napisał:


> PS: Jak mozna sie ''''turlać'''' w BF2? Podpatrzylem to u innych graczy...
Jak w trakcie skoku polozysz sie to wyglada jak turlanie

czesc gdy sie kładziesz to nasisnij jednoczesnie przycisk w bok ty nie widzisz przewrotu ale inni tak ci co stoja z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 10:50, michalolkusz napisał:

> Jak w trakcie skoku polozysz sie to wyglada jak turlanie
czesc gdy sie kładziesz to nasisnij jednoczesnie przycisk w bok ty nie widzisz przewrotu
ale inni tak ci co stoja z boku

Czemu odpowiadasz na mojego posta jak ja nie zadalem pytania tylko dalem odpowiedz ? Poza tym ta kwestia zostala juz rozwiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 10:48, michalolkusz napisał:

czesc moge sie dołaczyc do gry mam bf2 moje gg 7293020


Jasne, tylko że my graliśmy wczoraj, ale jak będziemy organizować kolejną grę to napisze na tym forum. Oczywiście każdy może dołączyć. Najlepiej żebyście podali swoje nicki na X-Fire to było by łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 10:57, dmn2 napisał:

Ma ktoś może problemy z zalogowaniem sie do gry?


Ty też? Jeszcze wczoraj grałem z jackassem i było wszystko wporządku, a dzisiaj jak chce się się zalogować to na początku coś tam mi napisało, a teraz nic nie pisze i musze od razu wykonać kombinacje klawiszy CTRL+ALT+DEL bo mi się ta ga zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 11:35, Jacob XX napisał:

wczoraj grałem z jackassem i było wszystko wporządku

jak naprawia (a mzoe juz naprawili) te serwery to mzoe dzisiaj tez przysmolimy partyjke ? 21 pasi ? Wracam pozniej do chaty wiec zostaw tu jakas wiadomosc jak ebdziesz mial ochote na sparring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak grałem miałem śmieszną sytuację :)
to było na tej mapie z podstawki gdzie większość mapy to tereny mocno podmokłe, jest sporo mostów, amerykanie startują z lotniskowca, a japońce ze swojej bazy na wschodzie

sprawa wyglądala tak, byłem wśród japończyków i bawilem się w wysadzanie mostu, widzialem że ktos zdetonował kawałek przedemną, więc stwierdziłem że koniecznie chcę zobaczyc jak wygląda cały most wysadzony w powietrze :)
po pewnym czasie mi się udało i nie dało się tamtędy ani przejechać, ani go naprawić bo za gęsto ludu tam było :-D
z jakiegoś powodu, pod most podjechał APC amerykan, chyba myślał że będzie bezpieczny pod dziurawym mostem...stwierdziłem że pokażę mu że się myli :D
poszedłem po resztkach mostu prosto nad niego i zacząłem zrzucać pakunki z C4:
pierwszy - spadł do wody
przesunąłem się i rzucam drugi - udało się!
stwierdzam że tyle starczy bo drugi leży gdzieś obok...niestety niezdara ze mnie i przy zrzucaniu drugiego tak się ustawilem że po chwili spadłem tuż obo APC...trochę się zdenerwowałem bo pomyślałem że zaraz mnie typ odstrzeli z któregoś działka...ale wciskam E aby sprawdzić czy nie uda mi się wejść do środka, nie spodziewałem się tego ale co mi tam...
i o dziwo się udało!!! miałem zdziwko, ale tylko przez pierwszą sekundkę :P stwierdziłem że się nie dziwię typowi po tym jak zobaczyłem to co i on <rotfl> a co wy zobaczycie na obrazku :)

20080219174719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować