Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

BF2 kocha RAM. Ja przy 1 GB i GF6800 musiałem zejśc do rozdzielczości tekstur na low gdyż doczytywanie ich na początku rozgrywki przy wyższych wartościach (nawet na medium) bardzo ją unieprzyjemniało :/ Doczytywanie map i weryfikacja klienta były strasznie długie i nieprzyjemne.
Gdy dokupiłem kolejny 1 GB gra nagle zaczeła działa jak złoto. To poprostu niewiarygodne. Wszystkie ustawienia na high a mapa i tak doczytuje sie ze 3 razy szybciej !!!

Procesor i karta graficzna też są ważne, ale w dużo miejszym stopniu niż pamięc operacyjna. Tak więc nie polecam pochodzenia do tej gry z małą ilością pamięci, gdyż szybko można się zniechęcic, a nie o to przecież chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:47, BiShopKF napisał:

BF2 kocha RAM.


Dokładnie, ja mam 1,5 giga i mapa przy najwyższych ustawieniach przy rozdzielczości 1280x1024 gra wczytuje się dosyć długo. Ale dentysta, do którego chodzę ma 2 GB RAM i u niego mapy wczytują się conajmniej 50% szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:53, Pingus napisał:

> BF2 kocha RAM.

Dokładnie, ja mam 1,5 giga i mapa przy najwyższych ustawieniach przy rozdzielczości 1280x1024
gra wczytuje się dosyć długo. Ale dentysta, do którego chodzę ma 2 GB RAM i u niego mapy wczytują
się conajmniej 50% szybciej



To nie do konca prawda ja mam 2GB RAM i GF 7600 GT i mapy wczytuja sie dluuugo (o polowe dluzej niz np. w CS). Ale jak sie juz wczyta to jest ok mam najwysze detale (tylko anty-alasting zostawilem) i wszystko smiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 23:54, marcin1930 napisał:

To nie do konca prawda ja mam 2GB RAM i GF 7600 GT i mapy wczytuja sie dluuugo (o polowe dluzej
niz np. w CS). Ale jak sie juz wczyta to jest ok mam najwysze detale (tylko anty-alasting zostawilem)
i wszystko smiga ;)


No ale jaką grafikę ma CS a jaką BF2? Poza tym im większa rozdzielczość i lepsza jakość tekstur to gra wczytuje się dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:09, Pingus napisał:

> To nie do konca prawda ja mam 2GB RAM i GF 7600 GT i mapy wczytuja sie dluuugo (o polowe
dluzej
> niz np. w CS). Ale jak sie juz wczyta to jest ok mam najwysze detale (tylko anty-alasting
zostawilem)
> i wszystko smiga ;)
>

No ale jaką grafikę ma CS a jaką BF2? Poza tym im większa rozdzielczość i lepsza jakość tekstur
to gra wczytuje się dłużej


Tez fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:23, DR.SIURAK napisał:

czesc niewiecie co moze byc przyczyna-zrywa mi połaczenie,i mnie wywala z gry.tak mam od tygodnia.


Pierwsze co mi przychodzi na myśl to jakiś robal na dysku, jakiś program działa w tle i przez to masz duże pingi co kończy się wywaleniem z srwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:39, Pingus napisał:

> czesc niewiecie co moze byc przyczyna-zrywa mi połaczenie,i mnie wywala z gry.tak mam
od tygodnia.

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to jakiś robal na dysku, jakiś program działa w tle i przez
to masz duże pingi co kończy się wywaleniem z srwera

teoretycznie wszystko wyłanczam(gg,skype)działa tylko awast.jak mam sprawdzic jaki program moze działac w tle.robal co to?.czysciłem kompa pare razy od kad to sie dzieje,i był ok poza paroma reklamiarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:16, DR.SIURAK napisał:

> to masz duże pingi co kończy się wywaleniem z srwera
teoretycznie wszystko wyłanczam(gg,skype)działa tylko awast.jak mam sprawdzic jaki program
moze działac w tle.robal co to?.czysciłem kompa pare razy od kad to sie dzieje,i był ok poza
paroma reklamiarzami.


Może aktualizacja PB pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 08:13, Pingus napisał:

> > to masz duże pingi co kończy się wywaleniem z srwera
> teoretycznie wszystko wyłanczam(gg,skype)działa tylko awast.jak mam sprawdzic jaki program

> moze działac w tle.robal co to?.czysciłem kompa pare razy od kad to sie dzieje,i był ok
poza
> paroma reklamiarzami.

Może aktualizacja PB pomoże??

a z kad ja wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:33, rake napisał:

Ktoś wie jak uruchomić battle recordera? Dzała on tylko w multi czy na singlu też?


Battle recorder musi byc uruchmiony na serwerze, na którym toczy się rozgrywka. Z tego co wiem to na singlu to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:07, Lailonn napisał:

Seris www.battlefield.pl przy wspolpracy z EA Polska oglasza konkurs. nagrodami sa 3 egzemplarze
Bf 2142:

http://www.battlefield.pl/komentarze/?id=1739&PHPSESSID=2f738339d8080311b67abab07b4caa98

Zapraszamy :}


O!, na forum jest pare wątów z historyjkami, pamiętam że Geot pisał coś jakby w uniwersum Wk 40.000, może się przyda, byle zrobić wzmianke o Bf''ie :) żartuje oczywiście, ale na gram.pl mamy kilku pisarzy z dobrą wyobraźnią. Dzięki Lailonn będe miał co robić na łacinie teraz :) A jeśli chodzi o BF 2142 to nie podoba mi się to. Nie dość że nie lubie strzelanin w takich realiach to jeszcze zabierze graczy z BF 2. Oj EA nieźle sobie zarabia na seriach BF, hmm.. ciekawe ile tym razem wypuszczą dodatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy moge już po założeniu konta w BF2142 i jak już grałem w niego dołożyć sobie do konta weterana z BF2. jeśli tak to jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a raczej 2:) bo wlasnie wrucielm u kumpla u kturego zobaczylem b2 i jednym slowem mnie wciagla i planuje zakup ale pare dni temu byla premiare b2142 i mam pytanie co lepiej sie oplac ? komp mi uciegnie obie gry spokojnie ale na obie nie mam funduszy :) i 2 pytanie posiada ktos moze spis wszystkich dodatkow do b2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować