Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Aha zdarzy mi sie pewien blad graficzny otoz wychodze z budynku a tu nagle cos wybucha i jeste na dachu z minimalnym uszczerbkiem na zdrowiu!! Ale fajnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 20:23, marcin1930 napisał:

Mam pytanie co ten patch wlasciwie daje?! [1.4]


battle. lepiej chodzi, a pozaty jest jakaś nowa mapka
ROAD TO BADLALALA (czy coś takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mnie wlasnie wkurza tryb BEZ pojazdow + jest ze ma sie dluzszy sprint ale - to to ze mechanikiem nie da sie grac :D Moze tylko przez 5 minut bo potem i tak trza brac kogos leprzego np.komandosa :D ''

PS. Jakie macie bronie odblokowane?? Ja mam wszystkie leprze i 2 z Europejskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:26, marcin1930 napisał:

I to mnie wlasnie wkurza tryb BEZ pojazdow + jest ze ma sie dluzszy sprint ale - to to ze mechanikiem
nie da sie grac :D Moze tylko przez 5 minut bo potem i tak trza brac kogos leprzego np.komandosa
:D ''


Tryb infantry jest bardzo ciekawy, nie ma czołgów i całego tego ustrojstwa. BTA pisze się lepszy a nie leprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra Pingus a co ma w takim razie zrobic mechanik? Jego zaleta za miny przeciwPANCERNE a jak nie ma pojazdow to po co one?! Wogule skoro programisci sie trudzili ze zrobieniem takiego np. czolgu to warto nim jezdzic no ale jak kto woli ;)

PS. ja wole tryb z pojazdami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

A czy ktoś Cie zmusza do gry mechanikiem w trybie infantry? Czy serwer kickuje za to, że grasz inną klasą niż mechanik? Przecież masz kilka innych klas do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie przerzucilem sie w 40% na modyfikacje. Point of Existence aktualnie. Polecam ;] Wszelkie informacje o modach i ogolnie bfie mozna znalezc na www.battlefield.pl gdzie tez sie wlasnie tym dzialem zajmuje - zapraszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:10, Pingus napisał:

>

A czy ktoś Cie zmusza do gry mechanikiem w trybie infantry? Czy serwer kickuje za to, że grasz
inną klasą niż mechanik? Przecież masz kilka innych klas do wyboru



Mam, ale mechanik jest fajny a wogule nie napisalem ze chce grac tylko mechanikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać nazwy serwerów na których można pograć z ludźmi o średnich bądź niższych umiejętnościach? Od kwietnia nie grałem w BF2, trochę zapomniałem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:37, Arclight napisał:

Możecie mi podać nazwy serwerów na których można pograć z ludźmi o średnich bądź niższych umiejętnościach?
Od kwietnia nie grałem w BF2, trochę zapomniałem co i jak.


Polecilbym ci amerykanskie bo tam banda idiotow gra:P Ale na niemieckich tez nie ma zbyt trudno. Wlasciwie chyba tylko polskie maja wyzszy poziom bo sa nasycone klanowcami a pozostali tez sie znaja i komunikuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:07, Pingus napisał:



A masz moze z jakies innej strony??Potrzebuje sciągnac full patch który zajmuje 500mb a transfer wynosi 30 kb/s i nie chce mi sie czekac 5 godzin:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:48, Sycylius napisał:

A masz moze z jakies innej strony??Potrzebuje sciągnac full patch który zajmuje 500mb a transfer
wynosi 30 kb/s i nie chce mi sie czekac 5 godzin:/



A to takie trudne aby zagladnac na oficjalna strone? www.battlefield2.com ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:42, Lailonn napisał:

ja osobiscie przerzucilem sie w 40% na modyfikacje. Point of Existence aktualnie. Polecam ;]
Wszelkie informacje o modach i ogolnie bfie mozna znalezc na www.battlefield.pl gdzie tez sie
wlasnie tym dzialem zajmuje - zapraszam ;]


A czytam twoje wypociny na temat modów :P Ja zagrywam się w US Intervention, a czasami w PoE2. Nadal czekam na Desert conflict.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem sobie przed chwilą moda pozwalającego grać w single playerze na na mapach dla 64 graczy.Zainstalowałem sobie i lipa.NIE MA opcji grania na mapach dla 64 graczy!Wie ktoś co zrobić żeby ten mod działał poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować