Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 15:05, Król Jabol napisał:

Sciągnąłem sobie przed chwilą moda pozwalającego grać w single playerze na na mapach dla 64
graczy.Zainstalowałem sobie i lipa.NIE MA opcji grania na mapach dla 64 graczy!Wie ktoś co
zrobić żeby ten mod działał poprawnie?


Zacznijmy od tego ''KUP SE ORYGINAL" a tam w jednym z patchy dodano bajery do modow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 16:16, Lailonn napisał:


Zacznijmy od tego ''KUP SE ORYGINAL" a tam w jednym z patchy dodano bajery do modow.


Zacznijmy od tego: czy to że chce sie troche poznęcać w Bf2 nad botami bez koszmarnych pingów oznacza że mam pirata?A czy ta gra jest tak dziurawa że do uruchomienia moda trzeba patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 17:39, Król Jabol napisał:

Zacznijmy od tego: czy to że chce sie troche poznęcać w Bf2 nad botami bez koszmarnych pingów
oznacza że mam pirata?A czy ta gra jest tak dziurawa że do uruchomienia moda trzeba patcha?


Zacznijmy od tego, ze to gra stricte multiplayer tak jak CS czy ET. Boty sa tylko takim picem na wode i w 99% przypadkach gdy ktos pyta o tryby single to MA pirata. latwo to sprawdzic-wystarczy spytac z instrukcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 18:23, Lailonn napisał:



Zacznijmy od tego, ze to gra stricte multiplayer tak jak CS czy ET. Boty sa tylko takim picem
na wode i w 99% przypadkach gdy ktos pyta o tryby single to MA pirata. latwo to sprawdzic-wystarczy
spytac z instrukcji ;]


Wiem, że multiplayer, ale nie bardzo moge z niego skożystać, bo mam łącze ''''troche'''' za słabe.
No dobra tym razem sie na tym forum troche zawiodłem, ide zapytać o tego moda gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:49, Król Jabol napisał:

Wiem, że multiplayer, ale nie bardzo moge z niego skożystać, bo mam łącze ''''troche'''' za
słabe.
No dobra tym razem sie na tym forum troche zawiodłem, ide zapytać o tego moda gdzie indziej.


A jakie to łącze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:55, Pingus napisał:

> Chcecie zrazic chlopaka do gry ??? ;) Oczywiścnie, że nie, ale mógł by się wyrażać jaśniej

Ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(to ciekawe bo wystarczy 128kb)

Przyznam, że grajac w demko na moim 128kb na mapie SaK 32 miałem całkiem poważne zabkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:20, SzarQ napisał:

Przyznam, że grajac w demko na moim 128kb na mapie SaK 32 miałem całkiem poważne zabkowanie...


To jakieś dziwne to demo....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:40, Pingus napisał:

> Nie dzine, tylko w wersji 1.0

Dziwne bo w demie nie było mapy Strike At Karkand :)

Hehe SzarQ coś kręci :)
A może on ma takie kilkugigowe demko na jednym dvd z drukowaną okładką na pudełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:20, SzarQ napisał:

Przyznam, że grajac w demko na moim 128kb na mapie SaK 32 miałem całkiem poważne zabkowanie...


No oczywiscie. Na 128kb granie w 32 nie ma sensu. Jednak na 16 bys pogral. Za to 256kb wystarcza nawet na 64 graczy(da sie grac)-sam tak dlugo gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:40, Pingus napisał:

> Nie dzine, tylko w wersji 1.0

Dziwne bo w demie nie było mapy Strike At Karkand :)


Czepiasz sue szczegolow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 19:46, Pingus napisał:

Ja sie nie czepiam szczegółów tylko stwierdzam fakty


To byla ironia :P Piratow jest wiecej niz sie wydaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BF-em 1942 a mianowicie ze skonfigurowaniem joysticka do latania. Normalnie w opcjach nie mogę tego zmienić, ale czytałem, że można to zrobić w jakiś tam plikach. Czy ktoś mógłby podrzucić treść lub obrazek dobrze skonfigurowanegopliku ze sterowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować